Odporučte efektívne online cvičenie na doma

pribinacka
23. jan 2021

Ahojte maminy, ktore cvicenie online na doma je pre vas naj? Ze fakt vam to pomohlo, fakt ste neprestali cvicit po tyzdni a fakt bolo vidiet vysledky nejake? 🙂

mogaa
23. jan 2021

@pribinacka to či prestaneš cvičiť po týždni záleží len od teba, od tvojej vôle , motivácie a prekonania lenivosti😉ak si začiatočník - tak skús fitshaker cena je 7,9/mesačne sú tam rôzne výzvy, rôzni tréneri, rôzne druhy cvičení...pre začitočníka uplne super lebo väčšina vysvetluje aj techniku a správne prevedenie.....cvičíš kedy chceš, koľko chceš - kludne aj 3-4videá ak zvládneš😉inak kočky cvičie Jillian Michaels(tá je silová), Ewu Chodakowksu, Moniku Kolakowsku, Heather Robertson, HasFit.....záleží od teba, treba si nájsť cvičenie ktoré ťa bude baviť, pri akomkoľvek cvičení ktoré pravidelne cvičíš a dostatočne dlho uvidíš výsledky....rovnako je rozdiel či si začiatočník alebo si už cvičievala, akú máš kondičku....ak si azčiatočník, treba začať postupne aby si sa hned neodpálila, lebo to je najlepšia cesta ako po týždni prestať😉

emmanovot
23. jan 2021

Ako sa píše vyššie, treba začať postupne a hlavne nečakať, že výsledky prídu po tyzdni. To by bolo všetci veselo cvičili, treba vydržať a výsledky sa dostavia 🙂

marvin1234
23. jan 2021

@pribinacka za mna bubblebutt. Ja som cely zivot anti cvicitelka, ale bavilo ma a naozaj to ma efekt

ibamy2
23. jan 2021

@pribinacka za mna presne tak ako u @marvin1234 je top Bubble Butt od Katky Benek

jana818181
23. jan 2021

@pribinacka za mna fitshaker...fantazia zacala som v novom roku

nikiki29
23. jan 2021

@pribinacka u mňa strašne záleží či mi sadne trénerka, prejavom, hlasom, štýlom cvičenia... keď mi nesedí človek, musím sa do cvičenia podľa videa nútiť. Cvičím cez Fitshaker 😊

jenny257
23. jan 2021

bubblebutt.sk

leskovael
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leskovael
23. jan 2021

Ja cvičím podla Pamely reif a neviem si vynachváliť. A to ked cvičím ja, vydrží už cvičiť naozaj každý 😂 mne sadla ale ona celkovo prejavom aj cvikmi (podľa mna tam musí byť aj určitá sympatia, podla takého Janyho ci ako sa volá, cvičí vela báb a ja ho nemôžem počúvať a vidieť ani minútu, je mi max nesympatický prejavom a tým "hecovanim" takže určite aj sympatia hrá rolu) má ich dobre zosynchronizovane. Má cviky rôznych dĺžok zacinala som s 15-20min cvičím 3mesiace a vidím na sebe za tak krátku dobu super zmenu a to cvičím pomerne light cviky bez nejakého veľkého počtu drepov a pod..

sense
23. jan 2021

Team Body project

enoula
23. jan 2021

Seria cviceni Bunny slope workout na youtube. Kratke, intenzita sa postupne pridava.

jaroe
24. jan 2021

@pribinacka ja teraz prvýkrát skúšam výzvu na fitshakeri. Zatiaľ ma to baví, striedajú sa cvičenia aj inštruktori, tak sa nenudim. A tým že som to zaplatila mám väčšiu motiváciu.

kolieskova232
27. jan 2021

vyzvu sice necvicim ziadnu, ale normalne som si program na cvicenie doma zaplatila a podla toho idem, snazim sa cvicit denne, najlepsie doobeda aby som poobede mala potom klidek, ale niekedy vecer dobieham 😀 ale celkom som si na to zvykla 🙂

kellypiu
7. feb 2021

cvicim si doma podla videi, na Instagym som sa zaregistrovala a to kazdy den 🙂
normalne postupne prichadzam na to, ze mi cvicenie doma v mnohom vyhovuje a najma aj usetrim, kedze nemusim niekolkokrat tyzdenne platit vstup do fitka 😀

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
24. okt 2022

veľmi rada mám cyklotrenažér a potom také obyčajné ako beh alebo rýchlu chôdzu