Oleje na strie

ers89
30. máj 2014

ahojte baby, viem, že tu už bolo milión príspevkov na túto tému, ale ja som posledné dni len študovala a študovala a natrafila som na rôzne oleje, ktoré pomáhajú na strie, tak by som sa chcela spýtať aké máte vy skúsenosti s tými olejmi. neviem sa rozhodnúť, ktorý olej je najlepší. ja som síce už viac jak rok po pôrode ale tie strie sú stále také fialové :(

tak píšem tie oleje, prosím vyjadrite sa:
Kokosový olej
Bambucké maslo
Ricinový olej
Šípkový olej
Makadámiový olej
a je tu ešte jeden prípravok, volá sa to GALENIC-Elancyl specific vergetures

zuzkamacken
31. máj 2014

ked mas strie mat, nic ti nepomoze.. :(

jaruska8
31. máj 2014

Ten Elancyl skús, ja som používala Elancyl počas tehotenstva, ten preventívny a super. A ešte si chvália BiOil. 🙂
@ers89

jaruska8
31. máj 2014

@zuzkamacken Ona už má, potrebuje na vyblednutie.

durik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
map0007
31. máj 2014

Ahojky,myslím že to je jedno aký,hlavne sa treba natierať pravidelne.Ja osobne som si kupovala z Lidlu -Cien-Body butter-telové maslo s vôňou kokosu.Fajne premasti pokožku a vonia-obsahuje glicerin a tén je veľmi dobrý na pokožku.A keď som mala strie fialové tak ak sa pokožka v lete pekné výslní na slnievku pekné vyblednu 🙂

angelinka13
31. máj 2014

Ja odporucam sipkovy olej, ktr. je fajn aj na jazvicky po akne na tvari a na väcsie partie, brusko, stehna pouzivam kokosovy olej od Nobilis Tilia. Chystam sa vyskusaj aj ten krem Termal od NT s obsahom skorice, tiez si ho viacere babenky pochvalovali.

ers89
autor
31. máj 2014

@durik ten olej na strie som tiež pozerala, ale nikto nemal s tým žiadne skúsenosti ani recenzie som nevidela v žiadnych fórach , tak preto som nadtým ani neuvažovala. viem, že strie už asi nikdy nezmiznú, ale chcela by som to aspoň zjemniť, lebo príde mi to divné, že som už vyše roka po pôrode a tie strie sú také fialové a podbrušku ako keby som tú kožu mala pokrčenú, tie strie mi až tak ani nevadia, ale tá koža a to pravidelne aj cvičím, veľa vody pijem a aj stravu mám upravenú. ale teraz sa chystám aj na procedúry - kavitáciu a rádiforekvenciu, to by mal pomôcť aj na strie a vlastne sa koža vypne a vyhladí, tak uvidím. teraz používam len obyčajný olivový olej aj s dermarollerom si to vmasírujem, vraj by to tiež malo pomôcť, ale skôr mi to robí také červené škrabance na bruchu, no neviem či to má tak pomôcť, bo sa hovorí, že s tými ihličkami nadobudne nový kolagén a tým pádom by tá koža mala byť jemnejšia

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ers89
autor
31. máj 2014

@jaruska8 a ktorý je to krém už na strie, nie na prevenciu. máš nejaký link? lebo ja som našla viac druhov, aj prípravok aj krém a neviem , ktoré je ono 🙂

tinach
31. máj 2014

Podla mna sa môžeš kúpať aj v RACIOLE , nic na to nepomoze ☹ to je genetika . Po čase vyblednu, ale nezmiznu . Ja keby ti pošlem na fotke moje strie po troch deťoch, tak od hrozy zahodis tablet a utekas . A to som chudá, ma to aj mama aj sestra a dúfam ze to čaká aj moje baby 😅

sarinka2012
31. máj 2014

@ers89 Ahoj,tak žial mne na strie ktore uz mam pomohol len čas a slniečko a aj to že som vyrazne schudla,nemam ich od porodu,paradoxne pocas tehotenstva sa mi vdaka natierania žiadne nevytvorilo,ale este dva roky pred tehotenstvom som pribrala 12 kg v zahranici,strie sa mi vytvorili na stehnach,nastastie nikde inde a pocas tehotenstva som sa pravidelne natierala,tak tam sa mi uz strie nevytvorilo nikde dalsie,tie zo stehien boli dlhy proces,schudla som 13 kg a vyrazne zlepsenie som videla vzdy po lete,,ked som bola opalena,jazvičky bledly a teraz su uplne "priesvitne" ked viem že ich tam mam tak ich vidim,ale normalne si to clovek nevsimne ani ked som v plavkach,takze natierať sa možes,tym si samozrejme neuškodiš 🙂 ale chce to žial čas ,ak mas nahodou kilko navyse tak pomoze aj zhodiť vahu a využi slniečko teraz v lete 🙂

ers89
autor
31. máj 2014

@tinach ja keď sa vidím v zrkadle najradšej by som si tam vyrezala kožu :D a prisahám, že by som radšej brala normálne strie ako toto, čo mám ja, ja už ani neviem či to je stria spojená s celulitídou a ochabnutou kožou :D keby boli aspoň tie strie normálne, tak isto po čase vybledne, ale toto, celá koža je taká škaredá :(

ers89
autor
31. máj 2014

@sarinka2012 ďakujem za radu 🙂 ale opaľovať sa asi budem tajne , nech ma nik nevidí 😀 ale tiež sa s tým utešujem, že príde leto, opálim sa a bude to lepšie, tak uvidíme.

sarinka2012
31. máj 2014

@ers89 Mne pomohlo aj solarium ked mas chut na sukromie 😉 samozrejme s mierou (dvakrat do tyzdna) nie že by som nechcela vychadzat medzi ludi v plavkach ale časovo som to nestihala vylihovať na slniečku,na kupalicku raz - dvakrat do mesiaca,ale to by nestacilo,tak som to doplnala solariom a nie len že taka opalena som sa lepsie citila,ale aj po lete ked opalenie vybledlo som pozorovala že su jazvičky zase o nieco lepsie,samozrejme nie je to zazračne,nebolo to po prvom lete a ani nezmyzli dokonale,trvalo to cca 3 roky kym sa dostali do tohoto "priesitneho" stavu 🙂 drzim palce aby ti pomohli aj všetky proceduri na ktore sa chystas 🙂

ers89
autor
31. máj 2014

@sarinka2012 ďakujem, si zlatá 😉 to už bude moje druhé leto po pôrode, tak vo dvore sa môžem opalovať doma :D ale aj solárium je dobrý nápad, len keď nemám nato moc čas :( ale ževraj teraz už existuje aj kolagénové solárium, 2v 1, aj sa opáliš , aj sa ti sťahuje brucho a má to účinok aj na strie 🙂 len škoda, že u nás také nie je

sarinka2012
31. máj 2014

@ers89 Fakt? o takom som vobec nepocula 😀 no čo človek nevymysli ,musim sa mrknuť kde to u nas je a niečo si o tom prečitať ,stiahnuť brusko by sa este trosku zišlo 😀

modrofuzik11
1. jún 2014

ja teda nema skusenosti s olejom na strie. mne pomaha bepenthen proti striam. a tiez bambucke maslo. bepanthen tie jazvy zjemni. bambucke maslo posobi zase velmi dobre preventivne.

mami.sk
4. jún 2014

@ers89 skús BI-OIL . mne pomáha nielen na strie ale aj na jazvy 😉

afandu
23. okt 2014

olej na strie nemeckej pôrodnej asistrentky Ingeborg Stadelmann

marikalysik
10. apr 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

Odporúčam Elasti-q olej proti striám, ja ho používam a je skvelý. Účinok má super a rýchlo sa vstrebe, neostáva masná pokožka, natieram ho stále ešte aj po porode, vyhovuje mi viac ako telové krémy a podobne 😵

milota164
23. sep 2015

ja som pouzivala krem proti striam od bepanthenu , najlepsie je natierat hned od zaciatku a je velka sanca ze strie nevzniknu lebo zlepsuje elasticitu pokozky, dobre sa vstrebava a hydratuje.