Paleo strava

vierunaka
16. apr 2015

Aký mate názor na Paleo stravu,ma niekto s nou skúsenosti?

adkat13
16. apr 2015

netvrdím, že je to úplne zlé, ale podľa mňa vynechávanie akejkoľvek skupiny potravín nie je správne. jesť treba všetko, ale s mierou....

jeennyv
16. apr 2015

Ja mam na to taky nazor, ze treba jest vsetko a s mierou a dolezity je pre ludske telo pohyb a nie rozne hluposti, paleo a neviem co.....najlepsie je cica nezer...ked sa clovek neprepchava a je normalne..nema na podobne hluposti dovody.....

fialkaa
16. apr 2015

mam pozitivny nazor, mnohe jej zasady uplatnujem, hoci sa neda povedat, ze by som bola na paleo strave. v mojom okoli su ludia, ktori sa tak stravuju, ako prvy vysledok bol ubytok na vahe.

vroni
17. apr 2015

Stravujem sa tak uz tri roky (s vynimkou tehotenstva, ked som prvykrat v zivote mala chut na cestoviny) a je mi fajn (a aj kontroly u lekara tvrdia, ze mi je fajn 😉) Napriek tomu, ze mnohi (vacsina?) paleo stravou schudnu, ide o sposob stravovania a nie o dietu na schudnutie!!!

eni01
17. apr 2015

Paleo sa stravujem cca 2 mesiace a cítim sa velmi dobre, žiadne bolesti žalúdka ani nič podobné, určite odporúčam! Pečivo nekupujeme vobec a prílohy k jedlám som vymenila za tekvicové,karfiolové, brokolicové kaše - samozrejme bez mlieka. Občas mi chýbajú cestoviny a celkovo talianska kuchyna ale 1x do mesiaca máme volný den a dáme si 😀

luci0106
29. okt 2015

@eni01
@vroni
@vierunaka
Ahojte.... je tu niekto kto je aktualne nastaveny na paleostravu? ja prave nejako zacinam, a mozno by bolo super precitat si par rad, napadov na jedlo, odporucani od niekoho kto takto zije a stravuje sa...... hmmm?

vroni
29. okt 2015

@luci0106, ano, viac nez dost zienok. Kuk sem:
https://www.modrykonik.sk/group/6108/