Pár kíl navyše 😬, ako sa ich zbaviť?

adriana1990aa
25. sep 2019

Ahojte! Mám problém. No ide o kilá navyše nieje ich veľa ale pri výške 172cm mám 66kg. Chcela by som zhodiť tých 6 a spevniť telo. Len môj problém je jedalnicek. Chodila som k osobnému trénerovi a ten jedalnicek čo mi zotavil som pri ňom vydržala 3 týždne. Proste to bolo len mäso s ryžou 3x denne čo má proste naplo už pri pomyslení na mäso a rybu 🤣 chodila som k nemu aj na tréningy ako bol že mega super ale chcem teraz sama všetko zvládnuť. Daco viem 😅 ale ten jedalnicek viete mi poradit?

anika
25. sep 2019

@adriana1990aa pod do skupi y cesta k mojej premene a blog od packofit

adriana1990aa
autor
25. sep 2019

@anika pozriem ďakujem 😊

h_petra
25. sep 2019

pri výške 172 je 66 kg nejaký problém?
To si asi neviem predstaviť...

adriana1990aa
autor
25. sep 2019

@h_petra bohužiaľ je. Nehovorím že som tučná ale pribrata som hlavne na bruchu a chrbát, nohy tenké ako špajdle 😑

modrykoniicek
25. sep 2019

Nepotrebuješ chudnúť ale spevniť.Pri výške 166 som mala 65 kíl (nemala som čas jesť a tak som jedla nárazovo a veľa) zo 49 na 65 behom pol roka a nebolo to nič strašné ale bolo vidieť, že som trošku silnejšia a mala som ochabnuté svalstvo.Začala som cvičiť, plávať, behať a hneď aj váha zišla.Na tvoju výšku máš normálnu váhu.🙂

ikissedagirl
25. sep 2019

tiez nie som mäsová, a kura s ryzom uz nechcem ani vidiet. zacala som si planovat a sledovat jedalnicek v kalorickych tabulkach. staci si ustrazit kalorie, bielkoviny a sacharidy, netreba jest len suche kura s ryzou 🙂

rumba01
25. sep 2019

@adriana1990aa pri tvojej vyske a vahe by ti stacilo, keby si zacala viac cvicit a podla mna by si bola spoko🙂 ved zase ty tucna nie si! a nemusis drzat nejaku drasticku dietu alebo teda jedalnicek od profi trenera.

adriana1990aa
autor
28. sep 2019

@rumba01 hej hej ale ako dať to brucho dolu? No skúsim daco vymyslieť 😅 ďakujem za odpoved

adriana1990aa
autor
28. sep 2019

@ikissedagirl ďakujem za odpoved. Ja som nala tiež tie kalorické tabuľky ale stále som bola v červenom . A to že neviem ako by som to mala dodržiavať. Napr som pocula aj o kalorickom deficite ale ja som hľadala aj na nete ako to pozerať ale vôbec tomu nerozumiem 😬

adriana1990aa
autor
28. sep 2019

@modrykoniicek ďakujem za odpoved. Musím si nejak dať doporiadku čas aby som všetko stíhala. Ako robotu mám dosť namáhavú dviham aj ťažké bremena a asi aj preto som lenivá cvičiť 😀

simca06022011
28. sep 2019

@adriana1990aa kalorickú deficit je to že prijmes menej kalórií ako vydás... Nič iné. Ak si v červenom tak pridaj miesto kalorickych jedal niektorých zeleninu. Kopa zeleniny ťa zasyti a kaloricky je inde a vlastne ani tak veľa toho nezvladnes jest.
Ja keď som na jar vazila vo a koľko zjem bola som prekvapená napr. Koľko má syr kalórií.. a teda keď som syrová, tak sa musím vpratat do nejakej porcie.. skús začať tým, že si píš koľko sa hybes a čo jes...napr mesiac. A uvidíš. Ale rýchlejšie ti možno dáš ak začneš iba viac cvičiť 😁

modrykoniicek
28. sep 2019

@adriana1990aa To nie je o lenivosti.Tiež som mala dosť fyzicky náročné práce a začala som cvičiť až pri aktuálnej.Inak ma boleli nohy, podbruško a mala som migrény.Chcelo sa mi jedine spať a nemala som ani náladu.Takže ti úplne rozumiem 🙂.Ak máš vo svojom okolí bazén odporúčila by som ti plávať.Spáliš kilá aj sa spevníš a zrelaxuješ 🙂.

adriana1990aa
autor
28. sep 2019

@simca06022011 ďakujem 😊😊😊😊 skúsim lebo sebavedomie nemám žiadne koli tomuto telu 😬

adriana1990aa
autor
28. sep 2019

@modrykoniicek ani nevieš ako si na upokojila presne takto som. Vyčerpaná a bez nálady 😞 každý sa čuduje že sa mi nechce a že sa vyhováram ale ja fakt chcem ale keď prídem domov vyčerpaná no už ta nálada je preč. No bazén som ani neskúsila musím pozrieť čo tu je ďakujem ti 🙃 a ak sa môžem spýtať kedy si videla na sebe zmeny?

modrykoniicek
28. sep 2019

@adriana1990aa Ja ťa chápem pretože aj do práce som chodila bez nálady.Nevládala som.Cítila som sa ako otrok.Môj voľný čas sa skladal zo zpánku.Robila som vkuse... natrepali mi aj 8 dní po sebe.Skolabovala som a brala ma sanitka.Povedala som si dosť! Nájdem si prácu hodnú mňa a hodnú môjmu vzdelaniu.Mala som podporu okolia takže sa nakoniec podarilo.Prvým krokom bola psychika 🙂 chuť sa smiať, žiť na plno, nemyslieť na prácu a mať chuť na sebe niečo zmeniť.Išlo to ťažko... zas sa začať hýbať, prekonávať sa.Zo začiatku to bolo neviem, nevládzem, nejde mi to.Učila som sa plávať ale nie tak ako ostatní 🙂 plávať som vedela.. ale učila som sa plávať správne tak aby som v pohode odplávala 1,5km.Tiež to bolo neviem, nebudem vedieť :D dnes si plávem v pohode hore, dole.Cvičenie bolo také, že som ledva dvihla činku, behanie 0 bodov.Nevedela som nohy zdvihnúť do výšky.Po čase som zabehla 5 minút... 10 minút... dnes 20 na páse tak, že ma hádže zo strany na stranu a som celá spotená a červená.Dnes je to všetko oveľa ľahšie.Cvičím a plávem od Mája 🙂.Zmeny na začiatku vidno rýchlo.Už po mesiaci som si všimla pevnejšie nohy, vyrysované stehná.Už vidím aj ramená, sú lepšie ako boli 🙂.Všeobecne sa cítim lepšie.Už len si odpustiť to jedlo ktorého sa nechcem vzdať 🤣.Cvičiť môžem koľko chcem.Brucho sa mi vie nafuknúť tak, že až cítim tie pohľady ľudí.Brucho ako v 6 mesiaci.Takže určite nemaj zo seba komplexy 🙂 keď sa bude dať všetko to dáš dole.Je to o vlastnej vôli.Ale je pochopiteľné, že nie každý má takú prácu kde sa fyzicky nezodrie a aj psychicky... Ja by som to tiež nedala... a viem, že nie.Pamätám si ako som sa frustrovane cítila.Takže obdivujem všetkých ľudí ktorý majú odhodlanie aj napriek vyčerpanosti 🙂.

marguay
28. sep 2019

Brucho je hlavne o strave. Takze pokial nezmenis stravu, ciel nedosiahnes len cvicenim. Pridaj sa do fitshaker prohramu, cvicis kazdy den video a su tam rady k strave. Ak zjes prilis malo kalorii tiez nebudes chudnut, lebo telo bude robit zasoby. Zakladna zasada je ked mas porciu jedla tak polka taniera ma byt zelenina a druha polka bielkovina pripadne trosku sacharid. Sladsie veci zdrave a sacharidy doobeda, poobeda skor zelenina a bielkovina.

michalla86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana1990aa
autor
6. okt 2019

@modrykoniicek naozaj ti ďakujem za odpoved presne tak Jak si napísala smiať sa žiť na plno robiť čo má baví ale hold práca blbá. Len je super platená a vies Jak to je že zvazis si pre a proti ja viem že sa nemôžem zamerať len na peniaze ale no neviem ako kde začať som sa tak stratila vo všetkom a to je na dlho takze naspäť k téme 😀 ta strava je pre mna najhoršia nevravím že jem veľa ale hlavne nezdravo. A všetko sa mi to ukladá tam kde nemá ale ja neviem mne tie zdravé veci tak strašne nechutia že na nich vydržím možno týždeň 🤣

adriana1990aa
autor
6. okt 2019

@marguay ďakujem pozriem určite 😊

modrykoniicek
6. okt 2019

@adriana1990aa Dnes je to ťažké... žiť z niečoho treba :/ ... Ja sa k strave nevyjadrujem 😂 momentálne žijem na parižskom šaláte 😂 mám strašné chute

rita85
6. okt 2019

@michalla86 ahoj co to je to c9?

pralinka86
6. okt 2019

Brucho je potvora, na neho nezabera cielene cvičenie na neho, respektíve nie je vidno výsledky.. treba celotelovo.. ja odporúčam videa od zuzky light, seria bunny slope workout, krátke cca 15-20min, ale intenzívne, postupne človek vylepsi si kondičku. A su na youtube..
A tiež to plávanie, to je super aj na mysel, niele telo

michalla86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rita85
9. okt 2019

@michalla86 nap mi ip kolko to sstoji

ki_wi
17. okt 2019

@adriana1990aa možno by ti pomohla donáška jedla od Antónie Mačingovej...Je to 28-dňový harmonizačný program - mne sa vďaka tomu podarilo schudnúť 7 kíl za 3 mesiace, a to bez nejakého jojo efektu. Aj keď na váhe tá zmena nie je až taká viditeľná, ale na bokoch, stehnách a ramenách to dosť vidno...

marus23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinaangel
28. feb 2020

@adriana1990aa napíšte mi správu

zuzkalujza
28. feb 2020

Já mať 172cm a 66kg skáčem od radosti 😒 Celý život aktívne športujem, po deťoch si dávam brutálne pozor na stravu a pri 162 cm nedokážem ísť pod 55 kg :( Váha mi napriek strave a športu lieta hore dole. Momentálne mám 67 kg, minulé leto 56, behám 3 x do týždňa (cca 10 km) + 2 krát do týždňa crossfit, na mieru spravený jedálniček a aj to to nejde ani za svet dole. Zdravotne mám všetko v poriadku. No čo.... nie každý môže byť vysoký a štíhly

leuchtturm
28. feb 2020

Jillian Michaels ma dobre programy na brucho. Na celkove spevnenie tela a vyformovanie su dobre cviky Sleek Balett alebo Mary Helen Bowers, ale ta je na zaciatku velmi tazka. Iba z brucha sa necshudne, ked celkovo schudnes, pojde dole aj brucho. Zavisi od toho, v akom poradi sa ti nabaloval tuk na tele.