Počuli ste o zelenej čokoláde?

danussskah
28. máj 2013

Poculi ste..alebo citali ste niekde o nej? Vraj je uplne zdrava,prospesna dokonca na zuby,chudne sa z nej a ma perfektnu chut...Mate niekto skusenosti alebo nejake adresy,linky,kde by som sa o nej dozvedela viac,pripadne ju zohnala...?Popripade osobne skusenosti by boli najlepsie. 😵 Som totiz zavisla od sladkeho,chcem schudnut a vzdy to zlyha prave na sladkostiach...kebyze som si zohnala toto...bolo by to mozno riesenie...Diky vopred,ak sa ozvete s niecim novym. 😎

nikky222
29. máj 2013

Neviem, ci je to zrovna toto, ale mne zelenu cokoladu doniesla kamoska z Ciny. Je to v podstate zeleny caj, ktory je v tvare tabulky cokolady a ze by nam moc chutil, to sa povedat nedalo 🙂

danussskah
autor
29. máj 2013

@nikky222 ano,ze vraj je to zo zeleneho caju...a aku to ma chut?je to sladke?

nikky222
30. máj 2013

zeleny caj pijem rada, nesladim ani inak neochucujem ani caj ani kavu, ale tato cokolada bola.... ako to najlepsie nazvat "zvlastna", ani neviem k comu by som to prirovnala, nieco ako trava v prachu a sladke vobec nie. ale mozno je ich viac druhov....

danussskah
autor
1. jún 2013

@nikky222 No ja praveze zeleny caj nemusim,pride mi horky dost.Ale uz som si rozmyslela,skusim radsej cokoladu sladenu steviou.Hladam nejaku nahradu za cokoladu,ale nie taku kaloricku... 😵