Poďme bojovať s kilami

vanesenka
19. máj 2015

Čaute ženy...minulý rok po pôrode som začala chudnúť schudla som 15 kíl tento rok som polavila vysse roka stojím na váhe 71-72 kg...
Podľa toho ako sa najem nechce sa mi samej K tomu dokopat od zajtra by som chcela ísť nato opäť A dať dole 7 kg.... Poďme sa spolu podporovať radiť si čo A ako papať,tešiť sa zo spoločných úspechov.... Inak známa mi poradila na chudnutie zelený jacmen počuli ste O tom niečo? Mám ho už kúpeny ...tak ktoré idete zajtra somnou do toho A S akou váhou? 🙂

evittam
21. máj 2015

@rjanuska01 Ahoj z 87kg, No cvičím 3-4x do týždňa, 30min vacushape,20min vibračná plošina,20min rolletic. No a skoro vôbec nejem pečivo, múčne veci, sladkosti,zaprávané jedlá, a podobne....Tak držím prsty, dúfam, že do konca júna dám ďalšie 3-4kg. 😉 Ale inak objemovo-myslím v cm som išla viac, len som sa nemerala, ale cítim to na veciach. 🙂

rjanuska01
21. máj 2015

@evittam ja tiež vynechávam aj pečivo aj sladkosti ale občas sa mi "zadarí" a maškrtím 😉

evittam
21. máj 2015

@rjanuska01 Neboj to aj mne a určite každému 😉 . A ja po mnohých skúsenostiach hovorím - radšej si dať niečo hneď ako máš chuť ako sa trápiť a nakoniec si aj tak dáš a je to horšie 😀 . Napr. ak mám chuť na čokoládu dám si kúsok a som spokojná ak by som si nedala tak aj tak za 2-3 hodky si ju dám a zjem oveľa viac... 😉

vanesenka
autor
21. máj 2015

Evittam ahoj ja po pôrode som začínala na váhe 86 išlo to rýchlo dole do 75 p ok tom makacka aby som tie tri kilá čo mám teraz dole sxhua trvalo to dlhé mesiace dnes mám tak 71,5 chcem 65 A ide to teda ťažko Z väčšej váhy sa ide dole rýchlejšie ale držím ti palce aby si to dala

evittam
21. máj 2015

@vanesenka Ďakujem si zlatá, ja viem, že ako to ide a mne stačí tak 75kg a budem spokojná, som totiž vysoká a mám ťažké kosti a svalovinu po otcovi, ktorý mal bez 2cm 2 metre, takže tak. A ako som písala už v mojom veku to ide ťažšie, ale som spokojná za tie 3kg, nemám sa kam ponáhľať, hlavné je že som sa k tomu "dokopala" 😉 . A držím aj tebe všetky prsty a neboj to dáme....A inak po pôrode som hneď mala dole 10kg - teda pri oboch - ako som prišla z pôrodnice a potom išlo dole ešte 5kg a to som necvičila ani nejak nedietovala, nakoľko som kojila. Išla mi váha hore ako som prestala kojiť...

luvika
21. máj 2015

Moja byvala susedka schudla 7 kg za 2 mes., som nechapala. Vraj ranna bananova dieta 🙂 tak som u nej zistovala. Vraj rano hned sa napije vody (vlaznej), zje banan..doobedu nic ine, ked je hladna, moze len banany (max 4),a pit vela vody. Od obeda uz je tak ako predtym, resp.da si cely obed ako bezne s rodinou, aj sladke vraj, ale len do 15.tej (cokolada,keksik), lepsie je vsak vraj ovocie, ale nie vzdy odola. No a neje po 20.tej, prip.4 hod.pred spanim. Vela pije, sport velmi nestiha. A neje zmrzlinu a nic mliecne.

eeffka
21. máj 2015

@luvika hmm nic v zlom ale ak je toto co popisujes "dieta", tak pani suseda predtým musela jest ako banik, skor ako dvaja. Bezna zena z tolko cukru este priberie. 😠

luvika
21. máj 2015

@eeffka tazko povedat...len som popisala to, co mi povedala ona a vyzerala ozaj fajn. Mozno tym,ze si nastavila v tele istu pravidelnost stravovania a neje pecivo, tak to slo a banan urcite nezaskodi. Ze sa z neho pribera je podla mna mytus, skus precitat na webe. Samozrejme ak nezjes kilo na posedenie 🙂

vanesenka
autor
21. máj 2015

Pochybujem že Z banana možno áno ale keby som mala ja takú diétu tak.neschudnem ale priberiem... Ja ak chcem schudnúť tak nemôžem ozaj že žrať inak to nejde musím byť prísna na seba.... A banán sa.vraj pri.diete neodporúča

eeffka
21. máj 2015

@luvika no ale sak 4 banany su kilo 😀 , nejde o to ze banan, rovnako to moze byt aj kukurica
Ide o to ze je to vysokokaloricka potravina, to nie je "ovocicko" na zahryznutie ale na najedenie
naozaj si neviem predstavit ze doobedu si da 4 banany a od normálneho beda do 20,00 sa stravuej s rodinou co je u mna obed ( maso+priloha+polievka) olovrant a vecera

eeffka
21. máj 2015

@luvika 🙂 vies v com je princip co ti suseda nepovedala, najest sa do polosyta 🙂 ( 80% pocit najedenia) a sme doma, staci sa neprezierat, stare zname, ziaden zazrak

luvika
21. máj 2015

@eeffka 🙂 no vidis...ale zaklad je,ze jej to ide.

vanesenka
autor
21. máj 2015

Takže dnešní deň.... Ráno káva A biely jogurt na obed cestoviny S makom A.večera fazuľová polievka vy ste mali čo?

evittam
21. máj 2015

@vanesenka Raňajky: káva a jogurt, obed: ryža+dusená zelenina, večera: tortilla+šunka+zelenina+syr.

vanesenka
autor
21. máj 2015

Inak včera som si kúpila rifle O číslo menšie Tále číslo aké som nosila pred tým ako som otehotnela no mám čo robiť aby som dala tých 6 kg dole do nich 🙂

vanesenka
autor
22. máj 2015

Takze tu je moj dnesny den bol aj prehresok..... Rano kava a rozok so syrom obed kusok karfiolA musela som lebo by to svokra neprezila moj prehresok dva male kolaciky teraz to lurtujem ale u s nic s tym neurobim a vecera zeleninovy salat s kuracim masom tak to bola uplna bomba u som si vytiahla z mraznicky dalsiu kuracinku na zajtra na obed mala som detsku porciu ale som zasitena teda riadne uz sa tesim na zajtra na obed 🙂

vanesenka
autor
22. máj 2015

Inak papam tri porcie male denne mne to vzdy stacilo a po sistej nejem na to aom tiez nebola nejak extra zvyknuta jest neskor potom.... Vy ste ako na tom ci som tu sama ?

rjanuska01
22. máj 2015

ja dnes na ranajky rozok s bryndzovou natierkou a zeleninou, na desiatu jablcko, obed rybka so zeleninou, vecera omeleta a zeleninka a plus 20 minut orbitrek 🙂

terina25
22. máj 2015

Ja dnes ranajky banan,kava,obed ryba so salatom,olovrant keks brusienky a vecera to iste co na obed.vypila som este 3xkavu bez cukru so smotanou v prasku. Sanozrejmr hodinka cvicenia...

Vcera ran.sunka+syr bez peciva,obed mad.gulas,vecera banan.2x kava,hodia cvicenie.

Vazim o kilo menej-67.ale uz to ide dost pomaly to chudnutie☹

vanesenka
autor
23. máj 2015

Babky rano som sa vazila a ziadna zmenA.....dufam ze sa coskoro dostavi lebo sa bojim ze ak bude vaha dlhsie statbze sa nato vybodnem co dufam ze taka chvila nepride ....inak mam taku dilemu....myslute ze mi vaha vazi zle ? Myslim digitalnulebo mi pridava vzdy o dve kila viac ako klasicka rucickovu lebo mi to nejde do hlavy ze za den ked akoro nic nejem vazim o dve kila rano viac ako den pred tym a na klasickej stale rovnako

bandura
25. máj 2015

baby ja som vcera mala vodny den a dnes vaha ukazala o 3kila menej ...teba vela pit a nasledne na wcko 😀

vanesenka
autor
25. máj 2015

Tolko vodnych dni mam za sebou ze ked somnsa normalne naobedovala mala som to vsetko spat

bandura
25. máj 2015

@vanesenka to si sa musela ale poiadne naobedovat ci,?

timea7
25. máj 2015

@bonaqa2013 opačne, bez pohybu sa dá schudnúť, chudnú aj ľudia na invalidnom vozíku. Strava je 80% úspechu, pohyb zbytok. Je pravda, že bez pohybu ostane telo po chudnutí mľandravé a nevyzerá pekne, je krajší pohľad na ženu, ktorá má 70 kg a telo pevné, ako na ženu, ktorá má o desať kg menej, ale telo ochabnuté.

vanesenka
autor
25. máj 2015

Nie bol to taky mini obed hentomu uz neverim uz som skusila kde co najviac mi vyhovuje stravovat sa malo a zdravo stale vaha ide dole ale ked sa najem hore uz nie ale hladovka vaha ide dole najem sa a ide hore.....m
Kolko mas bandura kil?

vanesenka
autor
27. máj 2015

Ahojte baby je tu niektora este ? Chudnete?

beany
27. máj 2015

Ahoj, ja som zacala v pondelok. Som cca 5 mesiacov po porode a vaha sa mi ani nepohla. 😒

bandura
27. máj 2015

@beany to je este malinko od pondelka neboj pohne sa a odporucam nevazit sa kazdy den 😉

bandura
27. máj 2015

@vanesenka chudneme chudneme 🙂 dostala som kramy chute su velke ale bojujem osto šest 😀