Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pomoc a podpora v chudnutí

19misiatko93
22. jan 2015

Ahojte
Viem že je tu toho us veľa ale neviem na akucestu sa mam dat ale us to nemozem ďalej odkladať.takze mam 21 rokov a som skoro 4roky po po rode a každým rokom to je somnou horšie a horšie.pred trhu som vazila tých cca60kil mam výšku 165cm vždy som mala rada papat ale stále som lietala po vonku takže sa to tak nelepilo.no keď som išla rodiť mala som 85kil bola som zhrozena no hneď po porode som mala 73kil potom mi vybrali krčné mandle a mala som 69kil.no rok co rok to je horšie momentálne mam ,,96,, a je mi zo seba us na grcanie.priatel m síce 110ale ja by som chcela byt pekná bo co kúpili sme si novú skrinu so zkradlom a stále keď sa vidím som zhrozena.straaasne by som chcela schudnúť ale nikdy mi to dlho nevydrzi.hlavny kameň zrazu je ze priatelova rodina m nepravidelnú stravu jedia kedy chcú a za te roky som si nato zvykla.a nemozem obmedziť chuť niečo kest proste raňajky,obed,vecera.stale volco zerem je to v hlave ja stále myslím len nato co si dam.us mam toho dosť prosiiim chcela by som najprv niečo kde schudnem viac kil rýchlejšie a potom us len tak pomenej hlavne ucinne.dakujem ta všetky prispevky ☹

monicm
22. jan 2015

@19misiatko93 nepoteším ťa,ale všetko začína v hlave,treba sa naučiť pravidelne stravovať vyvážené jedlá a piť dostatok tekutín.nie je za tým nič iné.neexistuje zázračná tabletka,ani kúzlo,ktorým by to išlo ľahšie.len sa treba naštartovať a povedať si,dosť,už takáto nechcem byť.ak nabehneš na zdravé stravovanie,kilá pôjdu na začiatku rýchlo dolu,kľudne aj 1-2 za týždeň,potom sa to spomalí.ale váha ti zostane,aj ked občas zhrešíš,ale budeš jesť,kdežto pri diete........................nad tým by som ani neuvažovala.jojo efekt je zaručený,vidím to na všetkých kamarátkach,dieta bola super,krásne zhodili a potom........................nech ti tvrdí kto chce,čo chce,žiadna dieta nefunguje natrvalo,iba žeby si ju držala celý život.preto je ľahšie ísť na to cestou zdravého stravovania. ak by si chcela,tu je link,ktorý mne veľmi pomohol http://www.chudnutie-ako.sk/

19misiatko93
autor
22. jan 2015

Ano viem začala som od pondelka trochu cvičiť máme smart tv tak si tam pustim zumbu alebo aerobic a babi ma to pijem od včera citronovu stavu ráno hneď ak stanem aj celý deň si trošku vyzmikam.no proste ja milujem hnusné jedla.chcela som niečo vitaminy alebo proste niečo co zaručene zaberie.nie tabletky na chudnutie to viem že je sprostost ale na nechuť do jedla vlastne aby som nemala chuť zrat.chcem upraviť stravu ale hlavne ten pohyb nemam tu prístup ani čas k fitku ani cviceniam ale takto doma ma to bavi.

natsel
22. jan 2015

Ahoj, váha a výška ako ja. začala som korčuľovať, každý 2. deň po 2 hodiny. Skvelééé. doobeda jem len jogurt + musli a ovocie, obed ak sa dá bez prílohy a večer taktiež. Veľmi mi chutí mi delená strava🙂 Pijem len čistú vodu a neochutenú minerálku. Pečivo som ani neviem ako obmedzila, sladké tiež. Ale Už cítim, ako povoľujú gate. cukrík si dám 🙂)) Lenže pri mojich liekoch a problémoch so štítnou žľazou mám obavy. teraz k tomu lieky na tlak ☹..Uvidíme.

19misiatko93
autor
22. jan 2015

@natsel tak drzim palce ale ja mam strach lebo je to v hlave a treba zmeniť stravu na celý život a to neviem či dokazem.ja mam antikoncepciu ale nebudem sa vyhovrat že s toho priberam keď viem že zerem ak slon.us nechcem vyzerať ak velryba je to otrasne keď vidím stihle baby pekne len potrebujem nejakú oporu co tu teda nemam lebo seci zeru ak nenormalny ale majú taký typ postavy ktorý im zavidim že zeru setko a nepriberu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli