Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pozná niekto tabletky Lida?

jazminn
20. sep 2012

Poznáte niekto tabletky na chudnutie LIDA?

miskap2111
20. sep 2012

Tabletky na chudnutie nefungujú žiadne. Keby áno, tak by predsa neexistovala obezita, veď nie je jednoduchšie riešenie, ako dať si tabletku a tuk je preč. Či máte na to iný názor? Myslíte si, že v súčasnosti, keď sme doslova zaplavovaní informáciami, by toto nepreniklo na verejnost´ okamžite? A človek/firma, ktorá by takúto tabletku vymyslela, by sa razom nestala najúspešnejšou/najbohatšou/najúznavanejšou na svete? Baby, otvorte oči- žijeme v 21.storočí !!! Ja by som mala možno inú otázku na tých, čo rozmýšlajú nad kúpou tabletiek na chudnutie - vy máte dosť peňazí na to, aby ste ich vyhadzovali za veci, ktoré sú zaručene zbytočné, nefunkčné a možno aj zdravie ohrozujúce? Samozrejme, budú vám tu radiť aj ženy, ktoré tabletky na chudnutie predávajú a zaručené tvrdiť, aké sú neškodné, účinné a ako mnohí po nich schudli. Je len na vás, či sa rozhodnete ísť touto cestou, alebo takou, čo je naozaj zaručená, rešpektujúca naše zdravie, aj keď sa výsledky dostavia až postupne- a to je zdravo a primerane jest´ a hýbať sa.

jankagun
20. sep 2012

žiadne tabletky!všetky majú jojo efekt! piť 100% ananásovú šťavu, jesť dreň ACAI alebo bobule GOJI (napomáhajú spaľovať tuk a z2-násobujú fungovanie metabolizmu) a strava je veľmi dôležitá! ale samozrejme treba sa aj hýbať,a to nemyslím zrovna beh alebo brušáky,stačí denne chodiť 3hodinky,mne sa tak podarilo po pôrode schudnúť až 9kg za mesiac bez obmedzenia jedenia.a veľa veľa vody a málo soli 🙂

dalila153
6. nov 2012

užívala som lieky na chudnutie Lindaxa. odporučil mi ich môj lekár. boli len na predpis, hradila som si plnú sumu. užívala som ich 4mesiace. peňaženka schudla, ja som si vážne poškodila pečeň
😒

lupina
6. nov 2012

najlepsia je akupunktura na schudnutie mam to vyskusane.........za 6 tyzdnou 9kg dole,samozrejme ze aj dieta a pohyb treba pi tom

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli