Priberám z Mačingovej

smiesneusko
3. jan 2014

Zo zelerových hranoliek konkrétne. Očistim zeler, nakrajam, rukou potriem po hranolkach 2čl oleja a dam piect do rury na papieri, jedla som to 2 dni po sebe a kilo hore. Vzdy z toho priberiem . Ani nesolim, ani si nedavam ziadnu omacku... Uz s nou koncim. 😀 Nic, ja len, ze slubuje chudnutie... Je pravda, ze som si toho dala velky tanier (vsak ona hovori, ze sa mozme natlacit toho kolko chceme), aj tak som sa citila hladna za chvilu. Uz som to skusala viackrat a vzdy som pribrala. Jedla som to ako obed alebo veceru. Medzitym nic take z coho by sa dalo pribrat, vsetko veci co jem aj bezne a chudnem pri nich.

smiesneusko
autor
3. jan 2014

Chcela som sa spýtať, že či ma tu este niekto takyto efekt 😀

bonaquaba
3. jan 2014

@smiesneusko ja nemam taky efekt, ale ja mam zase efekt nevydrzania,lebo nedokazem vydrzat,pretoze tie prve dni davat do seba zeleninu je pre mna tazke a hlavne tie recepty a kombinacie tak to je ze fakt humus aspon pre mna, vobec mi tie zeleninove recepty nechutia je mivzdy z nich zle a tesila som sa na mrkvovy perkelt,ale ked som to zacala jest, tak mi z toho bolo zle a tiez aj ta brokolica a struky tie recpety mi vobec nechutia, tak ja som si ich zacala robit po svojom a cesnak ku nim nedavam,lebo vobec to k tomu nepasuje, neviem myslela som si,ze tie recepty su dobre, ale ako sa vravi sto ludi sto chuti a asi kazdy si musi najst svoju kombinaciu,ktora bude dobra a vhodna pre neho a hlavne chutovo vyhovovat,
ja som vzdy vydrzla par dni,ale podarilo sa mi vzdy schudnut hlavne na bruchu a to je aj moja najproblemovejsia partia,takze vzdy,ked chcem trochu zhodit na bruhcu tak si ju dam na par dni a je prec brucho
ale myslim si,ze kombinacia delenej stravy je lepsia aj chutovo aj kombinacne, uz len z toho dovodu,ze mozes jest vsetko,len nekombinujes a hlavne je to chutne to co navaris, takze by som skor radila delenu stravu pri chudnuti,
na druhej strane ked som jedla podl amacingovej tak som naozaj kazde susto zula aj 2 minuty uz len preto,lebo mi to nechutilo a bolo mi z toho zle a mozno aj to malo ucinok na moje chudnutie a ako vravis po 15 minutach som bola z kazdeho jedla hladna a mohla som zjest aj tri taniere, zelenina ta jednoducho nezasyti, lebo dalej som sa nedostala

smiesneusko
autor
3. jan 2014

Mne mrkvovy perkelt chutil moc, ako ja nedodrziavam jej dietu, ja som si len povyberala co sa mi hodilo ako recept, ja jem zdravo stale a prevazne na zelenine zijem, takze s tym problem nemam. Ale tak tie hranolky to by bolo pre mna az moc dobre na to aby sa z toho nepriberalo. 😀 Nechapem ze nikto z toho schudne, iba ak si da toho malicko snad.

lucka184
3. jan 2014

ja som s tym zacala trikrat, prvykrat som po tyzdni sa tak odhlienovala, ze som bola totalne chora, druhykrat to preslo aj usami, mala som najhorsi zapal ucha v zivote, zelala som si umriet od bolesti a tretikrat to bolo v lete, vydrzala som dva tyzdne a dala som 4kg dole, tu je to pre mna o to tazsie ,ze v norsku vela veci nie je dostat a tak to hladam po celom ,este ;)

kukina79
9. apr 2014

@smiesneusko no neviem ci to zrovna tie hranolky sposobili,ze to kilo islo hore. mne kolise vaha stale co sa tyka jedneho kilecka. je to prirodzene, ono telo aj vodu obcas viacej zadriava a aj creva byvaju plnsie 😉 a aj cas vazenia treba zohladnit, rano nalacno byva povacsine o to kilecko lahsia ako vecer 😉 takze to moze byt aj vodou co sa mozno v tom case v tele viac zadrzala ako tymi hranolkami,alebo plnymi crevami 😝

lokalistin
9. apr 2014

ved ale preto vam aj pise,ze vazit az na konci, lebo kazda potravina sposobuje v tele asi nieco ine

rienok
9. apr 2014

no ja som vydrzala celu macingovu podla rozpisu - ziadne upravy co sa mi paci a co nie. a schudla som 9 kg. teraz idem semafor a uz vaha dole nejde len cm ubudaju. ma to aj negativnu stranku - zacina mi byt vsetko velke 😀
Macingova funguje ak ju 100% dodrziavas inak nemozes povedat ze Macingova nefunguje.... to je ako povedat ze auto je pokazene lebo tam nie je benzin 😝