Schudli ste bez cvičenia len s úpravou stravy?

12. júl 2023

Zdravíčko...prosím vás, schudli ste niekto len úpravou stravy? Úprava stravovacou poradkynou....zacvičim si tak max 2x do týždňa po polhodine, pohybu mam tak akurát.

A prosím vás, ako je to s KT ....ta celková hodnota kJ sa mi vypocita z vahy? Tuky sacharidy vláknina a bielkoviny to ma byt na konci dňa cca 100%?
Poraďte prosím, ďakujem 🙂

liljana
12. júl 2023

Fyzika nepusti, ked uberies kalorie z bezneho metabolizmu, tak budes chudnut aj bez pohybu. Ale budes proste mlandrava a pojde to pomalsie. Takze pohyb je vitany.
Tie tuky, sach ... su informativne, nemusis ich dodrziavat. To je iba, aby si videla, ci mas niecoho privela (tuky, sacharidy,...), alebo primalo a mohla upravit jedalnicek. Pridat chybajuce bielkoviny, ubrat privela sacharidov,... Ked nemas chut jest, budes jest nasilu, aby si dodrzala 100%? A zase na iny den budes mat hlad a kludne tam bude vsade 150% miesto 100%.

verca1802
12. júl 2023

Ja som bola nešťastná z kíl , ktoré mi po pôrode ostali a keďže som nemala pri dcérke čas na cvičenie rozhodla som sa aspoň upraviť si stravu🙂. Prestala som jest sladké,.. ochutené, sladené vody , a vyhýbala som sa úplne pečivu, mučnym jedlám. Za 2-3 mesiace som mala svoju pôvodnú váhu.

avanka
12. júl 2023

Áno..z 89,5 kg a veľkosti 48 som len stravou šla dolu na 62,5 kg a veľkosť 36

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikola81
12. júl 2023

Strava je zaklad. Pohyb je bonus. Schudla som vdaka strave, a cvicenie som pridala len preto aby som nebola ako handra.

domiklik
12. júl 2023

Schudnúť schudneš, ako bude tvoje telo vyzerať je druhá vec

rebrambora
12. júl 2023

Jasne. Ale ostanes mlandrava a ne-fit.

beahavala
15. júl 2023

Neviem z akej váhy potrebuješ chudnúť ale ja som po pôrode ostala pribratá a potrebovala som ísť dole o 15 kg...podarilo sa mi to až s KetoDiet 🙂 teraz už len udržiavam.