Schudnem kombináciou beh, plávanie a kolieskové korčule?

miriamsipecova
20. máj 2014

za predpokladu neprejedania sa

milota164
20. máj 2014

🙂 zalezi na tom ako casto budes cvicit ale urcite kazdy pravidelny pohyb sa prejavi

kaia
20. máj 2014

80% redukcie hmotnosti je o strave 😉. Sportom sformujes a spevnis 🙂

sssimi
20. máj 2014

Pri chudnutí je dôležitý príjem / výdaj. Čiže ak zvýšiš aktivitu a budeš jesť ako doteraz, poprípade menej, tak by sa to malo odzrkadliť. No odporúčam naštudovať si kvalitný jedálniček a zmeniť aj stravu, aby si nechudla so svalov, ale z tuku. Veľa šťastia pri chudnutí 😉

mafin152
20. máj 2014

schudnes ked spalis viac kalorii ako prijmes.. a s pohybom to netreba prehanat, lebo ta to o chvilu prestane bavit..

majka777
21. máj 2014

Jasne a uprav este stravu...beh, ale aj trampoliny su na chudnutie to naj...inak trampoliny krasne formuju postavu...drzim palce 😉

smejko345
21. máj 2014

po uprave stravy - vecer menej sacharidov (aj vratane ovocia a peciva), radsej bielkoviny a k tomu pohyb . . . urcite schudnes. K tomu behu - myslim,ze to je ten najvhodnejsi sposob ako schudnut . . . radsej zvol pomalsie tempo, ale dlhsi cas, nie intenzivny kratky beh ( odburavanie tuku zacina po cca 20-30 min. behu) 🙂 a dolezita je pravidelnost samozrejme 🙂

tomiholjubavi
21. máj 2014

ja som stravu neupravovala vobec a schudla som 13 kil 🙂 ked zacnes sportovat, hocijako, tak telo ma automaticky vacsi vydaj ako malo predtym a zacina chudnut.... 🙂 pri diete idu kila dole ovela rychlejsie ako pri sporte, ale pri sporte idu rychlo dole centimetre a postava nevyzera mlandravo 🙂 ja si bez peciva a sladkeho neviem predstavit den. a aj tak mam vysledky dobre 🙂 navyse, ked vynechas nieco co lubis, tak je to len docasne riesenie a hned ako sa k tomu vratis, čast kil sa ti vrati. ale ked budes len cvicit a vsetko jest (aj prehrešky robit), bude sice proces pomalsi, ale trvaly 🙂