Schudnime do plaviek

akzi
13. jan 2017

Hladam mamičky, ktorým od porodu zostali nejake tie kilá navyše a chceli by s tym niečo zacat robit...Ja som sa rozhodla, ze konečne začnem, preto budem rada, ak sa nejake z vás pridajú, nech sa môžeme navzájom podporovať, motivovať a pomáhať....
Kazda rada ci pomoc je vítaná...

zdraviezprirody111
13. jan 2017

Ahoj, mojej kamoske pomohla na schudnutie aloe stava + zmena jedalnicka. Schudla asi 12 kilov. A udrzala si taku postavu uz vyse 2 roky.

lubodrgan
13. jan 2017

Ak sa jedna o schudnutie,tak aloe vera myslim ze nie je to spravne riesenie .
v prvom rade upravit stravu,viac pohybu,a ked je clovek chladny nech sa napije vody.
Ved poznate to ved ste neboli hladny ,ale smädny.
Ak uz to nezaberie,tak skuste.Zelena káva ,ale pozor naozaj zelena .
L karnitin alebo na urychenie spalovania pouzit piperin.spolocne s kurkumou.
Hlavne kontrola nad spotrebou a vynalozenym usilim.

angd
14. jan 2017

Ahoj.Ja sa rada pridám 🙂 .Síce som začala s chudnutim už pred rokom,ale teraz od Silvestra už tak poriadne.Totiž to,doteraz som kojila a som ten typ,u ktorého všetko čo zje, sa uloží.Aby telo vyzivilo bábo a aj matku.A tiez.....Aby sa mi tvorilo dost mliecka,musela som jest.Takže som síce sportovala,ale naozaj,každú noc som jedla aj nezdravé veci.Ale verím,že teraz už to pôjde ľahšie 🙂

petulda333
15. jan 2017

Aj ja sa rada pridam,mam v plane dat dole aspon 15kil...od 1.1. som nrdala do ust nic sladke,ani sladenu vodu,este sa donutit cvicit a budem spokojna

akzi
autor
15. jan 2017

Ahojte mamičky, som rada, ze ste sa ozvali 🙂 ja som od 9.1. Začala cvičiť, mam bežecky pas, takze 45 min makam, zatial si striedam beh a rýchla chôdza, lebo moja kondícia je slaba 🙂 upravila som si aj stravu, ale takýM spôsobom , ze som si nedala žiadne zákazy, co nemôžem, len sa snažím jest viac zeleniny a ovocia.. Cely tyzden sa mi to aj darilo az na to, ze V noci ked sa mi maly zobudí na mliecko, stále zhltnem niečo sladké ☹ a to ma štve ☹ a neviem si s tym rady :-/ vzdy sa aj napíšem pohar vody , aby ma nelakalo nic jest, ale nepomáha to ☹
ja by som chcela schudnúť do leta aspoň 10kg .. Viem , ze je to dosť, ale mam 67kg a mávala som tak 54-56kg kým som neotehotnela , takze pre mna je to dosť :-/
uz ste sa rozhodli nejako začať??? Ak ano, ako???

angd
16. jan 2017

Ako som spominala,už chudnem rok.Raz týždenne som chodila na hooping fit,v apríli som pridala 2x týždenne,spomínaný hooping a raz cvičenie doma podľa internetu a neskôr to bolo aj 3x týždenne,sem tam som privala jumpIng. . Ale išlo to pomaly kvôli nočnému vyjedaniu a ja,zavislak od sladkého .....🙂))) V septembri som začala 2x tyzdenne rýchlou chodzou a cvičenie s osobným trénerom.Totiž, keďže to isto pomaly,schudla som,len nie z brucha....som sa začala zamýšľať nad diastazou a v septembri mu ju potvrdili.Tak preto zmena v cvičení.Výsledky už boli lepšie,ale stále nie podľa mojich predstáv.Koncom novembra som zrušila osobne treningy,z finančnych dôvodov, na chôdzu bola zima,tak som začala so spinningom.A čuduj sa svete,výsledky sa dostávajú rýchlejšie.K tomu od januára nejem sladké,odstavila som malého od kojenia,tak nocne vyzieracky tiež skončili🙂))),tak uvidím čo do leta🙂)).Chcem začať zas hooping fit a k tomu pokračovať so spinningom🙂))).Ešte od toho septembra som začala navštevovať fyzioterapeuta,tak diastaza sa pomaly zmenšuje.Možno som vás trochu inšpirovala.
a Akzi .....tomu nočnému jedaniu je ťažké vyhnúť sa pri kojeni Chapem to.Čo je lepsie na rýchly prísun energie?Predsa sladké; )

socinka
16. jan 2017

Ahojte, rada sa pridam 🙂 od porodu mam na sebe plus 10kg, ktorých sa chcem zbavit...A uz je ozaj na case, lebo sa zle citim...Ja som rozmyslala, ze z jedalnicka vyhodim pecivo a prilohy-zamiaky a ryzu...Teraz som bola chora, co mu celkom pomohli, lebo som prestala mat chut na sladke, taj dufam, ze si to udrzim 🙂

angd
16. jan 2017

Socinka presne🙂)))aj mne choroba pomohla so stratou chuti na sladké.Na Silvester som chytila črevnú virozu,2dni som nič nejedla a potom som si povedala, že to využijem a nevrátim sa k sladkemu. Sa hovorí :všetko zlé je na niečo dobré 🙂))

evka64
16. jan 2017

Aj ja by som sa rada pridala, mam od porodu este plus 10 kg. Zacala som od noveho roka, upravila som stravu a po 18tej nejem. Zatial odisli 4 kg, ale to len voda. Zacnem aj cvicit spinning, tak dufam, ze vydrzim ;)

socinka
16. jan 2017

@evka64 porad, ako si upravila stravu??? 4kg je super cislo 😉

evka64
16. jan 2017

@socinka u mna zabera vyradenie sladkosti a vsetkej muky...konzumujem vacsinou zeleninu s masom a cez vikend si dam trosku prilohy s masom.

akzi
autor
17. jan 2017

@angd ako si zistila ze mas diastazu???

akzi
autor
17. jan 2017

Ja so sladkým problém nemam, hlavne nie cez den... Problém je v noci, ked sa zobudim 🙂
Ale bojujem s tym... Tuto noc som sa zobudila, ale nic som nezjedla 🙂
Ja som si tiez kus upravila stravu a prílohy tiez nejem, iba v nedeľu, ako píše evka64 🙂 jem iba 3krat ( niekedy 4krat) za den - necítim sa vôbec hladná a to sa neprejedam 🙂 príjem iba costu vodu, pripadne čaj... Takze som zvedavá ako to pôjde.. Po mesiaci sa chcem odraziť...
Ináč pred cvičením si dávam lkarnitin a spotrebná som oveľa viac, než predtým ked som ho nebrala...

angd
17. jan 2017

@akzi tým, že som cvičila a z brucha neubudalo som začala študovať na nete,kde si nájdeš aj samovysetrenie.Podľa toho som mala diastazu na 1 prst,ale stále som si nebola istá,tak mi to potvrdila všeobecná lekárka, stale mi to nestacilo🙂,tak som šla k fyzioterapeutovi a ten mi potvrdil,že je to na 1 cm,resp 1prst.A tak som začala k nemu chodiť na cvicenie.

angd
17. jan 2017

Baby,nie ste niektorá z BB? Vo štvrtok opäť začína hooping fit,tak sa môžte pridat🙂

gabordanko
17. jan 2017
peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
socinka
18. jan 2017

@peps8 ja som brala tie chilli a mala som z nich neskutocne krce...cuze za mna urcie nie

akzi
autor
6. feb 2017

Ahojte dievčatá, takze ako som písala, po mesiaci som sa odvazila...mam dole 2kg a z brucha 5 cm ( -/+ 1 cm) Nie je to síce nic horibilne ( ak sľubujú niektoré diéty ci tabletky na chudnutie) ale som veľmi šťastná, lebo zistujem, ze sa to da 🙂 dúfam, ze to pôjde takto ďalej... 🙂
Ako sa Vám darilo???

angd
7. feb 2017

@akzi 5cm?podľa mňa je to super.A odporúča sa chudnúť 2kg za mesiac🙂,aby nenastal jojo efekt.Bola som 2 týždne chora,takže tuku trochu ubudlo🙂))) a inak sa nevazim,lebo aj posilujem,ale cm mi spinningom rychlejsie ubúda🙂)).

marosinecko
7. feb 2017

Čaute baby . Ja sa tieź pridávam. Mne ostalo 10 kg po pôrode a je najvyšší čas s tím niečo robiť. Chcem ísť na mojim 56 kg. 😂😆 začala som chodiť do posilky,upravila som si jedálniček tak dúfam že kilečká pôjdu dole. 😉🤔
Vy ste ba tom ako?

3petka
7. feb 2017

Ahojte, mne ostalo po porode 9 kg. Ale chcela.by som sa dostat na svoju dievcensku vahu. Takze po porode som mala 79. Ale idem na 60. Zacala som uz v decrmbri, dostala som od manzela ako darcek trenerku, na moje naliehanie podotykam. Ta mi dala ako sa mam stravovat a ako cvicit. Takze teraz od januara uz bojujem sama. Ale dari sa my. Od 14.12. Som na vahe 73,6 kg. A pomaly to ide dolu. Takze vam drzim paluchy nech sa vam dari.

marosinecko
7. feb 2017

@3petka môžem sa opýtať koľko si platila za jednorazové cvičenie s trénerom ?

3petka
7. feb 2017

10 ecok. A mala.som cca 10 treningov. Chodila by som aj dalej ale uz som nemala kde davat maleho

evka64
7. feb 2017

@akzi ja mam dole 5 kg a nejake cm, teraz to ide pomaly, mala som aj krizu na sladke :D
Zacala som spinning a plank tak uvidim ako to bude pokracovat 🙂

akzi
autor
8. feb 2017

@angd ako často chodíš na spining?? Počula som ze je to veľmi dobre na chdnutie 🙂 a koľko minút cvicis?? Je to aj pod dohľadom nejakých trénerov???

akzi
autor
8. feb 2017

@3petka
Možem vediet ako často cvicis?? Ja som v tomto kus mimo, lebo som citala, ze nie je zase dobre cvičiť napr každý den ale mat aj volno... Aby si telo oddýchlo... Takze neviem ci nerobím chybu ked cvičím 4-5 krat do týždňa... Potrebovala by som v tom kus poradiť... Ale zase si všímam, ze v den ked necvicim jem viac ☹ nie z hladu, ale "len tak z nudy" a stiahném aj po tých "zakázaných" maskrtach... Takze radšej si zacvicim, aby som nemaskrtila, ale zase na konci týždňa uz pociťujem pri cvičení únavu :-/ cítim, ze nevladzem tolko ako napr na začiatku týždňa :-/
Ak mate dievčatá nejake skúsenosti, prosim poraďte mi :-/
Taktiež uvítam nejake dobre tipy na obed ci na večeru lebo uz mi je po mesiaci ta moja strava stereotyp :-/
Vopred vďaka

3petka
8. feb 2017

@akzi cvicim kazdy druhy den. A trenerka mi poradila taky trik na spalovanie. Najprv cele telo precvicit silovo cca tak 15 min a potom sviznym tempom na rotoped cca 5 min. A takto spravim tri serie. Samozrejme rotoped si dam aj na rozohriatie trosku tak 10 min ale to len tak jemme. A jest som sa naucila male porcie, trenerka mi radila 5 krat do dna ale to nestiham. Takze davam 3 krat do dna, vezmem maly tanierik na dezert a tu porciu zjem. Ak nahodou mam pomedzi na nieco chut tak zelenina alebo ovocie. A ovocie len rano. Telo si pomaly zvyklo na take stravovanie takze nemam ani pocit hladu. A posledne jedlo da snazim jest do piatej potom uz nic.

angd
9. feb 2017

@akzi chodím na spinning,skupinové cvičenie pod dohľadom trénera, je to super,cvičí s nami,hovorí, kedy pridať záťaž a tak.... bicykluje sa 1 hodinu,ale V nedelu 1,5 hod 🙂.Moja osobná trénerka mi povedala,že ideálne je cvicit 3x týždenne,telo potrebuje aj oddych.ja som teraz posledne 2 tyzdne cvičila 3x.nedeľa a utorok spinning alebo utorok jumping. .. .a štvrtok chodím na hooping fit.

akzi
autor
13. feb 2017

Dievčatá dakujem veľmi pekne za rady .... Cez víkend ma však skolila chrípka, takze dúfam, ze čím skôr budem môcť pokračovať v cvičení :-?