Schudnime do plaviek

akzi
13. jan 2017

Hladam mamičky, ktorým od porodu zostali nejake tie kilá navyše a chceli by s tym niečo zacat robit...Ja som sa rozhodla, ze konečne začnem, preto budem rada, ak sa nejake z vás pridajú, nech sa môžeme navzájom podporovať, motivovať a pomáhať....
Kazda rada ci pomoc je vítaná...

dvojickychalani
4. mar 2017

Maminky, venujem sa upravovanim stravy . cize jedalnicek na mieru a vypracuvavam aj cvicebny plan. Ak by mal niekto zaujem, napiste mi spravu. Jedalnicek na mieru robim podla vysky a vahy. Ja sama som schudla za jeden mesiac necelych 10kg, ale kg nie su az take podstatne ako cm. Vazit sa treba raz do tyzdna a merat raz mesacne. Samozrejme ak sa meni strava, treba pridat cvicenie lebo bez cvicenia su minimalne vysledky. Pre viac info mi kludne napiste, rada Vam poradim. Lucka :-P

angd
6. mar 2017

Maminky ako vám to ide?Kilecka miznú? Ja som bola chora dlhšiu dobu,tak necvicim, ale tou chorobou som niečo schudla🙂.....Ako sa hovorí :všetko zlé je na niečo dobré 🙂))

akzi
autor
7. mar 2017

Ahojte dievčatá... ja som bola tiez chorá, takze skoro dva týždne bez cvičenia... druh mesiac za nami... priznám sa, ze po pauze kedy som bola chorá a necvicila som , som to chcela vzdá lebo som nejak zlenivela, ale naštastie som sa znovu nakopla... po dvoch mesiacoch sa možem pochváliť ďalšími stratenými cm z môjho bruska 🙂 spolu za dva mesiace je to 11cm... aj ked na váhe to urobilo iba 3kg... ale uz aj okolie si všimlo zmenu 😊 a práve to ma nakoplo... par krat som aj zhrešila, to priznávam, ale ide to ... síce pomaly, ale ide 😉Dnes som si skúšala rifle, ktoré som nosila predtým než som otehotnela a bola som veľmi Milo prekvapená, pretože som ich celé obliekla a dokonca aj zapla (aj ked na bokoch mi vyskočili menšie faldiky) a predtymsom ich natiahla po stehná 😁Takze aj ked na váhe nevidím extrémne vysledky, vidím ich práve tými stratenými cm.... a tym, ze som zapla staré rifle 😁
A vy ste ako na tom??? Mate uz prvé úspechy za sebou??

angd
7. mar 2017

Tak to je super 11 cm za 2 mesiace. A aku mas diétu?
Ako som písala, ja už cvicim dávnejšie, tiež má vždy poteší, keď zapnem ďalšie rifle 🙂. Teraz som pre tú chorobu polavila a 2 tyzdne necvicila,ale vo stvrtok zas začínam a rozmyslam nad keto diétou🙂

akzi
autor
7. mar 2017

@angd nemam žiadnu diétu... s diétami som uz skončila 😊nedrzim sa žiadneho predpísaného jedálnička, ale snažím sa jest tak "zdravo"😊Vlastne si sama určujeme co budem jest... na raňajky mam ovsené vločky s jogurtom alebo pohánkové vločky bud s jablkom alebo bananom.na obed si dám vačšinou kuracie mäso, ryby, mozzarellu, tofu so zeleninový šalátom a na večeru bud praženicu s kukuricou, tuniaka s cviklou, mozarellu s paradajkou a uhorkou a k tomu jem rožok (tmavý) ... nejem vlastne pečivo biele, max 1 rožok denne ( tmavý) a vela pijem 3-3,5l čistej vody a mätový čaj na ráno...
Čítam na nete rôzne recepty ked uz mam chut na niečo nove (fitrecepty, fitnesrecepty) ...
ale cez tyzden vlastne vôbec nejem prílohy k hlavnému jedlu, iba zeleninový šalát... ale v nedeľu si vždy dám riadne jedlo 😁
A po cvičení si zvyknem dat pomelo a teraz som prišla na chut aj acidku ( neochutene)
Neviem ci poznáš Antoniu machingovu a jej očistený program... tak od nej si zvyknem variť nejake recepty.... pred 3mi rokmi som sa podľa jej stravovania schudla 6 kg za 28 dni... jedla si však treba stále variť co je časovo náročné... minule leto som však neschudla ani kilo😔
Ja som si uz povedala ze žiadne diéty,pretože som zistila, ze ked mam niečo zakázané mam na to iba väčšiu chut 😁A stále myslím na nejake maškrty...a teraz ked mam chut na niečo sladké, dám si to 😊

maafinkaa
9. mar 2017

Ahojte holky...tak pridavam sa k vam a pevne verim ze s vasou podporou to rychlejsie zvladnem..xixi..ved nie nadarmo sa hovori ze v jednote je sila.Mam dvojrocneho synceka.....kedze skoro cele tehu som prelezala...tak sa to odrzrkadlilo aj na vahe..pribrala som 22 kg.Do roka a dna som zhodila 19kg...a to iba cvicenim,pohybom a upravou jedalnicka.Ziadne diety..nic.....minuly rok sa nam opat podarilo otehotniet....dalsie vytuzene dietatko bolo na ceste.No v 5 mesiaci nesa Anetka odisla do nebicka.....odrazu jej prestalo bit srdiecko a opustila nas....porod bol tazky.......kedze miesto krasneho babatka mi v rukach ostala len prazdna pernika..a oci pre plac.....tazko sa mi o tom rozprava a este tazsie sa s tym zije...ale musime sa s tym naucit zit......zijeme pre nasho dvojrocneho milacika..ktory je nasim pokladom a je pre nas cely svet...pocas druheho tehu som pribrala len 5 kg....teraz som schudla 3 kg....takze moja vaha je 60 kg pri vyske 167 cm a 32 rok

maafinkaa
9. mar 2017

Myslim si ze vaha nie je az taka zla.Som 4 mesiace po druhom porode...ale najvacsi problem je brucho.Ostalo mi strasne vypukle a mlandrave....akoby som bola ete tehu.A to kazdy den makam....rano 20 krat cvicim s kolieskom na brucho...na obed 100 brusakov....vecer 20 krat koliecko na brucho...pokial sa da kazdy den sme s malym vonku....dva krat do tyzdna chodim na aerobik a dva krat do tyzdna na orbitrek po 20 min.....po 17 hod.nejem..a sladke len do obeda..bez to zit nedokazem......ako ste na tom s bruchom vy?

kajulna
9. mar 2017

ahojte dievčatá, tak sa pridávam aj ja popri chorobách a liekoch sa od septembra na mňa kilá lepia jedna radosť lebo pred každými liekmi sa musím najesť, ale ste mi veľkou inšpiráciou pri mojej výške 166 cm mám 58 kg, rad by som sa dostala do leta na 52kg aj keď moja váha bývala 48 kg aj keď to bude veľmi ťažké keďže mám lieky a musím jesť aj o desiatej večer kedy mám posledné. Držím palce dievčatá nech sa vám darí :D

angd
9. mar 2017

@maafinkaa kukni si na nete:diastaza brusnych svalov.Keď si všade OK, len to brucho nechce preč, asi ju máš.Mudr alebo fyzioterapeut ti ju potvrdí alebo vyvrati. A ak ju máš, brusaky sú zakázané,lebo to ešte zhoršujú.

gabordanko
17. máj 2017

Efektívne domáce cviky na každý deň: https://budemfit.sk/fitness-cvicenie/domace-cvi...