Schudnutie z bokov

4. mar 2024

Dobry den, mozno mi budete vediet poradit. Uz cca 2m cvicim, plus som zmenila stravu. Vsetko ide pekne. Aj vaha dolu aj vidim vysledky. Avsak okrem bokov… nerozumiem tomu, na bruchu vidim rozdiel, ale tie boky ani ťuk… moze to byt tym, ze som v minulosti absolvovala abdominoplastiku? Kvoli diastaze a nadbytku koze po tehotenstve…alebo kde je chyba? Pripadne poradte nejake dobre cviky ci videa.
Dakujem 🙂

klara351
4. mar 2024

Z konkretnej partie sa chudnut neda. Je mozne, ze u teba budu boky tie, co pojdu dole posledne, zavisi to od typu postavy. Ja teraz pomaly chudnem, schudla som 10 kil, hrudnik mi odisiel ako prvy, na hrudi si uz rebra vidim a zadok a stehna sa mi sotva pohli. Ked budes dalej chudnut, aj tie boky pojdu.

autor
4. mar 2024

@klara351 hej viem ze z jednej partie sa neda schudnut. Len som zaskocena, ze vsetko ide dolu a tie hnusne boky furt nic 😩 ani o milimeter

macekovam
4. mar 2024

rychla chodza..

pribinak
4. mar 2024

Ak máš široke postavenie kosti, tak proste ten objem tam zostane

autor
4. mar 2024

@pribinak praveze nie. Nikdy som ten problem nemala. Ja som bola vzdy chuda. Po prvom tehotenstve som absolvovala abdomino. A po druhom som sa zanedbala a fungovala na uplne nezdravom jedle. Co sa aj prejavilo. A islo to vsetko do bokov a brucha 🫤