Schudnutie za 1 mesiac

emi_emi159
3. máj 2021

Pekný večer , koľko sa vam podarilo schudnúť za presne jeden mesiac? Zaujímajú ma vaše osobné skúsenosti koľko kg ste schudli presne za 31 dní 🙂 dá sa zmeniť postava za mesiac? Samozrejme nemyslím fitness postavu som realista hej 😁 len ma zaujímajú vaše skúsenosti čo sa van podarilo za mesiac 🙂

marci77
3. máj 2021

@emi_emi159 delena strava, 90dnova dieta, za mesiac u mna 5kg .....ale videla som na FB pribehy, ze niektori aj 7kg, zavisi z akej vahy idete
tam sa striedaju 4 dni, bielkovinovy, skrobovy, sacharidovy a vitaminovy
bez cvicenia, iba upravou stravy

vevapeto
3. máj 2021

@emi_emi159 to veľmi zalezi z akej váhy chudneš . Inak sa chudne zo 100 kg mesačne a inak zo 60 kg ženy . Ja keď som mala 75 kg, tak za mesiac -5 kg a potom už len pol kila tyzdenne.

juliet86
3. máj 2021

@vevapeto a co si robila ten prvy mesiac a pri akej vyske?

emi_emi159
autor
3. máj 2021

@juliet86 ja práveže sa snažím držať stravu už nejaký ten týždeň ale ide o to že ani kilo dole. Preto ma zaujímajú vaše skúsenosti že teda koľko kg za mesiac sa iným ľuďom podarilo zhodiť.

emi_emi159
autor
3. máj 2021

@vevapeto ja mám cieľ z 59 na 50 😁

timea217
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
3. máj 2021

Taká univerzálna hodnota, ktorá je považovaná za zdravé chudnutie tuku je 0,5-1kg za týždeň, čiže 2-4kg/mesačne.. Zo začiatku to ide často rýchlejšie, lebo telo sa najskôr odvodní a prudšie zareaguje na zmenu a potom sa to ustáli zhruba takto, hlavne ak nejde o brutálnu nadváhu, čo teda ty nemáš 😊

Píšeš, že si dávaš pozor na stravu? Čo to znamená? Si v kalorickom deficite? Lebo ak nie, tak aj pri zdravšej strave kilá dole len tak nepôjdu, môžeš mať príjem rovný výdaju a teda aj keď už nepriberaš, tak ani nechudneš😅 Aj sa popri tom hýbeš? Neješ až príliš málo? 😊

aylinn
3. máj 2021

Za 2 týždne 4kg ztoho týždeň som sa neobmedzovala nejak a po tom týždni som začala s Kalorickými tabuľkami
Zo 73kg som teraz 69

vevapeto
3. máj 2021

@juliet86 160cm mám. Obmedzila chlieb, sladkosti a pohyb( kardio+ cinky). Diéty neznášam .

nanka3
3. máj 2021

@emi_emi159 tvoja vaha nie je vysoka, cize to podla mna pojde len pomaly, ak si chces byt ista ohladom stravy, tak odporucam aspon na par tyzdnov pouzivat kaloricke tabulky, mozno na zaklade nich zistis, ze niekde robis chybu a mozno aj chybu nerobis, len zatial nevidis vysledky, predpokladam, ze aj tych 9kg ktore chces zhodit si nepribrala za 2-3 mesiace

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkacik4
4. máj 2021

Za rovny mesiac -6kg len zmenou stravy, zacinala som s vahou 64kg..

luccija
4. máj 2021

@emi_emi159 4 kg úplná zmena stravy, ale na výzor to vyzerá viac ako 4 kg čomu som rada.Ale mala som 72 kg.Ty máš nízku váhu a chces ešte menej to bude tazsie aj s ohľadom na zdravie, svalstvo .

juliet86
4. máj 2021

@luccija ahoj pri akej vyske?

luccija
4. máj 2021

@juliet86 168 cm po 40 tke, ale to bola naozaj zmena len nejesť večer chipsy, zákusky, nie pizzu nedávať si vianočku s džemom😉

mamana3tiu
4. máj 2021

Ide to, pozri moju stenu. 🙂

laurikagab
4. máj 2021

@zuzkacik4 používala si aj KT..lebo super úbytok na vahe

littlefiona
4. máj 2021

@emi_emi159 ja som pri nutričnej keto diéte, nie práškovej aktuálne za jeden mesiac schudla 10kg a pokračujem.

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aylinn
4. máj 2021

@littlefiona a keto dieta ma jojo efekt? Ci ako to funguje?

littlefiona
4. máj 2021

@tayla keto stravovanie treba dodržiavať celoživotne a nie mesiac dva a potom nabehnúť na sacharidové stravovanie, mne osobne keto vyhovuje. Dvakrát do týždňa ešte cvičím HIIT cvičenie, preto výsledky prišli tak rýchlo.

littlefiona
4. máj 2021

@aylinn treba sa zmieriť s tým, že keto stravovanie je životný štýl, ktorý budete dodržiavať už navždy ak chcete zostať štíhla. Nehovorím, že nemôžete občas zhrešiť po dosiahnutí ideálnej váhy, ale zhrešiť môžete tak päťkrát do roka. A myslím, že každá diéta má jojo efekt ak sa vrátite ku starým návykom.

elizabet173
4. máj 2021

@littlefiona mozno pre teba zivotny styl, pre mna by to bolo tyranie

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkacik4
4. máj 2021

@laurikagab nie.. nasla som si zienku, co vytvara jedalnicky na mieru bez pocitania kalorii..v podstate som zmenila len stravovacie navyky a zacala jest zdravsie..(obmenila biele pecivo za celozrnne a podobne).. ano, sladkosti a taketo som vynechala, ale napr. papam aj zemiaky, aj ryzu a normalne fungujem..jedine co, tak si porcie vazim, ale kalorie nepocitam

v_aneska
6. feb 2024

Ahojte, v marci sa chystam na kubu. Uz 4ty den cvicim a snazim sa aj tu stravu upravit, kolko mysliste ze je realne ze schudnem a budem sa citit lepsie v plavkach? Mam 166cm 67kg😃

laurikagab
6. feb 2024

@v_aneska ja mam teraz tak ako ty, cely januar som sa stravovala lepsie, ziadne sladkosti, prejedanie sa a 2 kg islo dole, teraz pokracujem dalej..jedine citim, ze stehna tak nesucham a mam o trosicku chudsie brucho..ale cakala som viac pri takej zmene stravy