Skúšali ste ,,javorovú očistu"?

jaanka3
9. sep 2012

ahojte skusali ste javorovu ocistu? ak hej da sa to zvladnut? nemali ste problemi a neziaduce ucinky? (bolenie hlavym malatnost...) pili ste tu slanu vodu alebo caj ako odporucaju? dakujem!!!!

mawiya
10. sep 2012

@jaanka3 Kolegyňa vydržala 10 dní, pila originál neeru, naozaj nič nejedla, schudla 6 kg, ktoré sa jej nevrátili a po pol roku jej prišiel menzes, ktorý predtým mala raz za rok. Takže očista asi pomohla. Minulý týždeň v pondelok začala znova, ale už s domácim receptom - javorový sirup a má väčšie problémy, točí sa jej hlava, schudla len 4 kg asi tých 10 dní nevydrží. A moja skúsenosť? Začala som s ňou v pondelok pred týždňom. Ukončila som ju večer v pondelok pred týždňom 🙂. Za prvé nemám pevnú vôľu, za druhé som z toho vracala, asi prekyslený žalúdok. 🙂

jaanka3
autor
10. sep 2012

@mawiya dakujem za odpoved... asi na kazdeho to posobi trosku inak..

mawiya
10. sep 2012

@jaanka3 ak máš pevnú vôľu, myslím, že to neni na škodu. Ja nemám :(. Veľa šťastia 🙂

jaanka3
autor
10. sep 2012

@mawiya dakujem

stanislavao
10. sep 2012

kazda hladovka je pre telo zla. telo potrebuje ziviny. treba radsej zmenit stravu, jest vela cerstvej zeleniny, vlakninu an nie sa triznit hladom. mozete si viac uskodit, ako pomoct.

jaanka3
autor
10. sep 2012

@mawiya mozes mi napisat ako si si to miesala? lebo neviem na ake mnozstvo vody je to rozpisane...
@stanislavao ano ja viem, ze hladovka je zla... mne nejde ani o tie kila ako o ocistu tela.. aj ked tie kila potesia...

mawiya
10. sep 2012

@jaanka3 1,5 dcl javorového sirupu, 1,5 dcl čerstvej citrónovej šťavy, doplniť vodou do 2 litrovej flaše a štipku, naozaj štipku kajenského korenia. 🙂

kolencikovak
10. sep 2012

ahoj, ja som javorovu ocistu robila niekolkokrat a tahala som minimalne 10 dni, max som dala raz 14.
vzdy som sa citila vyborne. mala som pocit, ze mam viac energie ako pri jedeni... 🙂 javorovy sirup ma vsetky potrebne ziviny, ktore potrebujes a tiez energiu potrebnu na fungovanie... takze to neberiem ako hladovku a tryznenie tela, ze nic nedostava. mne to vzdy velmi pomohlo. citila som sa lahsie, sviezejsie...
a slany roztok som pijavala na lacno tiez - pomoze sa ti to vyprazdnit (len musis najst ten spravny pomer pre svoju vahu)

kvetinka211
10. sep 2012

@jaanka3 ked si chces znicit zdravie a totalne rozhadzat metabolizmus, tak hura do toho 🙂
a ziadny detox sa nekona, skor naopak ...

grimaska4
10. sep 2012

@kvetinka211
ja som tiez absolvovala 10 dnovu kuru neera,nie kvoli chudnutiu ale kvoli ociste 😉 ,aj som schudla 4 kila,ktore sa mi doteraz nevratili,kamaratka schudla 9 kil(ona mala nadvahu trosku) a pribrala naspet 2 kila,takze tak.A kuru sme robili spolu niekedy v juni este a uz je september.
Inak ja som vobec nepocitovala hlad,bola som plna energie,dokonca ani so sportom som nesekla len som znizila tempo o 50%.
@jaanka3

kolencikovak
10. sep 2012

a este super na tom je, ze kedze nevaris, mas spustu casu na seba a sport a ine veci... (hoci ja som aj varievala pre manzela a vobec mi to nerobilo problem...)

kvetinka211
10. sep 2012

@grimaska4 na prvy pohlad jednoduche cesty nebyvaju vzdy tie najlepsie .. a niektore problemy sa mozu objavit az po case ... a ten pan co to cele vymyslel celil obvineniu z neumyselneho zabitia ked mu jeden pacient zomrel lebo mu liecil rakovinu tymto "detoxom", farebnym svetlom a masazami brucha. Pacientov stav sa stale zhorsoval, pan co vymyslel tuto kuru ho neustale presviedcal ze sa lieci a odradzal ho od postupenia standardnej terapie. Po jednej takejto z masazi brucha dostal po takmer mesiaci "liecenia" a "detoxu" zniceny pacient masivne krvacanie do brusnej dutiny a zomrel.
Nie, nerobila by som nic, co vymyslel tento pan 😒
(http://en.wikipedia.org/wiki/Stanley_Burroughs)

@jaanka3

grimaska4
10. sep 2012

@kvetinka211
to je o kure a nie o nejakom liecitelovi a masazach a neviem akych bludoch este sorry ☹ ,neskusala si ju tak nesud inych,Dukana tiez sudia vo Francuzsku pre jeho slavnu dietu a predsa ju mnoho ludi drzi a aj chudne,ale to uz je ina teema

kvetinka211
10. sep 2012

@grimaska4 ked raz nejaku nestandardnu kuru/dietu vymysli clovek, ktory je nebezpecnym sarlatanom (Stanley Burroughs, tvorca povodneho receptu pre neera kuru), minimalne by som sa zamyslela nad bezpecnostou tejto kury ... ale vsak tvoj zivot, tvoje telo 😀 😀 😀

dukanova dieta je tiez pekny bordel, ked sme uz pri tom

dovol mi aspon varovat janku @jaanka3

grimaska4
11. sep 2012

@kvetinka211
a kolko dobrych clankov existuje o neere keby si vedela 😉

jaanka3
autor
11. sep 2012

@kvetinka211 kolko ludi tolko chuti. dakujem za varovanie. ja to nedrzim, ale uvazujem o tom, preto som vytvorila tuto temu aby som sa co to o tom dozvedela...