Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste malinový ketón?

barborkac
15. feb 2013

Baby skúšali ste niektorá? Zaberá?

ita111
16. feb 2013

pijem aloe vera gel s pečaťami mám 6kíl dole...teším sa... 🙂 😉 🙂

gretka2
16. feb 2013

prijem energie < vydaj energie.
Chces to brat akoze navzdy? Lebo jojo je zaruceny, pokial nezmenis stravovacie navyky, alebo nepridas pohyb.
Vsetko su to len marketingove tahy, a biznis. Nic ine.

zvedavamt
16. feb 2013

zaujimava myslienka sa ku mne dostala:
Zmena diety nepomôže človeku ,ktorý nezmení svoje myšlienky. James Allen
Človek sa vyvíja, každý si tým prejde,alebo sa nechá poučiť od tých,ktorí už to majú za sebou. Tiež som najprv prešla z liekov na potravinové doplnky z lekárne, časom som začala čítať zloženie / Ečka a umelé sladidlá si kažý nájde na nete/. Potom som začala meniť stravovanie a je mi omnoho lepšie. Liečime sa doma, lebo už poznáme súvislosti. Zmena myslenia je zatial posledný "level,asi najťažší, ale stojí to za to.
Kto nemá rád svoje telo,ako by mohlo byť podla jeho predstáv ? Ostáva to tak,ako si človek myslí.

visage1974
17. feb 2013

ja pijem kokteily natural balance, pomahaju znizovat hmotnost na vahe, znizuju navaly vlcie hladu , zvysuju energiu a podporuju sustredenie a obsahuju vysoky podiel bielkovin,vlakninu a omega 3 fakt zasyti vecer uz o piatej nejem dam si kokteil a redukuje aj chut na sladke.Je tam 21 porcii a jojo efekt nie je u mna sa nedostavil mam vyskusane.

noemka2006
17. feb 2013

priznam sa,ze som ho vyskusala 🙂 ,ale vahu som nejak pri tom nesledovala..no jedno viem,ze mne prave vtedy este viac chutilo jest..je to hlupost 😀