Skúsenosť s Neera detox

woman004
15. jan 2021

Ahojte, debatku som tu nasla z roku 2012, tak sa skusim spytat teraz.
Mate skusenosti s neera detox?
Mam to v kosiku na 10 dni, nuz idem sa poradit a az potom to radsej zaplatim.
Ako ste sa citili, schudli ste, aka bola motivacia,..
Popripde ci sa nechcete niekto ku mne pridat, zacnem 20teho ( ked skonci ms)
Diky.

michaelapeller
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
woman004
autor
15. jan 2021

@michaelapeller lieky zasadne nejem. Nedrogujem .. 😁 ani neholdujem alkoholom.
Mam len nutkanie dat si detox, bola som pred rokom na 10 dnovej diete s cistou vodou, len mi chybali niake vitaminy, a tu citam o neere ze je to vraj skvele... 😁🙏 preto sa pytam skor, nez si budem hlavu buchat o stenu.
Dakujem za Vasu odpoved

h2
15. jan 2021

@woman004 Jáj, to nekupuj! Kúp si javorový sirup, citróny a mletú kajenskú papriku, prípadne aj jablčný ocot a máš to presne to isté, len oveľa lacnejšie.

nutelka21
23. jan 2021

Moja svokra s tym schudla ale pila to skoro 3t vkuse a potom pribrala spat plus 5kg navyse...

Ja som to skusala,ale po druhom DNI som to vzdala..nechutna chut,jak spaleny cukor..dogrcala som sa ..ked chces detox,rob si smoothicka..zdravsie ako pit sirup👍

alexk12
23. jan 2021

@woman004 no neviem aké "vitamíny" už len v tej neere nájdeš paradox je ze do seba pchas cukor resp javorový sirup🙄

timka912
13. mar 2021

@woman004 Ahoj,skúsila si ten neera detox?
Ja sa naňho tiež chystám ☺
Hlavne by som potrebovala schudnúť.
Kúru som už 2x robila, 1x super ,dala som 7 dní, citila som sa veľmi dobre po kure, aj som schudla
Po roku,2x mi to vôbec nešlo, 2 dní som vydržala, začala sa mi krútiť hľava, strašný hald,takže som to ukončila 😔 Asi som nedala dosť sirupu do vody alebo čo
Potom som otehotnela a teraz by som potrebovala zbaviť niekoľkých kíl,no trošku ma odrádza posledná skúsenosť, ale mám pocit že by som tú kúru potrebovala ☺

martinabreza
6. máj 2021

Takže žienky pridávam moju skúsenosť .Včera som ukončila 10 dní 💪.Schudla som 5 kíl. Cítim sa slabá. Počas detoxu som bola doma nepracovala som robila som len bežné domáce práce plus 30 minút prechádza na kopec.Na WC som bola len jeden krát. Prvých šesť dní v pohode na siedmi a ôsmi som bola hrozne hladná ale nevzdala som sa .Za desať dní som zjedla omylom tri bobule hrozna ,pol špagety (ako inak zistíš či sú uvarené),dve lyžice polievky ,dve lyžice tarhoňového rizoto.Dnes budem piť smooty celý deň (pomaranč, špenát, chia).Ak silno chcete dá sa to zvládnuť. No a nakoniec isto pôjdem ešte do toho aj nabudúce 😉.

michaelapeller
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinabreza
6. máj 2021

@michaelapeller dúfam že žiadny nebude 🤔

martinabreza
20. máj 2021

@michaelapeller takže prešiel už určitý čas ,jem všetko žiadne obmedzenia nemám robím to isté čo vždy žiadna zmena ,váha na váhe ukazuje stále rovnako takže zatiaľ som nepribrala👍🥰

h2
20. máj 2021

@martinabreza Super! 👍 Ale tu sa určite nájdu dobré duše, ktoré Ti to neuveria. Ja som napríklad mala včera pôstny deň (pila som len vodu a bylinkový čaj) a keď som sem popoludní do jednej diskusie napísala, že som ešte nič nejedla, tak ma jedna osoba presviedčala, že večer vyžeriem chladničku. 😂

martinabreza
21. máj 2021

@h2 v podstate mi to je jedno čo si kto myslí cítim sa dobre a to je podstatné 🥰 nech si píšu.

wiesnerovastanka
20. jan 2022

@woman004 začínam zajtra

martinabreza
21. jan 2022

@wiesnerovastanka držím palce

wiesnerovastanka
21. jan 2022

@martinabreza ďakujem, ja som si až neskôr všimla, že je to z minulého roku 🙈
V každom prípade, dnešok zvládnutý.