Skúsenosti s bežiacim pásom

labela76
31. dec 2020

Ahojte chcem si už dlhšie zaobstarať bežiaci pás viete mi poradiť ak máte skúsenosti? Finančne do 600€ som ochotná investovať.

midori123
31. dec 2020

@labela76 uz je tu jedna taka tema. Skus si ju vyhladat. Ja som tam pisala aj znacku aku mam😊

kittykat22
31. dec 2020

@labela76 kupila som si pas Run sport a som velmi spokojna. Je v tvojej cenovej relacii. Je motorovy, ma aj zmenu sklonu. Ma dve nevyhody. 1: nadoba na vodu je v takom sklone 😀 ze flasa je pomaly vodorovne. 2: zvysovanie rychlosti ide len cez hlasite piskanie - neda sa to stlmit. Ked chcem behat v noci, tak prehadzujem rychlosti a je to velmi pocut. Som rada, ze nemam vedla v izbe male dieta ktore by som tym urcite zobudila.

martinkatinka
31. dec 2020

No hadam nebyvas v panelaku, pretoze susedia nad nami maju beziaci pas a teda nech sa na mna nikto nehneva, ale hodinu denne pocuvat dunenie a trasenie lustra, to je teda uz obmedzovanie bytoveho spolunazivania 🤷. A ano, povedala som im, ze mi to dost vadi....

zuzanka.zuzu
31. dec 2020

@martinkatinka no ak necvičia v noci, tak asi si budeš musieť zvyknúť 😀

adazary
31. dec 2020

Ja mám asi mesiac tento a som spokojná https://bezecke-pasy.heureka.sk/insportline-lav...

emmanovot
31. dec 2020

@adazary tento vyzerá dosť dobre 😎 tiež som rozmýšlala nad kúpou nejakeho

osky
1. jan 2021

@labela76
@midori123

Presne tak ..
Ja som zalozila pred nedavnom temu.kuoili sme si teraz k vianociam t520b
Som milo prekvapena,ze to nie je az take monstrum ako som cakala.
Muz ho zacal montovat ale daco sa zaseklo..
Drzte palce,nech ho dame cim skor do behu😋😉😊

midori123
1. jan 2021

@osky drzim palce nech sa cim skor rozbeha💪🙏😁😁
Ja na nom makam kazdy den a moj muz mi dnes zapotil, ze este chvilu a uz bude regulerne na neho ziarlit🤦‍♀️😂

mirka414
22. máj 2022

Ja som začala chodiť do fitka a najviac sa mi teda zatiaľ pozdáva bežecky pas riadne nad ním uvazujem na jeseň zimu .ostatne prístroje sú tam super Jasne že nemôžem mat doma každý stroj,ale ten bežiaci pas by som pri filme isto využila .

verondza
30. okt 2022

@osky prosím ťa, ako hodnotíš svoj bežecký pás po skoro dvoch rokoch? Na základe tvojej recenzie zvažujem jeho kúpu, ale stále mám obavy, či nebude tento typ kazový, alebo z iného dôvodu nie dobrý. Mnohí má odrádzajú od týchto lacnejších strojov. Veľmi mi pomôže, ak sa vyjadríš. Ďakujem.

osky
30. okt 2022

@verondza ahoj.
No....zaciatky skvele,ale postupne cvicim ozajj velmi zriedka.ale to nemeni Fakt,ze
Ako Stroj mozem tento iba odporucit,nemyslim,zeby to bola zla kupa.vsetko krasne slape ako ma,ma dobre funkcie ,nastavenia.
Ja by som na taketo domace cvicenie iny-drahsi nechcela.aj ked necvicim kazdy den,
Som velmi spokojna.

verondza
30. okt 2022

@osky ďakujem veľmi pekne!

mirka414
19. aug 2023

@osky ja som už vzdala kúpu nejakého stroja do domu 🤪kúpila som trampolínu a je z nej vesiak na prádlo 😂..kúpila som si pernamentku do fitka a už tam chodím pravidelne rok a pol ..dnes prvý x bežecky pas 1 hodina a 30 minút spepper zajtra v práci zomriem 😂