Skúsenosti s diétou 16/8.

mushkaa
13. okt 2019

Ahojte. Ma niekto skúsenosti s touto diétou? Ďakujem

abcmajacba
20. nov 2020

@kikulienkadd Držím palce! Ja som začala na 84 a minimálne 10 by som chcela dať dole aj ja, najlepšie 20 😍kg. Ja ráno nalačno si dám jablčný ocot v tablete ale to asi týždeň len. A snažím sa menej jesť samozrejme, je dobré keď sa pred každým jedlom napijes, potom toľko toho nezjes 👍 a prvé dni budú ťažké večer nejesť ale keď vydržíš 1 večer už sa budeš tešiť že si to dokázala a 2. deň to už pôjde ľahšie. Ja som prvé noci nemohla od hladu spať ale potom budeš tak unavená že zaspíš hneď. Skús si ľahnúť skôr keď nebudeš môcť vydržať. Ale ja som sa aj tak budila v noci že som hladná, kolegyniam pomáhalo napiť sa, ale mne potom skvrkalo ešte viac a nepomohlo vôbec. A ešte bude chvíľu trvať kým to začne ísť dole, ja som už neverila že sa niečo zmení, každý deň som sa vážila, ale potom keď sa to už naštartuje tak pomaličky to ide 😊 a za mňa lepšie pomaly a normálne ako rýchlo a s jojo efektom 😉

nikyball
20. nov 2020

@mamutka to je aj môj problém. 🤣🤣🤣 Celý deň sa drzim a večer muž začne vyťahovať maškrty,cipsy a podobne

ivankalaco
5. aug 2021

Ahojte dievčatá,už dlho tu nikto nepísal.. ja som začala 16/8 od pondelka 2.8... dnes ráno -2,4 kg, v časovom okne jem 3 x bielkoviny, zeleninu. Vynechala som sacharidy a cukry. Bála som sa, že sa budem cítiť slabo, ale cítim sa výborne. Jem v čase 11-15-19 hod. Raňajky :praženica so zeleninovým šalátom alebo biely jogurt so škoricou, káva s mliekom. Obed: mäso so zeleninou a kyslá smotana. Večer : biely jogurt alebo kyslá smotana, zapekaný karfiol so syrom, alebo iná zelenina so syrom alebo mäsom ( kuracie alebo rybacie ). Pijem cca 2,5 litra vody denne.

mahtobka
12. sep 2021

@ivankalaco ahoj ako sa dari? Rozmyslam,ze zacnem aj ja 🙂 potrebujem par kil zhodit este.

ivankalaco
12. sep 2021

@mahtobka Funguje to, schudla som 8 kg za mesiac

mahtobka
12. sep 2021

@ivankalaco parada dakujem. Mozem sa spytat. Ak by som sa nastavila od 10:00 do 18:00,tak rano si mozem dat kavu? Pravda bez mlieka a cukru.

ivankalaco
12. sep 2021

@mahtobka áno, kávu alebo čaj bez cukru, mlieko nie

eala
13. okt 2021

@ivankalaco dobrý večer, to je super výsledok. A ako ste sa stravovali počas tých ôsmych hodín? Samé zdravé jedlá?

blackcat8885
14. okt 2021

@eala ja, som začala pred 3dnami s týmto jem 8-16 ráno ovsene vločky biely jogurt, obed v práci mám bohužiaľ suchý napr tmava kaiserka zelenina maslo a potom okolo 15,30 ešte niečo zjem zatiaľ vysledok žiadny ale vydržim
Chcem zhodiť 4-5kg

eala
14. okt 2021

@blackcat8885 to je veľmi málo jedla. Ja jem tiež zdravšie, ale tak normálne /bez sladkosti, bez bieleho pečiva/. Stačí mi schudnúť tiež cca 5 kg.

ivankalaco
14. okt 2021

@eala vynechala som výrobky obsahujúce múku a cukor a obmedzila som ťažšie stráviteľné jedlá ( napríklad rezeň si nevypražím, ale urobím ho na šťave). Jedlo si zapisujem do kalorických tabuliek, aby som denne neprekročila 900 -1000 kcal, mám 48 rokov a idem z vyššej váhy, preto tak málo kcal, inak by som mala denne prijať okolo 1600 kcal.

adapisarovicova
14. okt 2021

@ivankalaco veeeeľmi málo kcal,nerob toto prosím ťa. Zaručený jo-jo efekt,ale môžeš si privodiť zdravotné problémy 🙁

ivankalaco
14. okt 2021

@adapisarovicova Mám to odskúšané, držala som si váhu niekoľko rokov, pribrala som až pred plánovaným tehotenstvom a počas tehotenstva , teraz má dcérka 2,5 roka a od 2 augusta k dnešnému dňu som schudla 18 kíl. Jojo efektu sa nebojím, treba si vedieť váhu aj udržať a nie potom jesť všetko, čo je v dosahu.

blackcat8885
14. okt 2021

@eala ale za 8h toho veľa nestiham jesť jem keď mám hlad a viac pijem čaj vodu

adapisarovicova
14. okt 2021

@blackcat8885 nechaj si poradiť aj v skupine Cesta k mojej premene.Tiež tam je veľa dievčat,čo chudnú krásne touto metódou,spýtaj sa aj tam🙂 Zo skúsenosti viem,že takto málo kalórií nie je zdravé a po pár týždňoch zješ aj dvere od chladničky😝

blackcat8885
14. okt 2021

@adapisarovicova len ja v práci nestiham jesť robim v obchode a nie som hladna keď si dám vločky 4h som sýta

adapisarovicova
14. okt 2021

@blackcat8885 pozri,rob ako chceš.Ja som chcela len poradiť😉

medulienka9397
26. okt 2021

@adapisarovicova ja by som tiež chcela začať. Ako si sa odhodlala? Klobúk dole čo sa ti podarilo...

adapisarovicova
26. okt 2021

@medulienka9397 začneš jednoducho😉 Buď vynecháš raňajky alebo večeru.Je to vlastne úplne jedno,kedy ješ a koľkokrát za deň,najdôležitejší je aj tak kalorický deficit.To znamená,že spáliš viac kalórií ako zješ za deň.Ja už prerušovaný pôst nedodržiavam,nechudnem,už nepotrebujem😍 Takže tebe na chudnutie stačia kalorické tabuľky,ktoré ti samé vypočítajú,aký máš mať príjem na chudnutie🙂

medulienka9397
28. okt 2021

@adapisarovicova ďakujem 🙏

zzuzulinka
14. jan 2022

@adapisarovicova ahoj prosím ta, koľko sa ti podarilo schudnúť s prerušovanym postom. Ja sa na to odhodlávam. Mam tiež 168cm ale 82kg🤦‍♀️

adapisarovicova
14. jan 2022

@zzuzulinka ahoj, neviem už presne, ja som nemala veľkú nadváhu. Čítala si si príspevky, čo tu sú? Prerušovaný pôst je síce fajn, ale najdôležitejší je aj tak kalorický deficit, matematika nepustí 😉🙂

veronika01992
14. feb 2022

@tiumen môžem sa spýtať viac na ten pôst môžte mi napísať správu ďakujem

krivjancanka
18. apr 2022

@kitikat viete mi poradiť nejaký jedalnicek ? Podľa ktorého sa spravujete alebo nejaké rady?

krivjancanka
18. apr 2022

@krivjancanka *stravujete

pstrap
7. máj 2022

@zzuzulinka Ahoj, išla si do toho? Podarilo sa Ti schudnúť? Ja som začala, dnes mám tretí deň 🙆 Bruchata som po RD. Potrebujem dať dole aspoň 10kg 🙏

luciakardosova
4. júl 2022

@boldo87, za akú dobu prosím?

luciakardosova
4. júl 2022

@pstrap, ahoj, držala si tu diétu 16:8? Chcem s ňou začať.

pstrap
4. júl 2022

@luciakardosova áno, asi mesiac som vydržala, schudla som 4kg. Ale dlhšie som nevydržala. Ťažko takto na leto, tam sorbetik večer vonku, doma vínko večer, syriky, somariny. Treba pevnú vôľu a vydržať a nenechať sa zlomiť okolím, ktoré aspoň u mňa ma stále pokúša. 🙆

kristian33
22. aug 2022

@kitikat no ja mesiac tak jem od 9-17:00 neprejedam sa denne meriame kroky, bicykel a pribrala som ešte kilo😐😒