Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s tabletkami Forfemina

janulla86
28. apr 2015

ahojte dievčatá, teraz som postrehla v telke reklamu na tabletky Forfemina, vraj odbúravajú vodu v tele,pomáhajú pri boji s celulitídou a pod. nemáte s nimi niektorá skúsenosť? pomáhajú? neni to len "reklamný blaf"? ďakujem 😉

denae
19. máj 2015

@jarkahamarka áno, je tam 30 tabletiek a užíva sa jedna denne. Je tam napísané, že odporúčaná dávka sa nesmie prekročiť.Jaj a zabudla som spomenúť, že pod očami som nosila úplne naliate vačky a teraz sa zmenšili, čiže moja spokojnosť je nekonečná... 🙂

denae
19. máj 2015

@swetyty no veď toto...

swetyty
19. máj 2015

@denae vo štvrtok skočim do mesta a zajdem do lekarne, po tyždni sa ozvem 😀

rejocka
19. máj 2015

baby teraz rozmýšlam,ako dlho sa to môže brať,aj dlhodobo? 🙂

jarkahamarka
19. máj 2015

@swetyty
@denae Ja si ich teda zajtra pôjdem kúpiť a uvidím 😉

blue_eyes
19. máj 2015

Tak ideme do toho a idem to kupit

denae
19. máj 2015

@swetyty
@jarkahamarka
@blue_eyes dajte potom vedieť, čo to urobí s vami 😉

registrovat
21. máj 2015

Mam problem s pitnym rezimom a v tom bde asi cely moj problem dnes som si vsimla ze nemam uz tak hrozne opuchle nohy tak nieco v tom bude

swetyty
21. máj 2015

@denae
@registrovat
@blue_eyes dnes om ich kupila od pondeloka chodim s kamoškou na bajk tak uvidim, po tyždni sa ozvem 🙂

blue_eyes
21. máj 2015

@swetyty ok ja idem zajtra pre ne...no poradim sa este v sanitase 🙂 tiez dam vediet

swetyty
22. máj 2015

@blue_eyes ja som dnes vzala druhu tabletku a sa mi vidi ž je to lepšie 🙂

citrusy
22. máj 2015

Dnes som kupila tak uvidime, 😀

sima68
24. máj 2015

Ahoj,ja som ich začala užívať moje nohy su naozaj ľahšie a mierne odpuchnuté ale na tvári sa vy objavila neskutočne suchá koža,nikdy predtým som to nemala, skúsim prestať uvidím

michaela329
27. máj 2015

Ja napríklad nemám problém s opuchom nôh, cvičím 4krát do týždňa a nemám nadváhu - stravu a pitný režim mám super, to však neznamená, že by som nemala pomarančovú kožu 🙄 Máte niekto aj v tomto smere dobrú skúsenosť? Človeka to dosť štve, keď sa aj snaží a nemá to žiaden efekt.

swetyty
27. máj 2015

@michaela329 ja neviem či je to pravda či blud že ak piješ veľa vody tak preto je clu....taktiež som cvičila bajkovala a nič....a vypijem aj viac ako 2l vody a že to môže byť aj tym

orieska325
27. máj 2015

ahoj ja uzivam tabletky 15 dni, beriem ich kvoli pocitu tazkych noh hlavne vecer po celom dni...okrem toho ze to zmizlo chodim castejsie na wcko a dalsie velke plus je ze mam omnoho krajsie nohy,myslene tak ze sa mi stratila cecilka,nie uplne ale nohy su hladsie a nie je ju tak vidiet iba ked stisnem pokozku...uz len preto sa to oplati,ja som spokojnaspokojna urcite budem uzivat aj v lete stale som mala problem s opuchanim noh tak uvidime ci to pomoze aj v horucavach...

orieska325
27. máj 2015

@michaela329 ahoj vyssie som pisala ohladne cecilky🙂

michaela329
28. máj 2015

Ďakujem baby 🙂 no hádam to nie je pravda s tou vodou, lebo ja pijem hodne - nie nasilu, jednoducho som často smädná 😕 Asi to skúsim, však už som minula peniaze na väčšie blbosti ( a kopu krémov).

hawhaw
6. jún 2015

Ahojte 🙂 ..zacala som brat tabletky forfemina, kvoli puchnutiu noh..beriem ich treti den.Prve dva som nepocitovala nic, no trreti mam pocit, ze sa viac potim a akoby sa mi naliala cela tvar..neviem ci to tak ma byt..mali ste to aj vy? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

blue_eyes
7. jún 2015

Ja som sa po prvej tabletke nevedela docikat 🙂)))))

jarkahamarka
7. jún 2015

@blue_eyes Ja doškrabať 😀

denae
8. jún 2015

tak, baby - prvý mesiac a prvé balenie mám za sebou 🙂 ako som na začiatku písala, že moja spokojnosť je nekonečná 🙂 v zásade aj teraz spokojnosť je, no nie už nekonečná lebo jeden deň je tak, druhý zasa inak...jeden deň sa cítim úplne fantasticky, bez opuchnutých nôh, na druhý deň ich mám naliate už od rána, tretí deň ma všetko svrbí, štvrtý deň mám ksicht v pohode, piaty deň neviem ráno ani oči otvoriť, čo mám opuchnuté viečka...jeden deň sa cítim o 10 kg ľahšia, druhý o 10 kg ťažšia, jednu noc sa ani nevyspím, čo chodím stále čurať 😀 druhú prespím úplne v pohode bez vstávania...tak ja neviem. Mám ešte jedno balenie, ale myslím, že si dám teraz mesiac pauzu a budem sledovať, ako to všetko bude vyzerať bez nich 🙂

michaela329
12. jún 2015

ja teda užívam druhý týždeň a ako by som to zhrnula: nejak viac necikám (vzhľadom na to, že veľa pijem, aj tak stále "značkujem" 😝 ) Váha išla dole - to však môže byť aj tým, že cvičím a jem teraz viac zeleniny (a žiadne pečivo), celulitída je tiež menej viditeľná, celkovo sa cítim fajn. Nemám našťastie žiadne vedľajšie účinky ako popisujú iné kočky. No jedna vec ma teší - PMS je miernejšie, vždy som sa neskutočne naliala vodou a nfúkla, teraz je to oveľa lepšie. Moja mamina tiež berie a chváli si nohy, menej opúchajú, takže na ňu to funguje výborne 🙂

ikuska31
13. jún 2015

Dievcata super dakujem za info akurat nad nimo rozmyslam takze asi vyskusam ked ste vacsinou spokojne...

stevkagallova
13. jún 2015

@orieska325 a mas aj nejaky ubytok na vahe?

stevkagallova
18. jún 2015

no baby, takže ja ho užívať nemôžem nakoľko mám problémy s obličkami a vtedy sa nesmie:( škoda, celkom ste ma s tým naočkovali 😒

linduska_
25. júl 2015

Baby SÚRNE ☹ ...strašne mi opúchajú nohy už niekoľko rokov - stojata práca, jedno s druhým... Chcem sa spýtať, dala som si dnes NOVALGIN proti bolesti, natieram si členok mastičkou FLECTOR a priateľ mi dnes kúpil tabletky FORFEMINA-pomáhajú pri odstraňovaní vody z tela, sú založené na prírodnej báze, ale neviem či si to môžem na ten NOVALGIN proti bolesti dať ... máte prosím niektorá skúsenosti, viete mi poradiť ... už som v beznádeji, ráno potrebujem byť aspoň ako tak v práci ok. Ďakujem moc za každú radu ...

petrak87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
6. aug 2015

ahojte, tiež som si všimla v reklame tieto tabletky. Ja mám zase problém taký, že mám nepravidelnú menštruáciu a keďže na ňu dlho čakám, tak aj 3 týždne pred som naliata vodou, cítim sa ako veľryba, kosatka a hroch v jednom, brucho mám ako tehotná, prstene nemôžem dať ani dole...proste sa cítim hrozne. Už neviem čo mám robiť, tak som chcela vyskúšať toto, len neviem, či sa oplatí investovať.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli