Skúsenosti s tabletkami Forfemina

janulla86
28. apr 2015

ahojte dievčatá, teraz som postrehla v telke reklamu na tabletky Forfemina, vraj odbúravajú vodu v tele,pomáhajú pri boji s celulitídou a pod. nemáte s nimi niektorá skúsenosť? pomáhajú? neni to len "reklamný blaf"? ďakujem 😉

matkape
11. aug 2015

Ahojte,aj napriek zlym recenziam som si Forfemina tabletky kupila v lekarni. Uzivam ich 4 dni a nemam ziadne vedlajsie ucinky ako tu pisete (krce v bruchu,hnacky atd..) citim sa skvele uz nie som tak zaliata a opuchnuta a mam 1,5 kg dole. Plne odporucam

megi118
12. aug 2015

mama raz brala nejake tabletky na odvodnenie,a vravela,ze každú chvilu behala na wc,a vravim,ze chcem to skúsiť
a tak som behala tiež 🙂 🙂 🙂

tosomja
15. aug 2015

@matkape ja som si ich kupila a nevidim ziadne zmeny. Nohy opuchaju dokonca viac a nevi comu mam pripisat strasnu bolest hlavy. Beriem ich tyzden a dnes som davku vynechala a citim sa lepsie, dokonca ani hlava neboli.

jaleto
15. aug 2015

Ahojte..ja som s nimi velmi spokojna 🙂 po celom dni mi neopuchaju nohy,ani ruky. Schudla som 5kg za cca mesiac. Samozrejme strava a cvicenie,ale myslim,ze k tomu pomohli aj lieky. Citim sa z nich ovela lahsia 🙂 odporucam...

matkape
16. aug 2015

hlava bolela lebo si nemala dostatok tekutin

tosomja
16. aug 2015

@jaleto
@matkape dievčatá...a kedy ich beriete? ráno? večer, pred jedlom, po..?
Dnes si dám ešte pauzu a od zajtra ich začnem brať zase, tak uvidím. Brala som ich ráno pol polhodinu pred jedlom a pijem počas dňa veľmi veľa tekutín, vynechala som kávu a sladké nápoje nepijem vôbec. Ani slané nejem. Tak neviem, prečo mi chýbajú tekutiny, aj pohybu mám dosť, myslím.

jaleto
16. aug 2015

@tosomja ja ich beriem ráno nalačno...

linduska_
17. aug 2015

Za mna NEPOMOHLI, som sklamana...

matkape
17. aug 2015

ja ich beriem poobede uz ich beriem druhy tyzden a 3 kila su dole

megi118
18. aug 2015

@jaleto kúpila si ich v lekárni???

megi118
18. aug 2015

@matkape čo stoja???

1975renca
18. aug 2015

v lekárňach Dr.Max by mali stát 5,90,- ak sú drahšie objednat ich treba cez ich stránku na nete...práve som si objednala

megi118
18. aug 2015

@1975renca cez sránku si objednala??aku??
doktor maxx?

1975renca
18. aug 2015

ano,stránka Dr.Max,ale najskor sa musíš zaregistrovat,čo problém nie je

1975renca
18. aug 2015

@megi118 ano,stránka Dr.Max,ale najskor sa musíš zaregistrovat,čo problém nie je

1975renca
18. aug 2015

dievčence,je naivné si mysliet že celulitída zmizne zhltnutím nejakých tabliet...tablety forfemina len odvodnia organizmus,čiže na 1.pohlad sa zdá že ste chudšia ale to je len dôsledok straty vody z organizmu...príčiny vzniku celulitídy sú niekde inde...pomalý metabolizmus,pomalé odbúravanie tukov,odplavovanie toxických látok z tela čo súvisí s lymfatickým obehom,zlé stravovacie návyky a predovšetkým málo pohybu, nízke prekrvenie problémových partií...atd, podpíše sa aj genetická predispozícia...a mnooožstvo dalších príčin,stačí si ich vygooglit a predchádzat alebo sa vyvarovat veciam ktoré vznik celulitídy spôsobujú...a samozrejme robit niečo pre to aby nebola a zdravo sa stravovat,v pravidelných intervaloch s malými porciami,vela pit...hlavne vody a bylinných čajov...a aj ked už je aby sme ju minimalizovali a predchádzali jej...ak nám samozrejme vadí...ak nám to je jedno pokojne sa vyhovárajme dalej a sedme na stoličke...verte tomu že aj velmi chudé baby majú ovisnutú kožu,huspeninové svalstvo a aj celulitídu...je to problém dnešnej doby...stresy,žiadna pravidelnost v jedle a žiaden šport...takto to ale nikdy nezmizne :/ a ani nijakými zázračnými tabletami...tak šup urobit plány a realizovat ich dlhodobo...🙂))

megi118
18. aug 2015

@1975renca určite máš pravdu,ja skúsim viac piť
aj som si kúpila posilňovač ten nový z reklamy,tak budem sa snažiť viac hýbať,
pekný dník všetkým 🙂

miskakyblik
18. aug 2015

ja som zatial tiez spokojna, aj ked nekupovala som si ich na chudnutie to je podla mna blbost. opuchali mi nohy hlavne v tych strasnych horucavach som si poobede uz ani sandalky nedala...velmi zadrziavam vodu, pri vacsej aktivite mi opuchali aj ruky, resp. prsty na rukach...beriem aj hormonalnu antiko, a je tam presne napisae ze pri HAK to pomaha..cize ja som spokojna, chodim konecne normalne na toaletu .. pri mojej spotrebe vody ( cca 4 litre denne ) som isla na wc niekedy len 2-3 krat za den.. teraz chodim castejsie na zachod, nebolieva ma tolko hlava, cize mne pomahaju...ale opakujem, nie na chudnutie , ale na to co maju - odvodnovat.. a dufam ze to nebudu hltat baby, ktoré maju problem vypit pollitra vody za den lebo to je zas dost nebezpecne zahravanie !!davajte si na seba pozor dievcata, nezerte tabletky kym nemusite , a koli chudnutiu uz vobec nejedzte nieco na odvodnenie, ved to ani nedava zmysel 🙂

1975renca
18. aug 2015

@megi118 treba sa zamerat na problémové partie,pozri si na nete ako posilnovat a cvičit nohy a ver tomu že sa výsledky dostavia...ale nie hned,mne sa vždy osvedčilo pri chudnutí dlhodobo pravidelne jest v malých množstvách každé 3 hodiny...po týždni som jedla nasilu lebo som necítila hlad,tak sa metabolizmus začal upravovat...ale pre zachovanie odstupu som vždy len niečo zobla,vela som pila a okrem práce pravidelne chodila do fitka...tam som obmienala cviky...ale nie každý má možnost chodit niekde cvičit,kupila som si knihu posilnovanie vlastným telom a nič lepšie si neviem predstavit...krásne sa telo formuje a nepotrebuješ denne ani dlho cvičit...stačí si to zadelit podla toho kolko času máš...na každého funguje niečo iné...treba skúšat a vybrat si z toho všetkého to,čo Ti vyhovuje a je zvládnutelné aj časovo...

matkakovacova
18. aug 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

ja som mala problémy s celulitídou a začala som používať tabletky formoline (ak ste o nich nepočuli tak tu je recenzia http://www.mojavyziva.sk/formoline-l112-recenzia-a-skusenosti/ ) a bola som spokojná ... presne ako píše 1975renca, nie je to o tabletách a netreba len zjesť tabletku k obedu a večeri, ale treba aj niečo spraviť, nejaké cvičenie ... ja som chodila plávať a sem tam behať, keď mi to moje malé dovolilo 🙂 , ale dokázala som pekne zadok vyformovať a som konečne so sebou spokojná :D aj keď ešte mám tie stavy občas, že to nie je ono (ktorá nemáme však :D ), ale je to určite lepšie ako predtým ...

megi118
18. aug 2015

@1975renca ako sa volá ta kniha,a kolko stojí??pošli mi lin ak možeš,dakujem

1975renca
19. aug 2015

@megi118 kniha sa volá ,,Telo ako posilňovňa pre ženy,, Mark Lauren,mali by ju mat vo väčších kníhkupectvách (Martinus.sk, Panta Rhei),stačí si dat do google a nájdeš možnosti kde sa dá na nete objednat...stojí do 10,- eur

megi118
20. aug 2015

@1975renca -ok dakujem moja 🙂

tatiana218
28. aug 2015

Ahojte. Neviete ci ich mozem brat ked kojim dieta?

kaja79
28. aug 2015

Ahojte. Neodolala som a vyskusala som aj ja. Zatial som spokojna, uz nie som taka naliata,alebo skoro vobec nie som opuchnuta. Co si pamatam,hadam od puberty som vzdy puchla, v lete aj v zime. Z roboty som vzdy isla v nohaviciach o cislo mensich, do sandalov som ledva napchala nohy. Rozdiel som si vsimla uz po druhej tbl. Uvidime co bude neskor.

katka0210
13. sep 2015

Vybrala som cele balenie teda mesiac, v tych teplach som sa budila s naliatymi vieckami a fakt to pomohlo, dokonca ani pms som nemala ako doteraz, ani neviem ako som dostala ms, nebolelo ma ani brucho ako obvykle a este ako bonus 2 kg dolu, lepsie sa citim, urcite ich budem brat aj nadalej

tosomja
14. sep 2015

@megi118 tú knihu majú napr. aj v Kauflande, včera som si ju akurát obzerala.

tosomja
14. sep 2015

takže celé balenie vybraté, nepomohli mi, ale začala som jesť jablčný ocot a veru, lepšie sa cítim. Nenafukuje ma, môžem sa kľudne najesť, napiť a vždy som "normálna" .

grenka
16. sep 2015

Baby sa som uzila dnes prvu tabletu a mam pocit ze ma smadi riadne po nej...