Skúsili ste tabletky na chudnutie Green Coffee?

larmimi
8. jún 2013

s tymito tabletkami na chudnutie ....
http://lps2.medicalnewsreporter.com/

kattrin5
8. jún 2013

Tabletky na chudnutie su len pre lenivych co si myslia ze I'm dlhodobo polozu schudnut...ja takych ludi absolutne nechapem..vo vsetkych tskychto tabletkach je neskutocne svinstvo

mawka
8. jún 2013

je to hovadina. jedine,po com clovek schudne su anorektika, ale len pod dohladom lekara, u nas us uz zakazane, ano, ucinkuju, ale nikto zdravo neschudne len po liekoch, treba sa zacat stravovat pravidelne, normalne, pestro, nepreziierat sa a hlavne - hybat sa. lebo sice schudnes 20 kil, ale priberes potom 30 kil. lebo dlhodobo ta nnikto nenecha anorektika uzivat. navyse ak sa nechces odpravit na druhy svet ako mlady clovek, tak sa rovno an to vykasli. navyse anorektika boli urcene pre ludi s morbidnou obeziitou. ak niekto ma 10-20 kil nadvahy, tak to vie dat dole cvicenim a upravou stravy. ved aj na mare co chodia extremne premeny, tam nikto lieky nezerie, ti ludia menia pristup k svojmu zivotu, k sebe samemu, k tomu, co jedia. a maju vysledky. neskutocne vysledky. som zacala robit tam, kde 12 hodin beham na nohach stale a za tyzden mi same od seba zisli 3 kila. takze je to v pohybe hlavne.

cerez
8. jún 2013

Podľa mňa je to hlúposť. Jedine pohyb, zdravý životný štýl ti zabezpečí kg dole. Investuj s rozumom.

ankalv1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jazminn
9. jún 2013

súhlasím, ja už som vyskúšala snáď všetko, čo existuje, aj som schudla a poslednýkrát aj pribrala skoro dvojnásobne, to čo som schudla....a teraz čo? začala som jesť každé dve hodiny doobedu sacharidy a poobede bielkoviny a váha ide pomyly dole...

aduskatt
9. jún 2013

Nie, neskusila🙂

lucenecchata
28. jún 2013

Ano,skusila 😠 Vyhodené peniaze!!!!Pribrala som spat 2,5kg!!! 😠

janka1966
29. jan 2014

Beriem ich 3. tyzden s nulovym vysledkom. 😒

barus1202
13. apr 2014

Baby to nieje len otom ze si kupim tabletky budem ich jest a o par dni sa pozrem do zrkadla si com schudla.Predovsetkym si musite v hlave vsetko usporiadat,vymenit jedalnicek,nepit sladene vody a aspon dva krat za den mensiu prechadzku....ak beriete nejake tablety na chudnutie treba popritom aj cvicit aspon 10 minut denne 🙂 to je vsetko 🙂

klaudia07
23. apr 2014

Suhlasim s Barus, tiez som si ich kupila pred tyzdnom, zatial ziaden vysledok nevidim,ale myslim si,ze to nie je len o tabletkach, treba si to v hlavicke usporiadat a vsetko ide tak ako ma ist.

dancul18
18. júl 2014

Ja som si tieto kapsule na podporu chudnutia kupila. Po tyzdni som vsak zistila, ze som tehotna 🙂
Tak ak by mal niekto zaujem, rada ich predam.

blue99
31. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
nikus587
12. apr 2015

ja som z nich tiež neschudla,ale mala som viac energie, nemala som zmeny nálad a záchvaty hladu ako obvykle.

bandura
13. apr 2015

brala som ich mesiac, neschudla som ani deko...neodporucam