Tabletky na chudnutie Oxotrim

dadda55
6. apr 2017

Dobrý deň, chcem sa spýtať na názor na tabletky na chudnutie. Som skeptická voči tomu, ale v poslednom čase počúvam od kamarátok, že to funguje, konkrétne mi vraveli o tabletkách Oxotrim. Ako myslím si, že je to hlúposť, lebo ak by to naozaj fungovalo tak by sme tu všetky behali chudé. Máte skúsenosti s týmito tabletkami respektíve s inými tabletkami na chudnutie?

juliamih
6. apr 2017

ja som ich skusila a fungovalo to! poradila mi kamaradka a schudla som 8 kilo za 2 mesiace a pokracujem. 🙂

dadda55
autor
6. apr 2017

Aha a len tie tabletky berieš či si aj nejako upravila stravu a začala si sa viac hýbať?

juliamih
6. apr 2017

@dadda55 ano upravila som, v jedalnicku mam teraz omnoho viac zeleniny ako pred tym a zacala som sportovat, take lahke kardio

michaela1210
6. apr 2017

Skúsenosti s nimi nemám, ale podľa recenzií na internete by som tomuto produktu príliš neverila... http://www.polakova.sk/oxotrim/

nataliaslivkova
6. apr 2017

Kde to kupujete dievcata😉???

juliamih
6. apr 2017

@nataliaslivkova mne to sprostredkovala kamaratka

evittam
6. apr 2017

@juliamih Ty si schudla preto lebo si upravila stravu a zacala si sa hybat a nie preto lebo uzivas nejake tabletky.😉 Skus zacat jest sko predtym a nehybat sa a potom zacni tvrdit,ze si schudla na zaklade tych tabliet.
@dadda55 Neexistuju ziadne tabletky,cajiky,kavy,koktejly a ostatne veci na chudnutie co fungujú. Vsetky tieto pripravky su len na jedno-tahanie penazi z hlupych a zufalych ludi.😉
Konecne uz,dievcata,pochopte, ze neexistuje nic ine ako uprava stravy a pohyb.

dominika6
6. apr 2017

@dadda55 nie nefunfuje to a použi hlavu,nie peňaženku..

miminka91
7. apr 2017

@dadda55 tak to nie su potom asi prave kamaratky. Podla mojho nazoru ziadne taketo tabletky na chudnutie nefunguju. Je to zbytocne vyhadzovanie penazi. Radsej si za tie peniaze nakup zdravsie potraviny a podari sa ti skor schudnut

januska20
7. apr 2017

@dadda55 ja som užívala jedno balenie,ale nemam pocit,zeby mi to nejak extra zabralo

ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz