Spaľovač tukov na chudnutie

ketrin1211
11. okt 2017

Ahojte ma niekto skusenosti so spalovacom tukov?dakujem krasne

deti95060810
11. okt 2017

to ani nekupuj, radšej si choď zabehať....to je lepší spaľovač tukov 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misel0806
11. okt 2017

Úprava jedálnička,a veľa pohybu je najlepší spaľovač,ziadne piluky ,nápoje a iné veci ktoré zaručia len jojo efekt....😉

acer11
11. okt 2017

No,aj krematórium zaberá...

lorela
11. okt 2017

Popri uprave stravy a hlavne pri cviceni, kedy zahreju organizmus a tym sa zrychli metabolizmus su dobre termospalovace. Ale zazraky necakaj... A hlavne, ide to aj bez nich.

prevenar
11. okt 2017

@ketrin1211 nezmysli ..a na vyse casto s nebezpecnymi neziaducimi ucinkami.

potrebujes zmenu jedalnicka , kaloricky deficit cca 500 cal a pravidelny sport.

nikkya
12. okt 2017

Zmena jedálnička a cvičenie -najlepši spalovač 😉 ja som takto schudla 30kg , tiež sa mi veľmi do toho nechcelo ,ale spomienka na ten úžasný pocit po cvičení (doma -kardio+silovy trening s činkami) ma prinútilo ísť si zacvičiť a neskôr ,keď som mala oddychový deň som až mala absťaky za cvičením 😂 je to lem o zvyku 🙂 a strava sa dá krásne pestro upraviť, ani sa obmedzovať netreba, keď je chuť na sladké su stovky fit receptov na výborne koláče a dezerty . 🙂

omelinka17
3. jan 2018

Mne pred tehotenstvom pomohlo navštevovať hypoxi stroje.
Mali sme ich v PU ale teraz sa presťahovali do BA 😫😫😫 Takže po tehotenstve budem asi len nezrat 🙄

lu_lajf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
silvia062
11. máj 2021

Skus pozriet stranku na ig krasna.s.valentus ponukaju kavu caj dokonca dzus na chudnutie bez niakeho dodrziavania jedalnicka alebo cvicenim popritom a naozaj funguju.