Svet zdravia - skúsenosti

henrietta77
11. sep 2013

Máte niekto skúsenosti s chudnutím pomocou svet zdravia?

monikapalo
30. dec 2014

Je cena za tri mesiace 393,-- Eur podla Vas primerana? Dik za odpovede.

ewitza
28. jan 2015

Ahojte, ja som navštívila svet zdravia v BB 23.1.2015 a rozhodla som sa pre polročný program.
Moje údaje výška 175cm, 103kg, z toho 65 kg svaly a 38 kg tuk, viscerálny 8 a metabolický vek 54. Podotýkam mám 37 rokov. Cieľ som si dala schudnúť 28 kg. Je to každého osobná vec, či sa pre niečo takého rozhodne alebo nie, či do toho investuje, či nie - je to o disciplíne a všetko začína v hlave, ja ale viem, že potrebujem pomoc a kontrolu. Kto chce vedieť ceny, tak všetko je na ich stránke sveta zdravia - žiadna tajnosť.
Termín mám 5.2.2015, kde dostanem jedálny lístok mne na mieru, zatiaľ sa stravujem podľa rád, ktoré som dostala na prvom rozhovore a cítim sa super.
Držte palce....

marca12
28. jan 2015

co ti poviem,ak mas zbytocne peniaze,tak chod.ja by som nedala 300€ za uvodne sedenie.viem sa aj lepsie motivovat

zabiatko68
4. feb 2015

@ewitza Ahoj - ja som bola včera na prvej konzultácii tiež v BB, práve sa rozhodujem, či mám - či nemám sa na to dať. Bojím sa toho jedálnička! Prosím ťa, keďže už máš jedálníček, nie je to nejaké jednotvárne??? A všade píšu o tvarohu - ten ja neznášam....!!! Dík

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewitza
13. feb 2015

@zabiatko68 Ahoj, moja prvá konzultácia bola, že wow - nadšenie. Za dva týždne, ktoré som sa stravovala zatiaľ len všeobecnou úpravou stravy a hlavne pravidelnosťou, pitným režimom a večernou rýchlou chôdzou som schudla 3 kg a cítim sa super - takže to funguje, pochvalu som za to ale nedostala, že vraj som schudla veľa ☹ možno mala pani "zlý deň" takže sa budem asi chváliť sama 🙂 Horšie to je teraz s jedálnym lístkom - raňajky sú najmenší problém, neviem ako ty, ale ja cez týždeň nevarím, chodím na obedy, dieťa tiež - čiže.....mám problém si dózičkovať jedlo doma a prihrievať v mikrovlnke, ktorú absolutne neuznávam a studené jedlá v zime.....nie ďakujem, takže..... naďalej chodím na obedy a snažím sa vybrať z ponuky to naj a kombinovať. Málokde ale ponúkajú bulgur, kus-kus, pšeno atď.... čiže jem k obedu ďalej ryžu, zemiak a cestovinu ako prílohu. Bol mi doporučený ročný program, ale keďže nekradnem, skrátila som to na pol roka a potom už budem vedieť čo a ako.... Jedálniček mám zatiaľ všeobecný, čakáme na výsledky krvi a potom dostanem ten "môj ma mieru". Jogurt, tvaroh, kefír, syry..... v jedálničku sa to obmieňa, ale ja som bielkovinový typ - mne to vyhovuje.

lucinabb
20. mar 2015

@hviezda321 ahoj vedela by si poskytnúť jedálniček?

pynty
30. mar 2015

@hviezda321 Pekný deň chcem sa spýtať platila ste len za vstupnú konzultáciu alebo potom aj dalšie peniaze ???

kvetka_horvatova
22. apr 2015

Vstupná konzultácia 7,9€
Základný program od 25 do 65€ mesačne
Biochémia 70 EUR
Posúdenie Biochémie Lekárskou radou 20 EUR
Genetické testy (trombofília) 70 EUR
Test prekyslenia 1,90 EUR
Klub pre ľahší život – ročné členstvo 44 EUR
Kniha zdravia 8,40 EUR

Možno sa hodí aj tento článok http://www.polakova.sk/svet-zdravia/

pynty
24. apr 2015

@kvetka_horvatova ďakujem pekne....

sonya_12
23. jún 2015

ahojte. máte niekto skúsenosť s http://topchudnutie.sk/nase-pobocky/chudnutie-b... ???

veka9394
27. jún 2015

Podľa diskusie vidím, že to asi funguje, ale závisí to od toho, či natrafíte na dobrého poradcu. Viete mi povedať, máte skúsenosti s pobočkou v Košiciach? Či sa mi tam oplatí zájsť...

pynty
28. jún 2015

Ke som bola a maximalná nespokojnosť....

veka9394
28. jún 2015

@pynty a v čom bol problém keď sa môžem spýtať? 😖

pynty
29. jún 2015

Jedalníček vôbec nebol na mieru mala to dávno vytlačené....a keď som nechcela už týždenne nakupovať od nich výrobky za 40 eur taj sa jej to nepáčilo a bola vyslovene nepríjemná....

veka9394
29. jún 2015

@pynty Ďakujem za pomoc, ušetrili ste mi teda peniažky 🙂

pynty
29. jún 2015

Bohužial vlastná skúsenosť...nemala som zbytočné peniaze je v tom to ja viem že človek sa chytá každej slamky keď má nadváhu ale mne to nepomohlo...ak nájdete nejaké riešenie dajte prosím vedieť ...ja potrebujem - 30 kg...hrúza že🙂

lilam
12. aug 2015

Zienky ten jedalny lístok je rozpísaný na kazdý den,alebo sa stravujete podla seba s potravín čo Vám chutia a čo vám doporučili.Dakujem

matkakovacova
16. aug 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

ja mám so svetom zdravia skvelú skúsenosť, možno preto, že som dostala ako výživovú poradkyňu (BA - Staré mesto) skvelú ženskú ... ak by ste mali otázky, tak mi napíšte alebo sa pýtajte sem, niečo sa dá nájsť aj sem: http://www.mojavyziva.sk/svet-zdravia-otazky-a-odpovede/ prípadne skúsenosti so Svetom zdravia sem: http://www.mojavyziva.sk/category/pribehy-a-skusenosti/ ... @lilam ono dostaneš jedálniček po vyšetrení, v ktorom sa neobjavujú potraviny čo ti škodia, ale zasa nie je to o tom, že teraz nebudeš môcť jesť ani svoje obľúbené jedlá ...

zirafienka
20. aug 2015

evitza ahoj. Čítam, že si navštevovala Svet zdravia. Podľa toho kedy si písala, tak máš polročný program za sobou. Chcem sa spýtať, ako ti do dopadlo a ako si spokojná v závere. Ja som sa na to dala od 10. 8., mám za sebou 10 dní, bola som na prvej konzultácii, zatiaľ je to OK, mám tiež polročný program. Je to ešte krátka doba, čo som s tým začala, takže sa mi ťažko hodnotí, ale rada by som poznala názory tých, ktoré to už absolvovali, tada ten výsledný efekt. Ak dáš vedieť budem veľmi rada. Ďakuje a prajem veľa úspechov.

zirafienka
20. aug 2015

@evitza, príspevok hore je adresovaný Tebe. Prepáč, zle mi to zobralo. Veď ale vlastne aj iným žienkam, ktoré absolvovali programy cez Svet zdravia. Podeľte sa so skúsenosťami.

zirafienka
20. aug 2015

@ewitza a ešte som Ti doplietla aj nick.

danko3010_
27. sep 2015

Ahojte ja sa tiez pridavam a sama stym bojujem,bola som aj ja na konzultacii a som spokojna zatial.Zacala som koncom jula ,mala som 87 kil ,teraz mam 82 a 6 cm s pasu dole,ozaj to pomaha a niesom hladna ,stale mam recepty od p.doktorky uzasne ,je velmi mila a pomaha ,takze mozem odporucat .

matkakovacova
27. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

@danko3010 vďaka za skúsenosť! 🙂 daj nám vedieť ako sa ti darí potom ... mne dych vyrazil tento príbeh: http://www.mojavyziva.sk/skusenost-so-svetom-zdravia-od-janky/ 😨

zirafienka
28. sep 2015

navštevujem Svet zdravia od začiatku augusta. Počas jedného mesiaca sa mi vymenili 2 poradkyne, tento týždeň idem na konzultáciu s tretej, čerstvo vyškolenej, neviem, či je to najlepšia voľba zo strany Sveta zdravia a či to nie je na úkor klienta. Moc sa mi to nepáči. Tie dve boli aspoň podľa mňa dosť fundované, ale tá tretia bez skúseností, no neviem. Uvidím

zirafienka
4. okt 2015

a moje očakávanie na konzultácii u tretej poradkyni sa potvrdilo. Chýbala odbornosť a skúsenosti. Celé to bolo skôr také všeobecné, čo som vedela už z prvého stretnutia. Som presvedčená o tom, že za poplatok takmer 400 € by sa to stať nemalo, pretože klient stratí dôveru ku Svetu zdravia.

pynty
5. okt 2015

@zirafienka aj ja som mala takú skúsenosť...

matkakovacova
5. okt 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahoj, hneď ako si mala podozrenie si tam mala zavolať a dohodnúť to tak, aby ti dali niekoho odborného. Ja som to tak urobila a skutočne mi zmenili dievčinu, ktorá sa len zaúčala...

smajocka
7. okt 2015

čaute baby,
prosím vás napíšte mi čo obsahuje program KNT MINI zaujíma ma hlavne jedálny lístok, nechcem vedieť recepty ale čo vám ponúkli. Mne poradkyňa z BB kým som podpísala zmluvu a zaplatila sľúbila jedálniček na 90 dní s gramážou. Bohužiaľ som dostala len návrh na 10 dní ako to má vyzerať a odporúčanie na webové stránky keď si mám sama vyhľadať jedlá vhodné pre mňa. Ďakujem za odpovede.
PS: typológiu, ktorú mi vyhotovili podľa mojej krvnej skupiny a ajurvédy si dokážete každá z vás zostaviť sama. Chce to len posedieť dlhšie pred PC a naštudovať si to na internete. Je tam rozpísané, ktoré potraviny sú vhodné, neutrálne a nevhodné pre všetky krvné skupiny aj z hľadiska ajurvédy.
ahoje smajocka

monyz
15. okt 2015

ahojte, ja som bola prvykrat v utorok, v BA - Karlova Ves. Dojem z prveho stretnutia je velmi dobry. Konzultantka velmi mila, prijemna, bolo vidiet ze odbornicka. Buduci tyzden si idem po jedalnicek a zacinam. Dala som si program na 6 mesiacov - zakladny, bez pripravkov. Takze ciel je dat dole 10 kg, co verim, ze sa podari. Urcite Vam budem dalej pisat ako sa mi dari 🙂 Drzte sa !