Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

riamim
22. feb 2014

Ministerstvo zdravotníctva v Austrálii: http://www.tga.gov.au/safety/alerts-medicine-me...

katika312
22. feb 2014

jedna baba to ma od svagriny z anglickej lekarne a stoja cca 30e,tak tam to neni zakazane?decka ludom beru a humusacke lieky predavaju?

fra
22. feb 2014

@riamim len daj tie linky ktoré si našla, nech si to možu baby prečítať, nech to majú pekne pokope

ivinka77
22. feb 2014

BABYYYYYYYYYY !!! osobne si myslim, ze tieto debaty a polemiky nikam nepovedu ! len sa tu zbytocne rozhadate 🙂 a naco ? vsetky sme tu dospele, svojpravne , mame vlastne hlavy a su to nase vlastne tela !!! takze kto chce, nech ich berie, kto nechce, nech neberie !

@riamim a nic v zlom voci Tebe...ale nechapem tvoje pohnutky, naco si tu rozprudila tuto debatu, ked tvrdis, ze teba sa to vobec netyka a ze tie tabletky nepotrebujes ???

chryse
22. feb 2014
fra
22. feb 2014

@ivinka77 podľa mna riamim urobila veľmi správne... ked sa niečo tvári ako neškodny prípravok na bylinkovej báze a pritom v skutočnosti obsahuje nebezpečnú látku ktorú je dovolené užívať len pod lekárskym dohľadom tak je skutočne korektné uživateľky aspoň pred ňou varovať ... a upozorniť, že v kombinacii s alkoholom, kávou alebo slabym srdcom to može človeka zabiť - samozrejme, nech si urobí každý čo chce

ivinka77
22. feb 2014

@fra hm... myslim, ze baby, co to jedia, nie su negramotne... 😉

fra
22. feb 2014

@ivinka77 v pohode, už tu nebudem víriť prach, každopadne doležité je, že baby čo to berú vedia, že vyrobca tych užasnych biokapsulí klame o ich zložení a tvari sa že v nich nie je niečo, čo tam je ... a už som ticho a neprispejem sem, leda že by ma niekto zas takto priamo oslovil 😉

riamim
22. feb 2014

@ivinka77 Už som to písala skôr, niekto z rodiny má problémy s obezitou a toto sa mi zdalo fakt ako zázrak, normálne som sa potešila, že by sa mu dalo pomôcť. A chcela som to kúpiť. No keď som toto zistila, samozrejme, že som sa na to vykašľala a v dobrom som chcela varovať aj vás.

riamim
22. feb 2014

@chryse Ale toto nie je český predajca!!! Zase tam nie je kontakt na žiadnu firmu a keď si budeš dobre čítať text zistíš, že to ani nie je poriadne preložené! Nájdi mi stránku s konkrétnym predajcom, názov firmy, sídlo, IČO, atď...

zuzulka333
22. feb 2014

@ivinka77 Suhlasim stebou 😉

riamim
22. feb 2014

@fra Čo viac im mám dať ako vyjadrenie ministerstva zdravotníctva???

fra
22. feb 2014

@riamim máš pravdu, už viac nič, to čo potrebovali vedieť už vedia a ako s tym naložia je ich vec 🤐

perla200
22. feb 2014

@riamim ale ako jas i myslím, že je fajn, že si nas na to u pozornila naozaj dakujeme.... ide o to, že vsetko je z číny aj cesnak a nie je tam napísané že made in china a zjeme ho.... a ostatné záležitosti....ako mlieko, chlieb a paštéty či klobasky či parky.... je na každej čo si vyberie.... každopadne dakujeme za upozornenie....

perla200
22. feb 2014

@riamim a toho ministerstva zdravotníctva - z australie tam je iný výrobok podla obrázku

perla200
22. feb 2014

http://www.meizitangventas.com.ve/meizitang.php

toto písu vo venezuele - stačí si to hodiť do prekladača napr.

lenusik001
22. feb 2014

Neviete niekto ako zozeniem tie tabletky???

riamim
22. feb 2014

@perla200 Ježišikriste, však to je zasa stránka tých číňanov, čo to nechápete???

@tini30 Už som to tu písala vyššie, toto nie je český predajca, nie je tam názov firmy, sídlo, IČO, číslo účtu, proste nič.

Ok, ja už nevládzem to dokola vysvetľovať, však robte ako chcete, dajte si tabletky neznámeho pôvodu s neznámym obsahom, netestované, nikým nekontrolované a ŽIADNOU spoločnosťou v EÚ oficiálne nepredávané.

Prajem pekný večer a lúčim sa.

kukuc2
22. feb 2014

@perla200 ty kokso tak potom su tie lieky ako stvorene pre teba 😉 pozri moj nazor je ze v kazdych potravinach a podobne je same svinstvo aj v tabletach mas same svinstvo a zoberies si je lebo ta napr.boli hlava a podobne,vtedy nerozmyslas nad tym ci jes svinstvo alebo nie hlavne nech ta bolest prestane.takze neviem co tu vlastne riesime.ja mam napriklad zo svojej vahy hrozne debky.mam potom nervy cely den,vrieskam po malej manzelovi.ked konecne pojdu kilecka dole a budem aspon trochu so sebou spokojnejsia pri pohlade do zrkadla hned sa mi nalada dvihne.a hned je krajsi den. 😉

19monika75
22. feb 2014

@riamim nechapem co riesis sak ta nenutime aby si ich brala ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalucija
22. feb 2014

@chryse
@riamim dakujem za info, uz viem, preco sa mi nedarilo najst sidlo vyrobcu. Uplne som si myslela, ze to je takyto odrb, dufam, ze to aspon niektorym babam oci otvori

chryse
22. feb 2014

Baby ja tie tabletky beriem 4 den,,,mate aj vy taku divnu chut v ustach??? Smad pocitujem, hlad nie,,,,, no nemam pocit, zeby som mala viac energie, prave naopak,,,,, som jak zdechla ☹

jalucija
22. feb 2014

@riamim aaa kasli uz na to, niektore by tu pozrali aj riedidlo ak by z toho schudli .)
Mne si pomohla, lebo si nasla info, ktore sa mne par dni nedarilo najst. Dakujem

lipka390
22. feb 2014

@chryse prave ze ja mam viac energie, ani hlava ma neboli ako pred tym, samozrejme ze aj cvicim 😉 no smad pocitujem ja som strasne malo vody pila predtym, tiez som dnes zobrala 4 tabletu, citim sa super 🙂

19monika75
22. feb 2014

@jalucija

@riamim babule kolko mate kg od45 do55 ja keby mam tolko ties nic neskusam

seviliana
22. feb 2014

@lucia1683 Lucka, vďaka za info 🙂

chiccco
23. feb 2014

@jalucija hlavne ze si pisala ze v minulosti si jedla adipex 😀 tak to je podla mna ine svinstvo...ja som sa zatial nikde nedocitala ze by MzT niekomu sposoboval nejake problemy aj na zahranicnych forach kazdy si ho len pochvaloval...a poznam aj takych co to uzivali aj dva tri roky dozadu a vsetko ok....narozdiel od toho adipexu ten teda fakt sposoboval sakra neziaduce ucinky...mala som kolegynu v praci co to brala.busenie srdca ako pred infarktom nejedla skoro nic..keby toto sposobuje MZT tak ho vysadim aj ja lenze ja sa naopak citim ovela lepsie....a ked si precitas letacik na hocijakych tabletkach tak sa mi az rozum zastavuje nad tym co vsetko mozem dostat ak ich budem uzivat.takze je to na kazdom ako sa rozhodne...len nas tu nemusis urazat ze by sme aj riedidlo pozrali ked ty sama si sa napchavala najvacsim svinstvom Adipexom!!!

lipka390
23. feb 2014

@jalucija ale hlavne na 11 strane si pisala, ze ti prisli a ze ich hned ides skusit 😉 a ked ti nezaberaju, si nastvana, nedari sa ti to, a len odhovaras inych, ktorym to zabera 😀

katika312
23. feb 2014

Par rokov dozadu aj moja segra brala adipex a ziadne neziaduce ucinky nemala,schudla a ostalo jej to dodnes.na kazdy organizmus posobia inac,ved aj obycajne antibiotika co brali moje deti chlapec sa vyhadzal po celom tele a dievca nemalo ani pupacik a to brali z jddnej krabicky.ja mat len 70 kil tak na nich ani nekuknem.