Vhodný chlieb počas cvičenia a na chudnutie

26. apr 2022

Kočky, ktoré sa vyznáte... Začala som chudnúť a cvičiť po pôrode a bolo mi odporúčané jest celozrnný a tmavý chlieb. Ale vraj niektoré chleby nie sú vhodné. Vie mi niektorá poradiť, ako je to s týmto pečivom? Co sa zloženia týka? Alebo poradiť, odkiaľ kupovať a ake pečivo? Vôbec sa nevyznám...
Vopred ďakujem za každú radu.

ebbelin
26. apr 2022

Zaklad pri každom chudnutí je kalorický deficit (laicky vyšší výdaj ako príjem) no a potom je úplne jedno či si dáš tmavý alebo "zlý" biely chleba 🙂
Každopádne sú rôzne večerné chlebíky s obsahom bielkovín, vlákniny stačí popozerať zloženie. Ja kupujem od Penam večerný bielkovinový, aby som aj konkrétne poradila 🙂

kotvickaa
1. máj 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

ako výživová poradkyňa radím vždy taký s čo najkratším zložením. Tento tam toho nemá zapísaného až toľko takže vyzerá celkom fajn. Za mňa jeden z naj je slatinský celozrnný chlieb, ale pokojne môžeš striedať rôzne. Večerné chlebíky zase majú lepší obsah bielkovín ;)