Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

jalucija
23. feb 2014

@lipka390 Nie som nastvana cosi .) a neohovaram inych komu to zabra, co to taras aaa .)
@chiccco
baby adipex som skusala a ked som sa dozvedela co je to za hnoj zahodila som to, toto som si tiez objednala, zedla som nastastie len dve pirule a uz nebudem pokracovat. Nestoji mi to za to. Caute

ladyland
autor
23. feb 2014

@monita662 Ak ti hentú stránku poslal pán z bazošu, tak je to tá istá, z ktorej som objendávala ja.. @chiccco ti potvrdí, že mala fake.. Dostala som pomiešané, niektoré fake niektoré originál, takže neviem, ale sú to neseriózni predajcovia na spomínanej stránke

ladyland
autor
23. feb 2014

je to táto stránka.. http://www.361slimmingsoftgel.com/ .. písala som im viackrát email, vyhovárali sa, klamali o dátume spotreby a nechceli vrátiť ani peniaze.. Nakoniec som to vzdala a prestala som objendávať úplne. Určite neodporúčam.

lipka390
23. feb 2014

@ladyland a budes uprimna a povies mi kolko si schudla, kolko baleni si vybrala? inac som si precitala aj stranky pred tym 😉 samozrejme ked uz si so svojou vahou spokojna tak uz objednavat a skusat dalej nebudes si myslim 🙂

lipka390
23. feb 2014

@ladyland nemas urcite 90kg alebo 100kg 🙂

lipka390
23. feb 2014

baby a z 🙂 kolkych kil vacsinou zacinate chudnut? 🙂 co ste tu na fore by ma zaujimalo 😉

monita662
23. feb 2014

@ladyland presne stej stranky som si objednala aj ja ...a uz prvy problem som mala snimi ...som zvedava ci mi ich vobec poslu ....a tebe to aspon poslali ? a orginal?

chiccco
23. feb 2014

@ladyland je to tak,bolo mi veru divne ked pán z bazosu dal kontakt na tu adresu,hneď som vedela že aj ty si snej objednavala...ale ked porovnám tie balíčky tak sú úplne rozdielne aj tabletky..nerozumiem tomu .

simib
23. feb 2014

@lipka390 ja som začínala na 68kg.teraz mám 65kg a chcela by som tak 58kg aspoň

ivuska39
23. feb 2014

@ladyland Ahojcek ja by som sa velmi rada pridala 🙂

ivinka77
23. feb 2014

@lipka390 ja som mala 82

ladyland
autor
23. feb 2014

No ja som mala 62kg, teraz mám tých cca59, pri mojej výške je to aj tak veľa, nakoľko mám len 161cm.. Mala som 52 čo je moja ideálna váha ale pribrala som tak naraz zo stresov pred skúškami..
A z tej stránky som neobjednávala vyslovene len pre seba, ale aj pre ostatné dievčatá, ja som mala 1 balenie len.. Preto hovorím, že sú to šmejdi, lebo som toho mala trochu viac ako len 1 balenie, takže tam o peniaze za fake prišlo viacero dievčat, inak sama za seba by som to nejak neriešila, vedeli všetky že ideme do rizika..
Určite sa mi samej neoplatí objednávať z nejakých neoverených stránok a pre druhých už nebudem robiť sprostredkovateľa, takže chcem už len cez niekoho iného pre vlastnú spotrebu 🙂

19monika75
23. feb 2014

@lipka390 91kg

ladyland
autor
23. feb 2014

Pán J z bazošu mi teraz ponúkol, že má nový výrobok Hoodia, za 11€ .. ja ho už poznám dávno, ale osobne skúsenosť nemám.. vy máte?

19monika75
23. feb 2014

@ladyland ti si bralaod pana z bazosu?

maca2201
23. feb 2014

ak ma niekto zaujem mam 2 balenia botanical

ladyland
autor
23. feb 2014

@19monika75 nebrala som od neho, ale písala som mu, lebo som si od neho chcela zobrať

19monika75
23. feb 2014

ja mam od stelu a ucinkuju teras som od neho ma ich kamoska ties si chvali tak uvidime

19monika75
23. feb 2014

to nad tim je pre teba
@ladyland

ladyland
autor
23. feb 2014

Jedno skúsim zobrať keď bude mať, a presvedčím sa 🙂 potom sem napíšem, čo a ako

maca2201
24. feb 2014

@zuzulka333 ak maš zaujem ja mam od toho pana z bazošu viac ks /3/

chiccco
24. feb 2014

@ladyland a tá hoodia sú tiez tabletky ?

ivinka77
24. feb 2014

no baby takze po 2 tyzdnoch -5,1 kg a co ma uplne najviac tesi -6 cm z toho mojho obrovitanskeho brusiska !!! jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 pekny den

adka1711
24. feb 2014

@ladyland mohla by si mi dat kontakt na toho pána z bazosa prosim ta

simib
24. feb 2014

@ivinka77 jéééj.to je super.len tak dalej.mne to stále stojí :(

nugat
24. feb 2014

Ahojte ženy,

na Modrom Koníku nepodporujeme predaj liekov a liečiv. Odporúčam si založiť uzavretú skupinu, kde si môžete odovzdávať informácie o podobných liekoch a ostatné užívateľky to nemusia vidieť. Diskusiu zamykám.

Pekný deň,
nugat
Asmira Team