Tabletky na chudnutie Botanical slimming soft gél

ladyland
20. okt 2013

čaute kočky 🙂 rada by som sa opýtala, či máte skúsenosť s týmito tabletkami.. Našla som na fóre pár vyjadrení, ale chcela by som vedieť obšírnejšie vaše skúsenosti 🙂 chcela som si ich objednať od jednej panej ktorú mi tu jedna žienka odporučila že sú originál, ale bohužiaľ ona ich momentálne nemá a nemám iný tip odkiaľ objednať 😠 tak ak by ste vedeli zohnať, alebo poradiť odkiaľ ich zobrať, budem vďačná 😉 a áno, ja viem že by som mala pravidelne a zdravo jesť a cvičiť a verte že sa pokúšam 😠 aaaale, človek si chce pomôcť aj takýmito "fintami" 😀

zoldacik
19. jan 2014

@lucia1683 nespominala som co je vo vnutri, ale samozrejme suhlasim, ze v originalnom je priezracna tekutina, my sme vo fake mali taku do biela, a boli svetlo zelenej farby, a nemali taku prenikavu vonu

jankalin
20. jan 2014

@ladyland ahoj, mohla by si mi prosím objednať tie tablety? Asi by som skúsila na 1 mesiac. ďakujem

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoldacik
20. jan 2014

na porovnanie (vľavo sú original), aj tie fake vyzerali uplne ako original ale vobec nezaberali 😉

bibenko
21. jan 2014

prosím vás, kolko vás tie tabletky vysli?

olcaadko
21. jan 2014

Aj ja by som chcela ak by mi niekto objednal alebo dal kontakt na práve kapsulky budem veľmi vďačná 🙂

matulik35
21. jan 2014

@ladyland Mala by som záujem o kúpu ak by si mi ich prosím ťa objednala. Koľko kusov je v balení a koľko približne stoja?

lenusa23
23. jan 2014

Ja by som tiez rada vedela kolko ks je v baleni a kolko stoja

giina
23. jan 2014

@lucia1683
Ahoj ja by som si rada objednala, pošleš mi prosím adresu na toho pána. Ďakujem.

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenusa23
24. jan 2014

@lucia1683 ja ta tiez poprosim tu adresu, ked mozem 🙂

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka333
24. jan 2014

Kocky aj ja by som mala zaujem pre mna aj pre manzela mozem dostat kontakt na toho pana 🙂 Dakujeeeem

andrejka77
24. jan 2014

@lucia1683 aj ja prosím adresu dakujem 🙂

lucia1683
24. jan 2014

@andrejka77 http://ostatne.bazos.sk/inzerat/31349898/Botani... dala mi na neho kontakt jedna mamicka z MK.fakt zaberaju ja toho pana mozem lenodporucit.zienky ktore od neho mate tabletky ste spokojne?

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibenko
24. jan 2014

@lucia1683 a kolko ich tam bolo? mne ich chce jedna baba predať za 40 eur, a je ich tam 30 alebo 36

andrejka77
25. jan 2014

@lucia1683 zlatá dakujem 😉

chiccco
25. jan 2014

@bibenko 40 e je strašne veľa,určite budú fake,ja tiez môžem len doporucit toho pána z bazosu od @lucia1683,mam ich tiez od neho,užívam ich treti deň a môžem na sto percent potvrdiť že menej jem,vôbec nemám chuť na sladkosti určite sú prave....mala som šťastie aj na fake tabletky,ktoré som jedla asi tyzden a nic som necítila žiadnu zmenu.. takže prave tabletky musia zaberať od prvého dňa...pocítite že vôbec nie ste hladné..samozrejme že jest treba ale budú vám stačiť menšie porcie a hlavne že sa večer nenapchavam hlava nehlava ..ja môžem tieto tabletky len odporučiť som veľmi spokojná a este raz dakujem @lucia1863 na správny kontakt 🙂

dajenka11
25. jan 2014

@tini30 ahoj, chcela som sa opytat ci más este tie tabl. mala by som záujem 🙂

lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1683
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tini30
25. jan 2014

@dajenka11 ahoj este mi nedosli ale ak dojdu dam ti vediet

dajenka11
25. jan 2014

@tini30 a mozem sa opytat kolko ks je v baleni a kolko stoja? dakujem

tini30
25. jan 2014

@dajenka11 pisem ti v sprave

terez001
26. jan 2014

@tini30 ahoj. Tiež by som chcela kúpiť jedno balenie.

lilam
26. jan 2014

@lucia1683 Ahoj aj ja by som chcela kontakt na toho pana,a on ma original ano?kolko stoja?Dakujem

ladyland
autor
27. jan 2014

ahojte kočky, ja už neobjednávam, tak mi nemusíte písať správy. Pár ľuďom nezabrali tak ako čakali a ja som mala s tým len zbytočné starosti. Samozrejme, nie každý chápe, že keď bude sedieť na zadku a prežierať sa sladkosťami "aby niečo zjedol" výsledky nebudú také očividné. Ja som ich objednávala z dobrej vôle, bez akejkoľvek prirážky, ale už s tým končím. Hovorí sa že za dobrotu na žobrotu a platí to. Miesto toho aby ľudia boli vďační že schudnú aspoň 3 kilá keĎ nič nerobia, budú mi na hlavu sypať popol že neschudli 12kg ako to písala neviemaká kamarátkina kamarátky sesternica z druhého kolena. Každý má iný metabolizmus a niekto sa k tomu postaví že začne aj zdravšie jesť a pohybovať sa, niekto sa na to vykašle a čaká z večera do rána trčiace rebrá. Ďakujem za pochopenie a ospravedlňujem sa.

maxicek1
27. jan 2014

@ladyland ahoj už si ich asi objednala .. ak nie mala by som záujem

maxicek1
27. jan 2014

@tini30 mala by som záujem o jedno balenie ak by my metabolizmus konečne dovolil aj schudnúť ak ich budem užívať tak by som potom objednala viac ďakujem za odpoveď