Poraďte účinné tabletky na chudnutie.

janka8181
5. jan 2020

Prosím vás vedeli by ste mi poradiť nejaké účinné tabletky na chudnutie? Alebo priprdne vaše skúsenosť s tabletkami na chudnutie.. DAKUJEM

oli18
5. jan 2020

Je tu najmenej 6 diskusií na túto tému, ktoré mu vyskočili, netreba zakladať novú 😉

sisa_s
5. jan 2020

Ziadne ucinne tabletky volnopredajne neexistuju 🙂 strava, cvicenie

soldi
5. jan 2020

keby existovali ucinne tbl na chudnutie, tak by nikto nebol tucny, no nie? 🙂
chudnutie je 80% o strave, zivotnom style 🙂

basullinka
5. jan 2020

Najlepšia tabletka na chudnutie je nežrať hluposti, ale jesť kvalitne jedlo v primeranych porciach a pravidelne sa hýbať.

arcticcode
5. jan 2020

Na podporu chudnutia (pisem podporu) odporucam synephrine. Ma grady. Este sa len v satni do posilky prezliekam a uz som spoteny jak mys 😀

evittam
5. jan 2020

@arcticcode A z toho ze sa uz v šatni spotis schudnes? 😁👍

arcticcode
5. jan 2020

@evittam ano aj nie. Schudnes z toho, ze vydavas energiu. Synephrine zvysuje vnutornu telesnu teplotu, takze telo spotrebuje viac energie na udrziavanie vyssej teploty. Ale bez treningu je ten efekt skoro nulovy

evittam
5. jan 2020

@arcticcode Lenze slecna ci mladá pani hlada pravdepodobne nieco ine.😉

arcticcode
5. jan 2020

@evittam Ibaže nič take, čo mlada slečna hľada neexistuje :D Jediným spôsobom je nakaziť sa pasomnicou, nech sa páči. Vtedy schudneš a možeš žrať čo ti hrdlo ráči.

evittam
5. jan 2020

@arcticcode To mne vysvetľovať nemusíš.😉 A presne dokonca viem o com su tie tvoje "spalovaky". Poznam to.

arcticcode
5. jan 2020

@evittam Nie sú síce moje, ale OK :D Aj v nich je rozdiel. Niekto tvrdí, že aj zelený čaj je spaľovač, alebo kofein. To je bullshit podľa mňa. L-karnitin OK, ale nema take grady, ako synefrin.

evittam
5. jan 2020

@arcticcode Tak mne vyhovuje L-karnitin.

draik
5. jan 2020

@arcticcode
To by potom malo stačiť navštevovať saunu napríklad - akurát že to nefunguje.

arcticcode
5. jan 2020

@draik preco? Pot je len vylucena voda. Neplati, ze cim viac vypotia, ttm viac schudnes, to je samozrejme blbost.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
draik
5. jan 2020

@arcticcode
To bolo reakcia na zvýšenie teploty liekmi.

arcticcode
5. jan 2020

@draik nie su to lieky, to je prva vec a precitaj si to este raz. Ide o vnutornu teplotu tela, je jedno, ci sedis v saune, alebo lezis na dne severneho ladoceho oceanu

draik
5. jan 2020

@arcticcode
Ja som reagoval, že to by potom stačila sauna, čo je hlúposť.

janinka007
6. jan 2020

Vyvazena strava a kaloricky deficit. Ziadne skratky vo forme tabletiek neexistujú. Alebo keby si sa chcela dodžubat, mozes si zohnat adipex🙈

patkanikomino
20. jan 2020

Môžete sa pridať do skupinky 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/11760/

natalala
20. jan 2020

@janka8181 ano neprezierat sa a cvicit 🤷🏼‍♀️

lucinka2900
5. feb 2020

Skúste garsin na chudnutie, ja som za 20 dní schudla 7 kíl

baru2
20. feb 2020

Ahojte mám tiež problém s chudnutie a pevnou vôľou... A tak som sa aj kamarátkou rozhodla že založime instagram kde si budeme navzajom pomáhať.... budeme veľmi rady ak by ste sa pripojili. Skúsenosti rady aj podporu s pevnou vôľou a vytrvalosťou skúsme prekonať spolu 🙂 na instagrame pod @chudnume_zas_a_znovu 🙂 budme velmi rada ak sa pridate,,,, zacnete sledovat a spolu sa tam budeme deliť o uspechy

aridka
12. dec 2020

Adipex 75, mne pomohol, nemyslela som na jedlo, žiadny pocit hladu..treba piť veľa vody.Odporucam vyskúšať

misiak29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misiak29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aridka
13. dec 2020

ja som si prave objednala sibutramine, a Phertermine, uvidim ake suu....dufam, ze pridu co najskor, lebo to nejak mrzne...

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz