Telo po pôrode

lara45
19. okt 2021

Ahojte ženy idem si po radu a možno sa aj posťažovať.Som 4mesiace po pôrode.Svoju dcéru milujem najviac na svete a položila by som za ňu aj svoj život.Ale keď sa pozriem do zrkadla je to hrozne.Nehovorím, že pred pôrodom som vyzerala ako bohyňa ale mala som pevné prsia,chudé brucho,pevny zaoblený zadok.A teraz? Prsia ovysnuté,brucho ako cesto,zadok splašteny a strie po celom tele.Bolo pekné bribrať počas pôrodu keďže sa mi predtým nijak nedarilo.Tešila som sa na malú a vedela som ,že moje telo prejde zmenamy,je to moja obäta pre ňu.Ale naozaj mi asi klesá sebavedomie keď sa na seba pozriem.Ako to ,že modelký,herečky ,slávne osobnosti ale aj bezne ženy vyzerajú po pôrode tak pekne to naozaj prešli toľkými plastickými operáciami? Ja sa dokonca bojím aké to bude v lete keď si dám plavky.😀

danielahamar
19. okt 2021

makať, makať, makať, som 9m. po pôrode, čistá katastrofa 😠 proste som tak unavená, že sa mi nechce ani dýchať😨

nwnw
19. okt 2021

@lara45 no a potom pridu este ine smakociny.. explodujuce prsia, lebo dieta strajkuje a vykyvy cyklu 🤦🏼‍♀️😭

pribinak
19. okt 2021

Obäta? Mein Gott, was ist das?

Spat k téme, cvičiť cvičiť a cvičiť.

angela85
19. okt 2021

Treba makať na Tom aby telo bolo ako pred tým a aj tak to už nebude ako predtým,ale strie a prsia,no to si treba zaplatiť,to už nebude ako pred tým. No proste to tak je. Ja na to peniaze nemám,alebo lepšie povedané nemám také ktoré by som bola ochotná za to dať. Ale ja som so svojím telom zmierena. Co sa dalo som schudla, snažím sa spevniť a ja sa za svoje strie nehanbím ale teda prsia by som si vedela predstaviť iné. No mám dve zdravé deti,skvelého muža a zdravé sebavedomie

simonka15513
19. okt 2021

8mesiace po pôrode .. strie na bruchu stehnách bokoch plus diastaza plus 15 kíl 😁 niekedy som rada že žijem cez deň a ne to ešte cvičiť. 😁

ajca123
19. okt 2021

@lara45 pri každom tehu som pribrala 20kg.. tri pôrody normálne a štvrtý pôrod bol akútna sekcia. Lebo mala narovnala hlavičku v pôrodných cestách.. A ohľadne váhy,deti ma asi dobre vysavali počas kojení,že mám svoju váhu. Neprežiram sa a sladké dám do úst len v tedy keď som úplne K.O… A zadalsie ste len 4 mesiace po pôrode,telo sa musí zregenerovať.. pôrod je veľký zásah do nášho organizmu.. musí sa proste naštartovať.. a upraviť jedalniček.. to vse

andrea_prestastna
19. okt 2021

@pribinak 😂😂😂 sopel mi vyletel
K teme idem : bud rada ze mas dieta zdrave dieta,,,, ked si zacvicis a budes jest zdravo budes do leta krasna neboj ved je len jesen, strie to jedine zmiernis trosku pripravkami
Pomaly to pojde neboj

luccija
19. okt 2021

@lara45 niektore ženy sú hneď po pôrode znova chudé narástlo im iba bruško...neporovnavaj sa s herečkami, ktoré majú trénera, stravu a pracujú na sebe denne.Aj ty schudnes chce to čas...len musíš chcieť🙂

scarlett1410
19. okt 2021

No ja som si napr. davala pozor cele tehotenstvo, pribrala som 8 kg a mesiac po som bola na povodnej vahe..A hned po mesiaci som aj zacala cvicit a spevnovat..Teraz je to horsie :D

jaass
19. okt 2021

@lara45 si sa nám prišla posťažovať, že nemáš ideálnu váhu. My za teba neschudneme 🙂 choď a rieš to, cvič, zmeň stravu atď..... Veľa maminiek tu rieši, že nemôžu mať deti, ty dieťa máš a tu riešiš svoju vahu 😨

andrea_prestastna
19. okt 2021

@jaass kazdy ma nejake starosti nebud hned taka,, keby nemohla mat deti alebo by musela porodit mrtve dieta riesila by ine problemy, tak snad sme tu nato aby sme jej pomohli a nie do nej drbkalo, cize zacne cvicit a pred letom sa bude pytat ake plavky sa jej hodia, bude ma seba hrda urcite

jaass
19. okt 2021

@andrea_prestastna keď si prečítaš jej príspevok tak je napísaný ako keby jej dieta zničilo postavu 🤦‍♀️

andrea_prestastna
19. okt 2021

@jaass niekedy sa da tahsie vyjadrit pisanim, urcite kebyze sedime dakde na kave a spusti tuto temu to zoberes inak, aj ja niekedy pisem ze moj muz si mysli ze mu nadavam ale neviem odkial berie ton hlasu z smsky,,chapes co myslim

jaass
19. okt 2021

@andrea_prestastna chápem🙂

avalsinats
19. okt 2021

@lara45 mesiac po porode som zacala behat s kocikom, vzdy, ked sa dalo, som isla na bicykel a davala som si pozor na stravu. Stale si davam pozor na stravu. Dcera bude mat za par dni rok a ja mam postavu a kondicku lepsiu ako pred porodom. Makala som na sebe a stale makam, sport milujem. Ale stale nie som spokojna 😁 treba sa len prinutit zacat so sebou nieco robit. Ja som sa nemohla na seba pozerat. Ale uz je to lepsie. Az na prsia, kedze sa mi rychlo naliali mliekom po porode, popraskali a teraz mam len take "ovisnute kožky", ale to neriesim 😁 osobneho trenera som nikdy nemala ziadneho. Tak zatnut zuby, davat pozor na sladke, musis sa dostat do kalorickeho deficitu, tak pojdu aj kila dole. Namiesto prechadzky lahky poklus alebo rychla chodza a pojde to, uvidis. Par minut denne skus spevnovacie cviky na brucho a zadok, nezaberie to vela casu. Drzim ti palce, viem, ako sa citis, ale nie je to neriesitelne 🙂

lara45
autor
19. okt 2021

@pribinak toto milujem na tomto fòre.Škoda ,že nie sme všetky také múdre.Klavesnica mi pri pisaní ponúka slová a aj keď napíšem správne aj tak mi vyhodi to čo chce ona.Ale príspevok by sa samozrejme neobišiel bez takéhoto komentu🤭

nevestamary
19. okt 2021

Ono to nie je len o dietati, teda skor vobec, ale aj pribudajuce roky menia telo, porovnaj si kolko si sa hybala pred 5 rokmi a teraz, ako sa stravujes teraz a pred 5-10 rokmi... netreba hladat vinnika, ale sposob ako dosiahnut to co potrebujem, aby som sa citila dobre 🙂 drzim palce na ceste 🙂

lara45
autor
19. okt 2021

@jaass váhu??? Treba cvičiť s porozumením.Ale 100ľudí 100chuti už som si zvykla.Váhu mám praveže ešte menšiu ako pred pôrodom.

lara45
autor
19. okt 2021

@jaass každy to pochopil ako chcel. No ty si úplne vedľa.Nepýtala som sa ako si vysvetľujete každé jedno slovo čo som napísala. Tu je človek naozaj za každu domarinu hneď osočovaný.Sa staraj o seba a o svoje deti a nekomentuj!

jaass
19. okt 2021

@lara45 no ale prečo si hneď nervózna nechápem 🙂 upokoj sa ;) pekný večer prajem 🙂 a drž sa 😉

pribinak
19. okt 2021

@lara45 ale zas nebud hneď oduta. Veď sme sa aspoň zasmiali a niekomu aj sopel vyletel

lara45
autor
19. okt 2021

@jaass nemyslým si že sa tu sťažujem na svoje dieťa.Taký komentár aký si ty napísala by som ja nikdy nedokázala naozaj.

lara45
autor
19. okt 2021

Ste zakerné.Je to stránka pre mamičky či? Tak som sa len chcela podeliť o podľa mňa bežnú vec akou si musí prejsť každa žena ktorá sa stala matkou.Ale vy ste tu začali riešiť niečo úplne iné.Súdite človeka na základe príspevku.NAŠE SLOVENSKO

ailiba
19. okt 2021

@lara45 4 mesiace po porode je ešte skoro na cvičenie, telo sa ešte dava dokopy. Najskôr po pol roku ma zmysel sa do niečoho pustiť... Postupne začať cvičiť. Niektoré veci už asi ostanú tak, ako sú, ale dá sa urobiť veľa.

kiki68
19. okt 2021

Makat a vsetko pojde dole. Mozem Ti poslat moju foto do spravy. Islo pekne tych 20kg dole z tehu. A zislo este o 5 viac. Vsetko bude, este si cerstvo po.

anonym0001
20. okt 2021

@lara45 nie plastickymi operaciami, ale jedine cvicenim sa dostanes do formy. Celebritky to nerobili inak.

snezienkaaa82
20. okt 2021

@lara45 aa koľko si pribrala? Ja 9 kíl. Aj to, koľko priberies počas tehu zavazi. Jedlá som všetko a s mierou.

snezienkaaa82
20. okt 2021

A inak, zas téma, ktorá tu je miliónkrát. Ved si nájdi trenerea, upraví ti jedálniček, nastaví stravu a bude. Neviem, čo caks, čo ti tu my povieme, nepoznáme ta, nevieme, či si pred tehu športovalaa, či nie ( asi nie, keď si tak ochabla, svaly si šport pamätajú) , akú máš stravu. Ty musíš vedieť. Nič iné, čo tu už bolo toľkokrát spomenuté v novej téme nevycarujeme....

snezienkaaa82
20. okt 2021

Lebo sú tu také expertky, čo ti poreadia, ved nejedz a schudnes 😆😆😆

ajca123
20. okt 2021

@lara45 nebojte sa do leta je ešte času… stačí keď začnete robiť brušaky.. prvý deň 5brušakov,2den 10brušakov,tretí deň opäť 10brusakov. A jeden deň do týždňa pauza.. A zopakovat to za sebou 2krat … keď ste na instagrame nájdite si Luciu mokranovu a ta tam ma cviky…