Tukožravá polievka. Dá sa z nej schudnúť?

barabra1
16. jún 2008

Poznate niekto tuto polievku.Naozaj sa da z nej schudnut? 🙂

pinkina28
4. jún 2009

Ahoj no ja sa pridam kludne aspon budeme mat navzajom nejaku podporu.. Od utorka ju jedavamm-dnes je štwrtok a som lahsia o kiloo a ešte by som enjake 4kg chcela dat dole.. ty kolko?? a nevieš či pomaha aj jablčny ocot?

pinkina28
4. jún 2009

Je tu niekto či ani nie ?:D

mirka414
4. jún 2009

ja som sa k nej este nedostala ☹ ☹ a je to so mnou cim dalej tym horsie,malo pohybu,prace a nespokojnost sa pripisuju,ze mam stale viac a viac kilov.

slunce3
5. jún 2009

no asi sme na tom rovnako cičím síce každý den ale k ým sa k tomu dotlačím hehe no tak to dosť dlho trvá...

flamenga
6. jún 2009
flamenga
6. jún 2009

pardon, patrilo to do inej témy 🙂

bubaczik
7. jún 2009

no ja ju prave varim 😕 no uvidime..či vydržim..mam s nej divny pocit,ale ja polievky mam rada,tak uvidime..moja mama schudla za tyžden 10kg 😕 ale potom to už dalej nevydržala,bolo jej zle 🙄 ono je to rozdiel chudnuť,ked je s čoho,a chudnuť,ked sme tak akurat 😉

vodafon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
7. jún 2009

bubaczik polievocka je to super,mne chutila,u mna je problem nedostatok prace a nespokojnost a potom sa prezieram 😠 risuje sa mi nova praca a potom je to aj o novej energie a chuti do zivota a elan do chudnutia.

bubaczik
7. jún 2009

mirka no u mna je to asi tak,že ja cez den nemam ani moc a ani chuť nejako jesť,a večer,jak ta moja banda zalahne do postele,tak vtedy som schopna vyžrať komplet všetko,čo neuteče 😀 😝 zas musim priznať,od januara som schudla vyše 5kil 😵 ale ešte by som chcela aspon trošku trošičku... 🙂

miriam17
18. aug 2009

ahojte aby tak ako ste pochudli anebo pribrali z tejto polievocky?...mne s ta polievka... vari vari.....aj ked som dnes uz na ranajky mala chlebik maces so paradajkou....a olovrant tuniak vo vlasnte4j stavel....zevraj je dobry na diete....tak uvidim a potm uz iba polivku budem papt cely den..a vy ako?

nataleska
31. jan 2010

ahojte baby....prosim vas neviete niektora ci popri diete mozem sportovat????....nebudem moc slaba alebo tak????

terez34
15. feb 2010

ahoj myslim ze mozes sportovat ale odtial potial nic neprehanaj 😀 😝 😅

kingstonka
15. feb 2010

ahojte...nechysta sa nikto na tuto dietu v najblizsej dobe? ja by som zacala od zajtra alebo od stredy...

kingstonka
15. feb 2010

...tak ja som si bola nakupit potraviny na tuto polievku, idem ju uvarit a od zajtra zacnem.... uvidim ako to budem zvladat...

popelka
15. feb 2010

ahojte,,aj ja sa pridam,ale aka to je tukozrava polievka,,aky je recept.diky

maruschka
15. feb 2010

kingstonka, ja idem na ňu..trocha som sa začala mierniť v jedení, snažím sa v noci spať (doteraz som sa celé noci učila a chýbajúcu energiu som "získavala" prejedaním sa cez deň, keď som sa ledva držala na nohách) 😅 😅 😅

zeleninu, zeleninové jedlá a polievky milujem, keďže som bola dlhééé roky vegetariánka. Takže idem si prečistiť môj zanesený organizmus touto polievkou.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ja až od stredy, nemám kúpené potraviny a tie mi donesie mm až zajtra večer-dnes už nestihne.. 😉 😉 😉 😉

kingstonka
16. feb 2010

ahojte...tak ja s tym zacnem dnes... zazrak necakam ale aspon ako detox....
a tuto dietu poznam- niekedy som ju pravidelne drzala vzdy na jar

popelka...recept je niekde na prvej strane

kingstonka
17. feb 2010

ahojte

maruschka ..tak ako? zacala si dnes s touto dietou?

ja mam 1. den za sebou a v pohode.- vecer som si bola aj zacvicit 🙂

erika2311
27. apr 2010

ahojte dost sa bojim tejto diety, kedze sa kila mozu vratit..... ☹ moja mamina ma odskusanu dietu trosicku inu tak pojdem asi na nu skuste to tiez: 😀 http://www.portal.trask.sk/view.php?cisloclanku... 😀 kamaratka ktora ju drzalam si vahu drzala 2 roky 😅

janulabj
28. apr 2010

ahojte,erika2311,ta dieta sa mi páči,asi ju skúsim 🙂 no skusim určite,už som sa odhodlala,len kedy začnem 😀
ty si už začala?

ciaobella
17. aug 2010

skuste spiropent pouziva sa vo fitnescentrach... 😅
mne to celkom pomohlo...a na brusko je dobre clnkovanie a delena strava......ta kapustova polievka raz za cas je super ale je to vlastne nahradenie hladu kapustou, ano chudne sa nou rychlejsie pretoze obsahuje kyseliny, ten isty efekt by mala aj voda len by to trvalo dlhsie, zaplni cloveka a chvilu neciti hlad.....prakticky je to oblbovanie organizmu a moze viest az k mdlobam az kolapsu.......takze baby neprehanajte to...a okrem toho je to aj jedno pretoze

Keď si tučná - máš schudnúť
Keď si chudá - nie je ťa "za čo chytiť"
Keď si škaredá - zhadzujú ťa
Keď si pekná - majú na teba dvojzmyselné poznámky
Keď si mladá - máš mať prax
Keď máš prax - máš byť mladá
Keď sa oblečieš seriózne - si karieristka
Keď sa oblečieš pohodlne - neberú ťa vážne
Keď sa oblečieš vyzývavo - si štetka
Keď si škaredá - máš smolu, nie si reprezentatívna
Keď si pekná - musíš byť hlúpa
Keď si pekná a máš postavenie - musela si si ho "odležať"
Keď robíš nadčasy - si zlá matka a neberieš rodinu vážne
Keď nerobíš nadčasy - si neperspektívna pracovná sila a neberieš
prácu vážne
Keď si mala v posteli veľa mužov - si štetka
Keď si v posteli veľa mužov nemala - si chorá, frigidna, alebo
lesba.

takze vsetko ma svoje pre a proti hlavne je aby sa clovek citil dobre...nie je tak

luciferkax
27. feb 2012

@ciaobella spiropent??? nie je to liek na kašel?

olik2009
1. jún 2012

@sisidl Ahoj pozerám diety a našla som ,že ste mali odelenú stravu,dáte mi recp-ďakujem 🙂

12petusa
22. júl 2013

Tak ja uz polievkujem 4 dni schudla som necelé 3kg ako je fakt ze ta polievka uz ma moc nebere ale da sa to zvládnuť a to aj napriek tomu ze priatelovi varim normalne dokonca som prezila aj grilovacku aj ked som hladna lebo ja som neni clovek na styl ala zajac chyba mi mäso aj sladke ale vydržím chcem pekne fotky z dovolenky takze držím palce sebe aj vam 😀

milan_32
17. aug 2015

Ahoj, kapustová diéta je velmi účinná, drží sa krátko a budeš vidieť značný ubytok váhy, ale pozor! iba krátkodobo, hned sa dostaví jojo efekt http://tabletky-na-chudnutie.sk/ketodiet/ http://tabletky-na-chudnutie.sk/kapustova-dieta...