Týždňový detox - skúsenosti

krikra33
3. okt 2019

Ahojte chcem si dať týždňový jesenny detox.. Ide mi hlavne o prečistenie organizmu, kvôli pleti atď.
Mate niektorá skúsenosti? Aký detox ste mali..?🍁

pupi14
3. okt 2019

detox myslíš úplne? Že bez stravy a len na vode? Alebo detox na nejakých šťavách? Alebo ako si to celé predstavuješ?

bevina
3. okt 2019

niekomu staci detox bez drog (kavy, alkohol, cigarety), niekto si da detox bez masa.. moj kamos si dal tyzen bez masa a potom z toho bol mesiac.. a pritom vyskusal rozne nove nepoznane veci - chute, a citil sa lepsie ale jasne sa k masu opat vratil len uz si ho nedaval 7 krat za tyzden 🙂

krikra33
autor
3. okt 2019

@pupi14 áno mam na mysli šťavy, čaje😊

neluskas
3. okt 2019

@krikra33 ahoj, poznam 9 dnovy detoxikacny program na prečistenie tela od toxinov a škodlivých latok s vedlajsim ucinkom ubytku kil. s trymto programom sa da pekne precistit plet

148terka148
3. okt 2019

@neluskas vies dat do spravy alebo tak viac info? Mala by som zaujem. A moze sa aj opskovat viackrat do mesiaca?

janalancome
3. okt 2019

@neluskas tiez sa rada dozviem viac.

79viktoria79
4. okt 2019

@neluskas aj mna by to zaujimalo,len nie platene produkty

eri444
4. okt 2019

@krikra33 fuha, veľa šťastia. Ja som takýto detox vydržala drža dva dni a potom som sa dojedla ako také malé prasiatko :D :D

wiw8
4. okt 2019

Taketo nieco si ja teda predstavit neviem, ono treba zacat zlahka najskor jeden den a potom postupne. Tyzden je podla mna pre telo sok, najma ked na nieco take neni zvyknute. Ze si takyto detox nikdy predtym nedrzala 😉

ki_wi
17. okt 2019

@krikra33 ahoj, ja mám skúsenosti s 28-dňovým detoxikačným programom od Antónie Mačingovej...je to fakt super vec, ktorá ma naučila ako sa stravovať a nezaťažovať svoje telo..majú aj donášku, takže ak sa ti nechce variť, vieš si jedlo objednať domov alebo do práce 🙂. mne to veľmi vyhovuje, už si ho dávam 2.krát a fakt sa cítim lepšie..

marus23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
79viktoria79
7. nov 2019

@marus23 podla meilu de.by som urcite nic neposielala....

kristinaangel
28. feb 2020

Detoxikovať telo potrebujeme každý jeden deň

ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz