Účinky zelenej kávy

bubu15
28. mar 2016

Ahojte dievcata. Chcem sa Vás opýtať či máte nejaké skúsenosti s účinkom zelenej kávy. Upravila som jedálniček a začala sa trochu hýbať. Len som o nej dosť čítala a zaujala ma celkom. Aspon keby mi znížila chuť do jedla a naštartovala metabolizmus. Za týždeň od zmeny stravy som zhodila necelé 3 kg. Ak máte s nou skúsenosti prosím podeľte sa 🙂 a pripadne kde ste ju kúpili. Dakujem

svrcko
29. mar 2016

ahoj ja som ju pila asi dva krat je pravda že tak nezaťažuje organyzmus či snej možeš schudnuť neviem ak sa cheš do toho pustiť odporučam vyskušať mne moc nechutila chuti ako makkovy vyvar 🙂 ale inak zmeny som moc ja neucitila a to sa ani neda po dvoch šalkach pekny den

zuzulk
31. mar 2016

Ahoj ja som si ju objednala mletu. Je na hrubo namleta, ale veď nevadí ".čítala som že hneď dve sialky z rána sú dobre a asi 3-4denne a dávam si 3lyzicky, aspoň tak pisu. Už tretí deň ju pijem a vôbec mi neni ťažko ako u normalnej, nesky. Ja som si moc neupravila jedalnicek ale jem menej a jasne že sladké nie ani mastne tak uvidim. Chcem dať do toho beh)aspoň každý druhy deň .

123mamca
31. mar 2016

Aj ja pijem zelenu kávu a celkom som ai zvykla na tu zvláštnu chuť. Nahradila mi obyčajnú. A táto sa môže pit furt je slaba a zdravá😄😊

cokololadka
31. mar 2016

Ja som si ju kupila v tabletkovej forme 60 ks. Brala som 1 mesiac 2 x denne. No boli to zbytocne vyhodene peniaze. Mala som radsej nieco kupit detom za tie peniaze! Kupovala som ju v lekarni.

evittam
31. mar 2016

@cokololadka A čo si čakala?
@123mamca Čo je také strašne nezdravé na obyčajnej kvalitnej káve?

123mamca
1. apr 2016

@evittam neviem no mna palila zaha z normalnej kávy a mala som búšenie srdca teraz zatial nemám nič hh iba ma vcera poprehanalo ou

evittam
1. apr 2016

@123mamca Ahááá, no tak to bude tým kofeínom - nerobí ti to dobre na tlak. Ale inak dobrá káva nie je nezdravá - jasné, pokiaľ ju nepiješ na litre. 😉

123mamca
1. apr 2016

@evittam píla som veľa,ja som maniak na kafe

evittam
1. apr 2016

@123mamca Tak sa potom nečuduj... 🙂

fitkovci
8. apr 2016

Ahoj ja ju pijem uz dva tyzdne trvalo mi tyzden kym som si zvykla na chut a vonu (ak sa to vonou da nazvat 🙂 🙂) ja pijem bez kofeinu mletu a v com vidim rozdiel je ze nemam pocit nafukovania a upravila mi metabolizmus. Ci sa schudne lenn pitim samotnej kavy to pochybujem ale ja ju zatial pijem a snazim sa aspon raz do tyzdna zajst do posilky. Tak uvidime, vravi sa ze prve vysledky sa maju dostavit zhruba po 3-4tyzdnoch uzivania.