Úprava jedálnička po pôrode

luptakovab
28. dec 2021

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či náhodou niekto nevie odporučiť, navrhnúť jedálniček. Som po pôrode a rada by som si upravila stravu + trošku zhodila, samozrejme to chcem prispôsobiť dojčeniu. Keďže som mala počas tehotenstva cukrovku a stále mi opakovali, že po tehotenstve by bolo dobré schudnúť, nakoľko mi môže ostať, tak by som sa chcela nejako inšpirovať vo varení a pod.

dzepeta
28. dec 2021

@luptakovab treba jest vela zeleniny, na ranajky su fajn ovsena ale psenova kasa, popripade pohankova ( ja to varim vo vode nie v mlieku) milujem salaty a vsetky druhy zeleniny takze obed mozes urobit napriklad zeleninu do rury🙂

dzepeta
28. dec 2021

@luptakovab a co sa tyka peciva to nekupujem. Peciem si vlastny kvaskovy chlieb lebo takto vsade v retazcoch vacsinou pridavaju cukor a kadejake blbosti do toho takze radsej si napeciem sama a viem co tam je🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kotvickaa
29. dec 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@luptakovab písala som ip 😉

zuzanka.zuzu
29. dec 2021

závisí ako pôjde dojčenie... ja som mala mlieko len keď som papala veľa bielej fidorky - najskôr mňam, po asi 2 týždňoch mi liezla hore krkom, teraz ju nemôžem ani vidieť a to ani v obchode 🙈 takže veľa som teda neschudla...

16tmartina11
16. jan 2022

@luptakovab dobrý deň kľudne mi napíšte. Rada vám pomôžem 🙂