Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Úprava stravy po pôrode

lara320
19. jan 2015

Ahojte, koncom marca sa ma narodit radost nasho zivota a potom nas caka niekolko spolocenskych akcii (svadby, oslavy narodenin, krstiny,...). Neviem aka ostanem po porode, avsak potrebujem poradit, kedy je idealne upravit stravu po porode (planujem aj kojit).
Najradsej by som mala do leta okolo 60kg. Pred porodom som mala 70kg a aktualne sa blizim do 32tt a mam 79 kg...
Nepotrebujem nejaku extra zmenu, len upravu a kamosku o sa so mnou pusti do takejto vyzvy 🙂

zdena12345
19. jan 2015

taka krasna mudrost: ked chces pana boha rozosmiat, povedz mu o svojich planoch🙂
nic som neupravovala. myslim ze sa stravujem normalne. ovocie zelenina polievky, maso varene dusene pecene,ujde sa aj vyprazane a masne- ale nie zas az tak caso. rovnako sa stravujem uz dlhodobo bez vyraznych zmien ci uz pred tehotenstvom, pocas alebo teraz pol roka po porode. kojim, takze vynechavam jedla po ktorych viem ze maleho boli brusko. v tehotestve mi pytalo viac- ale tak tanier polievky, takze nic horibilne alebo nejaku cokoladovu tycinku. povodna vaha 48, pribrala som 25 kg, 10kg dole za prvych 5 dni v porodnici. 15 dole do prveho mesiaca a tera postupne tak 1 kg za mesiac bez extremneho cvicenia, chudnutia.... staci behat kolo maleho a kolko domacnosti🙂
velka dieta sa mi ani neda lebo sa hned prestane robit mliko ak dsa napr nestiham naobedovat...
ale az bude dieta tak starosti s vahou pojdu na vedlajsiu kolaj 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli