Vacufit. Máte skúsenosť s cvičením na ňom?

zuzuh
21. jún 2010

Ma niektora z vas skusenosti s cvicenim na tychto pristrojoch?

zuzuh
autor
23. jún 2010
janka5861
23. jún 2010

no ,to je celkom dobra otazka .aj u nas v meste su a tiez mi vrta v hlave myslienka ,ci to neskusim .......

zuzuh
autor
23. jún 2010

Ja sa zajtra chystam to vyskusat.
Potrebujem zhodit niekolko kil a dufam ze to pomoze.

andy1
27. jún 2010

je to super vec 🙂

andy1
27. jún 2010

ak sa trochu upravi strava, tak su viditelne vysledky. na celulitidu to pomaha na 80%

zuzuh
autor
3. júl 2010

@andy1 a podarilo sa ti aj schudnut? Ako casto si nan chodila? A za aku dobu si spozorovala vysledky?
Ja som zatial bola len 3 krat a kombinujem to s rollenom

idris
21. jan 2011

@zuzuh ahoj tak ako dopadlo cvičenie na tom stroji Ja už mám stravú upravenú a aj idem dolu s kg ale na stehnách celulitída 😅 😅 😅

zuzuh
autor
21. jan 2011

nic moc. Ja som naň chodila cele leto a ani deko dole. Je sice pravda ze som sa nestravovala najideálnejšie. Teraz sa tiez snazim schudnut zmenou stravi a ide to pomali dole 🙂

flowerfairy
21. jan 2011

No ja som si na takom niecom akurat uhnala problemy so zilami. ☹ A to som predtym nemala ziadny problem. Na to si dajte pozor.
Inak babulky, ked mozem doporucit, tak na chudnutie radsej poriadne poskacte - ja som striedala taebo, spinning, aqua aerobic - aspon mne toto fungovalo. Aj ked odkedy som mamka a zienka domaca, tak si pekne kysnem 😉

bianocka
8. jún 2011

Ahojte, neprida sa niekto s dalsimi skusenostami?
Ja chodim na Vacufit beziaci pas, ten stepper thermal totiz nezvladam, neznasam take teplo a je mi pri tom zle. Ale ked zlepsim kondicku, pojdem skusit este raz.
Je tu niekto, kto ma viditelne vysledky?