Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Večerná chuť do jedla

barus92
10. aug 2020

Baby mam problem ze cez den nepotrebujem nejako vela jest ale jem klasika raňajky medzi tym nejake ovocie obed a veceru len mam problem ked deti zaspia to by som aj srouby zjedla hlavne take blbosti ako slané tyčinky a clovek sedí a iba by nieco zobkal.alebo niečim zdravím nahradiť .poradte .ako si zaprieť vecer jest . Vobec nemam pevnú vôľu . Poraďte ako to zmeniť ,prekonať .😞

krisbar
10. aug 2020

Prestat to kupovat. Odlahci sa vaha a aj penazenka. Toto je v hlave a v tvojej pevnej voli. Namiesto tyciniek si sprav salku bylinkoveho caju a tu mozes chlipkat.

liz_lemon
10. aug 2020

jes malo pocas dna, preto to dohanas vecer

veronika4495
10. aug 2020

choď spať aspoň si oddýchneš :D

terezka1947
10. aug 2020

@barus92 zajedas aj unavu....tiez to poznam.
Je to beh na dlhe trate.
Ale ked si ozaj uvedomis,preco si to telo vecer ziada,vyriesis aj nocne pamlsky.

lenuliatko84
10. aug 2020

Pises ze cez den nepotrebuješ vela jest ale mas vsetky jedla dna.a to staci .proste sa zatni a nedaj si.je to jednoduché

lenuliatko84
10. aug 2020

@liz_lemon neje malo,ved pise ze ma ranajky obed veceru a aj desiatu

liz_lemon
10. aug 2020

@lenuliatko84 ano, ale nepise co, ani mnozstvo

weronka31
10. aug 2020

@barus92 ahoj, mozno mas aj nevyvazenu stravu a zalezi aj kolko vody za den vypijes? Casto byva hlad prezleceny smad. Clovek by mal v priebehu dna vypit 0,5l vody na 15 kil vahy. Ak budes dostatocne pit, tak aj vecerna zravka bude lahsie znesitelna. Ak predsa budes vecer pocitovat tuzbu nieco hryzt, nakrajaj si zeleninku, trosku ju osol nech mas pocit ze jes slane.. takto postupne prides na to, ze uz to ani nepotrebujes 🙂

jancazvalova
10. aug 2020

@barus92 treba to prestat kupovat a ako tu uz baby napisali, namiesto tyciniek si treba spravit caj a ten cuckat. No pokial to nebudes mat v hlave, tak vzdy ta ta chut premoze a otvoris si tie tycinky alebo nieco ine.

kittykat22
10. aug 2020

Ja nemam pevnu volu a tak mam prazdnu spajzku 😀 Nedokazem si pomoct ked mam doma dobroty. Nejake dam si len jednu cokoladku, dam si skor rano ako vecer, tycinky rozdelim do par dni - nehrozi. Tak to uz vobec nekupujem a mam po probleme. Prve dni boli hrozne 🙈 isla som si dokonca kupit bounty v zachvate zufalstva. Ale potom to preslo 🙂

lenuliatko84
10. aug 2020

@liz_lemon tak to aj ataci ze je

barus92
autor
10. aug 2020

Horsie je ze bývame 2 genracie ja si nekúpim ani nekupujem vzdy to prinesie svokra 🥴 aj jedálnička sme mali zdravý a oni si tam začnú robit ze kakaové placky ,ved to je o tej vôle musim sa zatnut nic ine sa neda robit ,vody vypijem dost asi 2 litre denne . Jem take normalne množstva snazim sa neprejedat a vsetko jem takze tak ale vidim ze mne chuti najviac vecer to je asi tym ze pri malych si to nevychutnam (1,3 roky)a vecer ked zaspia tak to začne 🥴

barus92
autor
10. aug 2020

Zemiakové placky som myslela 😁

liz_lemon
10. aug 2020

@lenuliatko84 asi nestaci, ked ma vecer taku chut do jedla

lenuliatko84
10. aug 2020

@liz_lemon no niekto si da na veceru svieckovu s 5 knedlami a este vecer pri telke balik chipsov.ja si dam na veceru salat s tuniakom a nezjedla by som uz ani jablko

Tu začni písať odpoveď...

Odošli