Vibračná plošina - Vibroshaper

merrit1
4. nov 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či ma niekto skúsenosti s vybračnou plošinou, takou tou menšiou za cca 200€ napríklad Vibroshaper. Jasné že si nepredstavujem že sa na ňu postavím na 10 minút denne a schudnem 30 kíl. Myslím to v prípade keď na nej človek naozaj cvičí a nie ken stojí plus samozrejme zmena jedálnička. Myslíte že sa takto dá schudnúť či je to to isté ako si denne zacvičiť na 20-30 minutiek (klasika drepy, brušaky a tak).
Ďakujem za odpovede.

333levica
4. nov 2021

@merrit1 ak budes toto vsetko dodrziavat co pises tak ano, schudnes😉. ja ju mam ale kupila som skor koli zdraviu. koli krcovym zilam ,vraj to prekrvuje nohy. ale uz ju mam len odlozenu,nechce sa mi to stale vytahovat😀

333levica
4. nov 2021

skusala som aj cvicit na nej a je to riadne citit. aj dcera trenovala dievcata pred porodom a vravi ze je to makacka celkom dobra

slniecko131
4. nov 2021

Ja mam doma vibračný stroj, ale všimla som si, že ho nesmiem používať často, nakoľko ma vždy potom rozboli hlava 🤦‍♀️neviem ci to je normálne 🤷‍♀️

nostres
4. nov 2021

Keď máš peniaze nazvyš, kúp si ju, ale cvičiť mozes aj bez nej, iba s vlastnou váhou... Mala som to a našťastie som to výhodne predala 😂 naozaj je to zbytočnosť... Možno trošku na celulitídu to pomáha to áno...

nely1704
4. nov 2021

@merrit1 vôbec to nie je zbytočnosť. Pomáha to minimálne na celulitídu a celkovo na uvoľnenie svalstva. Aj keď by si cvičila s vlastnou váhou a neupravila stravu, jasné, že neschudneš . Ak aj upraviš stravu, určite ti to pomôže zhodiť centimetre. Za mňa je to super investícia, lepšia ako do kabeliek...

merrit1
autor
4. nov 2021

Tak ja pôjdem teda asi do toho a uvidím 🙂 ďakujem