Ako schudnúť zo stehien a zadku?

24. jún 2023

Ahojte, ako schudnut zo stehien a zadku?cvicim na eliptickom trenažéri, v práci mám veľa pohybu plus robím drepy, vypady,…

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. jún 2023

@magda15 ďakujem🙂, toto je moja postava, niekedy som behávala, ale mám problémy a kolenami.chcela by som hlavne schudnut z vnútorných stehien a asi aj zadku. Cely život počúvam, že je veľký. Aj keď ja mám pocit, že s takým som sa už narodila

liljana
24. jún 2023

Cvicit cviky na zadok - drepy, vypady, chodit do schodov, beh do kopca, sledovat stravu - kaloricketabulky, aby bolo dost bielkovin a prijem energie bol vyrovnany voci BMR. Je to beh na dlhe trate, chce to trpezlivost a doslednost. Ked si po pol roku, ci roku budes mysliet, ze uz to nema vyznam, zacne byt snaha vidiet.

buberova
24. jún 2023

Podľa mňa máš super postavu 👍

lulahausi
24. jún 2023

Neda sa schudnut len na urcitych miestiach, ci stehna alebo brucho. Bud schudnes celkovo ale tiez nie je zarucene, ze to bude najprv zo stehien. Odporucila by som mozno svalovy trening a budes mat pekne vyrysovane nohy. Nechapem preco vsetky zeny chcu nohy ako spilky.

cxppp2
24. jún 2023

máš moc peknú postavu podla mna, skús si stiahnut nejaku apku na zadok ak chces ale tebe to netreba

petamich
24. jún 2023

ja mam napr. taky typ postavy, ze aj ked som bola najchudsia ever, tak proste stehna mam 🤷‍♀️ a to som aktivne behavala, ze aj nejake tie svaly boli ale holt stehna su moj osud

podla mna mas velmi peknu postavu 🙂

domiklik
24. jún 2023

Skus výpady s gumami.

panelacikova
24. jún 2023

mne zozadu pripadajú tvoje lýtka širšie, než stehná. prakticky máš úplne normálne štíhle stehná. zadok je tiež absolútne v poriadku. mať toto od pása nadol, tak som spokojná

januska12323
24. jún 2023

Zmier sa s tým, že máš širší spodok ako vrch. Keby tak vyzerám skáčem meter 20.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leniel
24. jún 2023

neda sa schudnut z jedneho miesta, len komplexne. paradoxne vela drepov a vypadov, ak aj s vahami, moze sposobit ze stehna este zmohutneju. cvicit ano, ale vsetko komplexne, vyrysovat brusko, velmi odporucam aj KT

0evita0
24. jún 2023

Ved mas skvelu postavu

jano1010
24. jún 2023

Môj názor: 👍

autor
24. jún 2023

@oonnaganamakusai mám 3kg jednorucky ale chcem ťažšie váhy

ankare
24. jún 2023

Máš parádnu postavu!

marca12
24. jún 2023

Mas super postavu. Cvic posilnovacie cviky na stehna a zadok,tym sa ti vyformuju svaly. Co by niektore zeny dali za taky krasny,plny zadok.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela2202
24. jún 2023

Podľa mňa - krásne nohy

janka1011
24. jún 2023

Ja mám pocit, že z drepov sa mi zadok skôr zväčšil ako zmenšil...

adka176
24. jún 2023

Pozerám a asi nechápem z čoho chceš schudnúť....fakt nechápem....

miriam11
25. jún 2023

Chod do fitka, zaplat si trénera. Zostavi ti účinný cvičebný plan. Tvoja postava je ok

denkabemommy
25. jún 2023

Máš krásnu postavu, musíš za zmieriť s tým, že nikdy nebudeš mať úzke stehná a nejak extra malý zadok. To ale neznamená, že nemôžeš vyzerať skvele. Chudnúť budeš z celého tela, nedá sa len z jednej časti ale netráp sa rečami druhých, v podstate máš typ postavy, ktorý je teraz extra v móde 👌👌