Vitabox - krabičková diéta

nitrankanr
6. feb 2013

Má niektorá skúsenosť s touto stravou, diétou? Budem rada, za každý postreh.

veronikavargova
12. apr 2019

@sinqa Áno

silviaeli
15. apr 2019

@sinqa ja som spokojna s vitabox, ale chcela som skusit ff menu🤔..no ale asi zostanem pri vitabox👍🏻😉

sinqa
16. apr 2019

@silviaeli ja mam tento týždeň ffmenu na skúšku a uvidím ci si nechám víta alebo ff... Pozerám vitabox menu na ďalšie týždne a presne to iste co pred dvoma mesiacmi len to okopírovali 😂

silviaeli
26. apr 2019

@kacenka_6 no ono je aj dost dôležité pri akej váhe pani začínala 🤔ja som potrebovala iba 5kg a už sa k tomu blizim😉tak držím palce

teleskop
9. feb 2021

ahojte damy je niekto teraz aktualne na modrom konklu kto ma skusenosti s touto firmou, bohuzial a google recenzie nie su, takze neviem ako sa rozhodnut

silviaeli
9. feb 2021

@teleskop ja si objednávam obedy do prace už asi 3roky a som spokojna👍🏻..denne je na vyber vždy niečo chutne😉

sinqa
9. feb 2021

@teleskop vyskúšajte, rozhodne patrí k tým lepším firmám co som vyskúšala...

teleskop
10. feb 2021

@silviaeli a aj si s tym niekedy schudla?

teleskop
10. feb 2021

@sinqa mozem vediet aka je najlepsia resp ine lepsie ktore si vyskusala?

sinqa
11. feb 2021

@teleskop schudla som cca 20kg ale nielen tou stravou aj beh a cvičenie... Najlepšie sú rozhodne vitabox a pohodlná, ale pri pohodlnej mi nevyhovuje čas donášky ani nie sú taky flexibilni že si môžeš objednať na týždeň resp. vo vitabox ak potrebuješ niektorý deň doručiť inde alebo zrušiť tak do 19trj do večera môžeš ale pohodlná tam tuším dva dni dopredu len môžeš meniť....

rodericka
18. máj 2021

Ahojte @silviaeli @sinqua @teleskop
Ja som vyskusala vsetky krabickove v Bratislave.
Rozhodne najlepsia je Pohodlna-dieta.
Adresu dorucenia si mozes zmenit kludne aj rano do 10:00 hod na dany den rozvozu.
Objednat si mozes na tyzden alebo mesiac. A kludne aj na 3 dni ked chces 🙂
A maju najchutnejsie jedlo 🙂 za prvy mesiac som schudla 6kg a celkovo za 5 mesiacov 24kg.
Soferi aj ludia na objednavkach su velmi mili a ustretovi 🙂
Takze naozaj odporucam 🙂

silviaeli
19. máj 2021

@rodericka ahoj..ale v KE asi nemame moznost, vsak??

rodericka
20. máj 2021

@silviaeli to nie, oni robia len Bratislavu a okolie 🙂

silviaeli
20. máj 2021

@rodericka no Ved práve 😔

jeanettka
14. jan 2023

Ahojte ako ste riešili rozvoz? Do prace odchádzam o 6. 30 mimo mesto Košice, prídem späť cca o 16tej. Na adrese doma mi nemá kto prebrať donášku, neviete mi dat napad? Do moldavy to je 25km mimo Košíc nerobia rozvoz :(

michaelahajasova
5. jún 2023

Objednavala som si to pred par rokmi a boli fajn. Teraz som vyskusala tyzden a nieco strasne, zapachajuce polske maso. Neochutene blivajzy. Strasne sa pohorsili, viac neobjednam.

teleskop
5. jún 2023

@michaelahajasova taktak mojej matke som to zakazala kupovat

izkatriska
12. jan 2024

Vitabox už nikdy viac, mali sme možnosť porovnať aj s konkurenciou, priateľ mal najdrahší program a rozdiel minimálny. Žiadna zelenina, bielkoviny málo, kuracie mäso gumové a čudne páchlo. Niektoré jedlá ok ale väčšinu bolo treba dochucovať. Stačilo na týždeň.