Wii Fit. Je naozaj taká dobrá?

mywiel
11. nov 2009

Kto mate tuto vecicku je naozaj taka fajn? A aj hry su dobré? Rozmyslam, ze ako vianocny darcek by to bolo fajn, ale nemala som moznost to nikde vyskusat.

http://www.google.ch/imgres?imgurl=http://cache...

martek
11. nov 2009

weweweteckaalzecezet?????
mrknu tam
co kdybynahodu, zejo 😀

zirafka105
11. nov 2009

Tak tak 🙂

mywiel
autor
11. nov 2009

Diky kacenqa si zlata, ale ja zijem v zahranici takze si to kupim asi v obchode aby som mala aspon rok zaruku na to. 😉

kacenqa
11. nov 2009

no, keby ste sa nachadzali v BA....tak by som vas pozvala vyskusat nazivo 😀 😀 😀 😀 to je podla mna najlepsie.... 😉

idem sprasit pomelo a pozret daco v RV, cestou spat sa tu este ukazem 😀 😝

martek
11. nov 2009

xbox???? kudla, sem asi zakrnela na triosmsestce 😀
me staci muj starej ntb a iphonek, dal muj blondmozek nedosahne 😎

kacenqa
11. nov 2009

myw - a pixmania nema mutaciu aj v tvojej krajine? skus mrknut, pretoze je to original francuzska stranka...

martek
11. nov 2009

kacenqo, pomelooo, mnaaaam 😵 😵 😵 😵

mywiel
autor
11. nov 2009

kacenqa ty si taky znalec je na tom nieco aj ako joga? 😅

mywiel
autor
11. nov 2009

aha no ja som vo Svajciarsku tak ak je to vo franine tak mozno ma, ale ak to maju posielat z Francuzska tak to bude vela stat... 🙄 🤐

kacenqa
11. nov 2009

teda nie pozriet v RV ale TV. 😅

martek - u nas denne padne jedno pomelo, mala dostane tak 2 mesiaciky a zbytok pol na pol s manzelom....sa obcas citim jak v zelovoci, bedna pods tolom, kde je bezne tak zo 3-4ks pomelo, a potom aspon 2 sietky s pomarancami na odstavovanie 😝

ale uz znacne ujizdim od temy, tak fakt idem natiahnut nohy na gauc 😉

kacenqa
11. nov 2009

myw - ano, joga je na tom fite urcite. a ja som z FR platila DPD kuriera za asi 9 E, tak predpokladam, ze to bude podobne....

mywiel
autor
11. nov 2009

A ako je to s tou pixmaniou ked mas problém a chces reklamovat tak musis zase len poslat naspat a platit postovné nie? Ja som to tu videla v obchodoch tak to pojdem odskusat aj ked to bude drahsie ale zaruka je zaruka ked uz mam za to dat tolko penazi. 😉

kacenqa
11. nov 2009

myw - tu mas svajciarsku verziu

http://www.pixmania.com/ch/de/r/wii

martek
11. nov 2009

(u nas jedno pomelo denne, dneska nemam, tak mam abstak) - mimo tema
brou wiifit noc

mywiel
autor
11. nov 2009

Merciiiiii 😉 😵 idem to nastudovat 🙂

erikasadek
12. nov 2009

mywile ahoj prepac vcera som uz tu nebola...

kup bormalne v carrefoure.. robi asuper akcie teraz, naozaj s aoplati... 😉 ak sa pokazi , co ,nepredpokladam; urob si este , extansion garatie.. na dalsie 2 roky naviac. 😉

inak , niketo s apytalk ci je to dobre, pre male deti, je, ale ni efit .. ale hry, vsetky.. deti sa totiz musia hybat. ka si myslite ze to nic nie je,..
tak vam mozem povedat ze po prvej seance, bowlingu a tenisu, ame mali vsetci svalovku.. 😀

ono treb adavat do toho silu ako v realnom zivote, a hlavne treba priestor.. v obyvacke. mozu hrat , aj 4 hraci taksze to moze vbyt super vecerny program ako u nas. doma, cela rodina;. 😉

male detio , no hraju sa ale zaroven sa hybu a v taketo zimne vecere je to super vec stale lepsie ako , sediet pred telkov.. a hlaven ziskavaju zrucnost ja to vidim na svomo synovi.. 😉

mywie , my na playstation, hrame , len auta a dteske hry, ktore stahujem , cez playstation store, stoja malo.. a da s astiahnut disnye hry, hercules, la petoit sirene.. aina; a potom star , footbal, u mojho muza...
a u mna j eto wipe out.. 🙂
*ale tie vrazedne hry ikdy..
😉

a patrick , zboznuje sonic.. 😉

erikasadek
12. nov 2009

http://online.carrefour.fr/jeux-video-et-consol...
nasla som ti co teraz ponuka carrefour, na wii, ao bicykla, az po hry a mas aktualne ceny teraz.. 😉

mywiel
autor
12. nov 2009

Eri dakujem no necham to na dobré duse, alebo skor dusu nech mi to na vianoce kupi, ale uz aspon som dala typ, tou dobrou dusou budu zrejme svokrovci a manzel. 😉

erikasadek
12. nov 2009

myw jasne , neaka dobra dusa sa uz najde.. 😉 potom si to uzite.. uvidis aj mala coskoro bude machrovat, u nas aj josh uz vie co ma robit.. 😀

zuzkaprofant
12. nov 2009

sa pridam ja to mam doma mm mi to kupil po porode aby som chudla lebo nemam cas a kde nechat babatko tak ked spinka si to sem tam zapnem

je to celkom fajn nam aj rozne hry ako su wii sports, sport island, wiifit active kde je osobny trener to je super a teraz chcem tu najnovsiu co vysla

odporucam ale na to musite mat cas a pristor a hlavne velku telku , je to dorbre ked pride ku vam partia vacisa sa da na otm pekne zabavit a nasmiat
je to draha hracka ale ako dobry darcek pod stromcek sa oplati si myslim 😉