XL-S Medical viazanie kalórií z tukov

mandragora22
17. jan 2012

Ahojte, keďže som na fóre nenašla "chudnúcu" tému, ktorá by sa týkala konkrétne týchto tabliet (alebo ich "sestier"), rada by som spoznala vaše skúsenosti, ak ste ich mali možnosť užívať. Ako dlho ste ich užívali, či ste zároveň menili-nemenili životosprávu, či naozaj nemajú žiadne vedľajšie účinky, ako to uvádza reklama aj pribalový leták, nakoľko ste boli-neboli spokojné a vôbec všetko, čo len o týchto tabletách viete, budem rada za všetky postrehy, ktoré tu uvediete 😉

mandragora22
autor
18. jan 2012

nikto ziadne skusenosti???

andreaka11
19. jan 2012

no na to by som bola aj ja zvedava 😕 😎

inneska
5. feb 2012

asi sú všetky štíhle a nepotrebujú chudnúť 🙂

stardust
5. feb 2012

@inneska skor neminaju peniaze na hluposti 😉

inneska
5. feb 2012

@stardust na tom niečo bude 😉 tak hor sa do zdravej stravy a cvičenia 😀

bambulka126
5. feb 2012

no keby to islo tym cvicenim a zdravou vyzivou dole ale zatial nebadam ziaden rozdiel ☹

inneska
6. feb 2012

@bambulka126 mne sa takto pred 2 rokmi úpravou stravy a 1hod. zumby týždenne podarilo dať dola za 4m 14kg 😎 vrátili sa mi späť nejaké 2-3kg, viac nie a potom som znova ostala tehotná a mám tie všetky naviac kilá späť..tak pred týždňom som opäť začala ´chudnúť´ ... len cvičiť zatial ešte nechodím..akosi pri 2 deťoch je to ťažšie ako pri jednom 😀

bambulka126
6. feb 2012

no ja cvicim najmenej 5x do tyzdna a nejak extra sa neprejedam no musim si davat pozor co zjem lebo mam atopicky ekzem a vela zdravych potravin nemozem jest

andreaka11
10. feb 2012

no aj ja chodim cvicit 3-6x do tyzdna, snazim sa jest s rozumom, ale ked vidim hranolky, tak sa neviem ovladnut 😒 cvicim od januara, ale zatial ziadne pokroky, snad to o chvilu pride. a inak, bere to niektora z vas?

mandragora22
autor
10. feb 2012

no baby, tak vam poviem, ja som cvicila viac nez polroka 3-4x tyzdenne a to teda ozaj ze do spotenia poriadneho, takmer hodinu vzdy, aj som upravila trosku stravu, velmi nie, lebo aj ja som len clovek, ale dole neslo nic. jedine, co zabralo, ze sa mi trosku vyformovala riť. no ale teraz som uz od decembra doma, lepsie povedane necvicim, lebo najprv boli tie vianoce, potom mi vybrali znamienko na bruchu a teraz su tie hnusne mrazy a ja som taky teplomil, ze mam problem zajst hoci len so smetami a nieto ist cvicit v tych mrazoch, no a co tym chcem povedat? ze riť mi zase padla az pod kolena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mandragora22
autor
10. feb 2012

ale ja si myslim, ze tie tabletky asi nezaberaju, citala som par diskusii aj z inych stranok a tie, co mali cca podobnu vysku aj vahu aj vek ako ja a este aj geneticke predpoklady, tak uvadzali, ze neschudli ani kilo 😝 skoda 😀 😀 😀 😀

andreaka11
10. feb 2012

asi je to o tom, ze topiaci sa aj slamky chyta. a ti, co vyrabaju tieto tabletky, pekne na tom zarabaju... som rada, ze som sa zacala hybat, ale zijem iba raz a nechcem si odopierat nieco take uzasne ako je cokolada a ine dobroty 😕 😝 ale snazim sa aspon kontrolovat, ze na obed namiesto orieskoveho masla si dam cerealie s mliekom..
ale je pravda, ze pred otehotnenim som sa viac hybala, viac som chodila. odkedy sa mi narodili dvojicky, tak som vacsinou doma na riti pred telkou 😒 ale konecne som nasla dobre fitko, tak tam rada chodim. 😵 len nechh mi to pomoze
a preto by som bola rada, ci tie tabletky zaberu, aj ked zhresim s jedlom? 😕

andreaka11
10. feb 2012

ja som nikdy nebola tlsta a preto ma to hneva, ze teraz mam 80 kil 😖 ☹ ked to dam pod 70 do leta, tak budem velmi veelmi stastnaaaaa 🙂

sisaha
10. feb 2012

@mandragora22 a nepropaguju, ze ked neschudnes, tak vratia peniaze??? Ak v tom nie je nejaky chytak, tak sa na to popytaj... 😉

mandragora22
autor
10. feb 2012

@andreaka11 ja som bola ako palica a teraz mam 70 tak tiez sa citim zle ☹ ☹
@sisaha nemam pocit, zeby nieco take propagovali, ale som uz rozhodnuta, ze to kupovat nebudem, pojdem opat cvicit, s kilami sice nepohnem, ale aspon dvihnem tu nestastnu tazku riť 😀 😀

sisaha
10. feb 2012

@mandragora22 jaaaj, kedy si som aj ja mala 58 kg... a teraz o malinko viac ako ty...riť mi stoji, ale je roztecena do stran.. 😀. Ale tiez sa chystam cvicit, hned ako absolvujem predpisane masaze a elektroliecbu mojich krížov

andreaka11
10. feb 2012

a nech je este brucho pekne stiahnute. lebo ked si dam stahovacie gatky, ttak tu po dedine chodia klebety, ze som tehotna 😀 😀 😀

mandragora22
autor
11. feb 2012

ja by som sa chcela tak "olupat" ako ta socha v reklame, neviem na aky prostriedok to je reklama, nepamatam presne, ale asi viete o com pisem. taka pekna plnostihla socha sa poolupuje (za ani nie minutu!!!) a zhodi tak 4 cisla dolu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andreaka11
11. feb 2012

tak to by sa aj mne pacilo 😝

inneska
12. feb 2012

práve na tento xl-s medical je reklama, že vrátia peniaze...a tá socha čo sa ošúpe je lipoxal tuším..ja už mám vyhliadnuté trampoliny a zumbu, že kedy a o kolkej, na začiatok dobré 😀 ale od tohto týždňa by som chcela začať, snád čosi pôjde dole, lebo po 3 pôrodoch vyzerám katastrofálne 😝

inneska
12. feb 2012

a ja nosím dobrých 20kilo navrch, tak sa cítim fest zle ☹

mandragora22
autor
12. feb 2012

@inneska a skusala si niekedy nejake tablety? 🙂

maggie59
13. feb 2012

ja som si teraz kupila tie xl-s slim and shape tak uvidime co to urobi🙂

inneska
13. feb 2012

@mandragora22 neskúšala som..preto ma to trochu láka(no koho by nie, ked sa tá teta tak krásne zbaví tých tukov 😀 )
@maggie59 tak potom daj vedieť, či to má nejaký účinok, či vyhodené peniaze...

ja od stredy začínam cvičiť, idem na trampolínky a asi budem striedať so zumbou 😵 už sa teším...

mandragora22
autor
13. feb 2012

@maggie59 urcite napis, aj ja som zvedava 😀 a este tu napis, kolko merias a vazis teraz, nech vidime, nakolko to ma ucinok 😉

andreaka11
13. feb 2012

tak baby, ja som tiez clovek zvedavy, tak aj ja som si kupila tie xl-s typ fat binder. chodim do fitka pravidelne 3-5x do tyzdna (na stroje a cinky). tabletky berem 3x denne (po jedle) v stredu sa pojdem vazit, tak potom dam vediet vsetky info aj kolko percent tuku mam a tak.... 😕

inneska
13. feb 2012

@andreaka11 tak sa teším na info 😉

andreaka11
14. feb 2012

@inneska a ja na pozitivny vysledok 😀

andreaka11
15. feb 2012

no, baby. idem sa pred vami vyzliect 😕 😀 😀 tak mam 80,8kg, tuk 39,4% (malo by byt medzi 21-33%) a tuk ova hmota 31,8 kg (malo by byt 13-24kg). co som sa vazila mesiac predtym, tak nie je velky rozdiel. tak mozno to tie pils urychli. 🙂

maj2011
16. feb 2012

@andreaka11 ja som si ich tiez dneska kupila, tak uvidime , ze co to povie :D a ty si dala aj na vahe nieco dole, ci iba tukovu hmotu.... drzim palce nech nam to vydrzi co najdlhsie :DD