XL-S medical

19ninka27
2. feb 2012

Mate niekto skusenosti ?..Dakujem

chavierka
3. feb 2012

aj ja som si kúpila, ale nemám ešte skúsenosť, mám ich cca týždeň, jediné, čo sa mi zdá, tak bývam tušim menej hladná

bambulka126
3. feb 2012

Ahojte!
aj ja by som sa vas chcela opytat ci mate skusenost s xl-s medical.
Ja som cez tehotenstvo nepribrala vela ale teraz ani to malo nejde dole a pomaly uz maly je viac dokrmovany ako dojceny tak uz zacinam rozmyslat co s tou mojou postavou. Samozrejme najprv pockam kym prestanem dojcit a az potom zacnem ak je to naozaj take dobre
Zaujimalo by ma tiez ci po vysadeni nepride jojo efekt. Viete do leta by som chcela schutnut aspon 8kg co mi este ostalo a to som pribrala len 13 tak mam co robit. Cvicim skoro kazdy den hodinku ak sa mi nepodari kazdy den tak aspon 5x do tyzdna a stale nic aj jest sa snazim tak primerane. A aj cele tehotestvo som jedla normalne ziadne chute nic tak zrejme toto moje pribratie a tazke zhadzovanie je sposobene hormonami

19ninka27
autor
7. feb 2012

@chavierka ahoj a možem vedieť kolko to stoji?...daj potom vedieť ako to funguje asi si to kupim aj ja .: 🙂

chavierka
8. feb 2012

@19ninka27 stálo to cca 21€, 60 ks tabliet...ale k tomu sa snažím trošku po večeroch cvičiť a vyhýbať sa neskorým večerám.Hádam to aspoň trošku pomôže,,,

milagrosss20
29. feb 2012

Ahoj tak ako pomohol ti ten vyrobok?xl-s medical?ja mam na znizenie chuti do jedla a beriem to len 3 den....takze este neviem ci to pomaha alebo nie...

titinka9
13. máj 2013

ahojte babule,no ja idem do toho,dnes si to kupim a potom vam napisem ako to zabralo a ci to doporucim aj dalej,tak drzte palceky 🙂
😉

martinka_martinka
4. feb 2014

@titinka9 ahoj ako ti to zabralo ?? 🙂 skoro 9 mesiacov už by mohli byť vidieť vysledky ... 🙂

titinka9
4. feb 2014

Ahoj,pravdu povediac som to po chvilke prestala brat a mam to doma v policke, lebo sa snažíme o babo tak preto 🙂

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz