Zábavná pohybová aktivita

mollyb
21. feb 2016
Používateľ mollyb je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mollyb.

Ahojte ženy, dala som si záväzok začať sa viac hýbať, no zatiaľ mi to moc nejde 😀 Potrebujem nájsť nejakú aktivitu, ktorá ma bude baviť a nebudem ju musieť robiť z donútenia - beh neprichádza do úvahy, to som skúšala a keď som mala ísť behať druhýkrát sa mi to znechutilo 😀 Našli ste aj vy nejakú svoju aktivitu, ktorá je pre vás ako stvorená a nemusíte sa k nej premáhať?

extrate
21. feb 2016

@mollyb joga. Nie je to rýchle, ani skákacie behacie 🙂 a cítim sa po tom dobre.

zuzka_1985
21. feb 2016

Mna velmi chytili cvicenia Jillian Michaels a velmi by som chcela vyskusat craftcamp - to ale zatial z casoveho hladiska nestiham 😒

misel0806
21. feb 2016

@mollyb bycyklovanie plavanie tolko sportovych moznosti je..😀 tanecne aktivity zumba,aerobik,pilates😀

jana_eyre
21. feb 2016

mna vzdy bavilo plavanie, bohuzial kvoli casu ho nevyuzivam tak casto.. mam doma fit loptu a ked mi nie je zle, tak si na nej zacvicim..

harula1
22. feb 2016

@mollyb ahoj, ja chodim cvicit v dubravke na tabatu a je t superske cvicenie, kazda hodina je velka makacka, je to dynamicke a mna to brutalne bavi. Je to makacka, ale podla mna naj cvicenie ake som kedy robila 🙂

0silvia0
22. feb 2016

@mollyb ja chodím roky rokúce do fitka a nemusím sa vôbec premáhať, endorfíny po cvičení ma prinútia prísť aj nabudúce a pevné telo bez bolestí je príjemný bonus. Ale či to je zábavná pohybová aktivita, to neviem, skôr je to pohybová aktivita bez zábavy 🙂

sense
22. feb 2016

musis si najst nieco co ta bavi...ja som odmala tancovala, neskor ma bavil aerobik , zumba , taebo, proste vsetky aktivity kde sa clovek riadne vyblazni a spoti....po porode ked uz tolko moznosti nebolo vypadnut z domu tak Jill Michaels, rozne tanecne videa z youtube, moznosti je velmi vela....

evica12
22. feb 2016

@extrate a kde chodíš na jogu?

selena11
23. feb 2016

Tak to poznám, tiež som zatiaľ také nič nenašla, v lete ma baví korčuľovanie, no takto v zime, ma to na ľade nebaví, tak isto aj bicykľovanie, v takomto počasí nič moc 😀 Tiež sa rada nechám od vás inšpirovať...

hanickaticha
24. feb 2016
Používateľ hanickaticha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hanickaticha.

kristi1542
24. feb 2016
Používateľ kristi1542 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristi1542.

A čo tak plávanie? 🙂 Mám problémy s kĺbami a nepoznám nič lepšie, zo začiatku som chodila plávať na plaváreň, no keď ju u nás zavreli, bol to ten pravý impulz postaviť si svoj bazén, nad ktorým sme dlho uvažovali 🙂 Nechali sme ho aj zastrešiť, takže kúpacia sezóna sa nám predĺžila od apríla do októbra 🙂 Mimo týchto mesiacov som si obľúbila jógu, kamarátku som zlákala aby chodila so mnou a teraz každý pondelok a stredu chodíme pravidelne 😀

selena11
24. feb 2016

Závidím :( my bývame v byte takže môžem plávať maximálne vo vani :D Ale jóga je super! Tiež som istý čas chodila.

weelee
25. feb 2016
Používateľ weelee je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od weelee.

Tiez uvazujeme nad bazenom, najvyssi cas po niecom sa poobzerat, do leta by sme ho chceli mat...(to sme si hovorili uz minule leto 😀) pre aky ste sa rozhodli? Kde ste ho kupovali? Takze s odstupom casu to stalo za to, ta investicia? Dakujem.

stastnazena2
25. feb 2016
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

bazen je super 🙂 len v zime je to horsie lebo deti casto nachladnu

kristi1542
26. feb 2016
Používateľ kristi1542 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kristi1542.

@weelee Jednoznačne to za to stálo! Teda na moje kĺby určite. Máme prelivový bazén albixon so slanou úpravou vody namiesto chlórovania...nemôžeme si ho vynachváliť. 🙂

visna264
26. feb 2016
Používateľ visna264 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od visna264.

ja som sa nasla prave v behu pustim si hudbu a mam pol hodinu iba pre seba :D ale verim, ze niekazdeho to bavi. alebo skus jumping. ja som na to par raz bola a bola to celkom sranda,za hodinu spalis kopec kalorii a zabavis sa🙂