Začíname poctivo chudnúť

rossio
19. sep 2012

Čaute baby 🙂 Rozhodla som sa založiť novu diskusiu. Potrebujem, teda chcem schudnuť zopár kíl ,vyzerať lepšie. Tentoraz to chcem naozaj vydržať a zhodiť kilá ktoré mam navyše. Doteraz sa mi nepodarilo rapidne schudnuť, pretože vždy keď som niečo zhodila o pár mesiacov som to mala spať aj s ďalšími kilami navyše. Tentoraz už nechcem aby to bolo tak. Preto začínam cičiť a lepšie sa stravovať, ale som v tom laik. Viem že mam jesť len zdrave veci, ale niejak sa do toho veľmi nerozumiem. Pritom moje telo neznesie všetky druhy ovocia. Pridá sa niekto? Alebo v tom budem zasa sama?

bambina1009
19. sep 2012

Ahojky, aj mne sa stalo, že som zopár vecí zle oprala a teraz ich neoblečiem 🙂 Každý druhý deň sama sebe sľúbim, že začnem cvičiť, a tak sa míňa deň za dňom a stále nič, asi čakám, kým neblečiem vôbec nič ! Stravovať sa snažím tak poriadne, žiadne prehrešky, ale sem tam dojedám po malej, a to bude ten problém, preto sa chcem už pekných pár dní zahryznúť do toho cvičenia. Verím, že dnes sa mi to podarí. Držte mi palce

katren
19. sep 2012

@rossio sorry, ale to fakt potrebujete kazda na chudnutie svoju vlastnu diskusiu????

emily_666
19. sep 2012

@katren jasné, že každá, aspoň si každý deň počítame novú tému s tým istým 😀