Zaujímavá dvojtýždňová diéta

lusinda3
21. dec 2012

ahojte,
musím sa priznať mám aj Orbitrek aj som poskúšala všetky možné tablety - so zeleným čajom, Ali....
Potom mi známa odproručila dietu - keď si dáte do Googla zaujímavá dvojtýždňová dieta - nájdete ju.
KOnečne sa mi podarilo zhodiť nie 7-9 ako sa píše ale iba 3kg ale brucho a boky mám viditeľne menšie. Je zdravá - samá zelenina , oplatí sa vyskúšať

skorpionik
22. jan 2013

zienky, aj ja by som chcela vediet, ci je tu uz taka, ktora tuto dietu drzala tak ako o tom pise mimma17 a s akym vysledkom.....hmmm?

zuzanat
22. jan 2013

@mimma17 ja mam za sebou prve dva tyzdne, teraz mam tyzden pauzu... kuraci rezen som si robila tak, ze so si kuracie prsia nakrajane na kusky osmazila na panvici na trosicke oleja, sparglu som nemala, nemam ju rada, aj ked som ju vlastne nikdy nejedla...

skorpionik
22. jan 2013

@zuzanat dakujem za odpoved 🙂 prosim, budte este taka dobra a napiste, kolko ste za tie prve dva tyzdne schudli 🙂 PS. co ste mali namiesto spargle? Ci ste to vynechali a nic nejedli?

zuzanat
22. jan 2013

@skorpionik neviem presne povedat, kolko som schudla, pretoze som dostala Ms, ale asi nejake 2-3kg. ale nedrzala som to na 100%, namiesto spargle som mala zeleninovy salat...

22zdenka
25. jan 2013

Tak od zajtra chcem ist aj ja na to. Sice u mna to je horšie ze mne sa to nechce pripravovať. Ale idem na to.

budulienka
25. jan 2013

@22zdenka aj ja od zajtra začinam s touto dietou. veľa ludi si ju v mojom okoli chvali, tak to idem skusiť aj ja

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondyblond
27. jan 2013

Ja som zacala dnes ,a je to tazsie ako som myslela ☹

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanat
27. jan 2013

ahojte, ja zajtra opat po tyzdnovej pauze zacinam, tak to snad prezijem. za tie dva tyzdne som dala dole asi 2,5kg, neviem to presne, kedze som dostala ms.

@aktiz ja pijem len zihlavovy caj...

nataly737
27. jan 2013

baby chcem sa opytat ci ste drzali dietu aj ked ste kojili? Ja mam rocneho chlapceka a kojim ho sice uz len v noci, ale nemyslite ci by som nemala pockat?

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataly737
27. jan 2013

dakujem myslela som si....ja som asi fakt ten opacny pripad, lebo vahu si drzim stale od porodu tu istu....tak uvidime....dakujem

andrea77
27. jan 2013

@mimma17 no ten kurací rezeň nie je vyprážaný, bud len na minim.oleja,alebo na pare...... ja som si kúpila šparglu zaváranú v tej maličkej fľaštičke, surovú ma nebavilo pripavovať.

andrea77
27. jan 2013

@aktiz ahoj, od zajta začínaš s dietou? aj ja by som rada začala....ale už po x-tý krát,nikdy som ju do konca nevydržala, potrebujem nejakú morálnu podporu,ja som s nou pred pár rokmi zhodila 30 kg po pôrode malého a teraz po malej by som potrebovala podobne....ale už to je ťažšie,asi aj vek ,aj pevná vôla....ach jaj...ale už musím.....Tak ideme na to?Môžeme sa nejako motivovať. My sme ju držali s kočkami z práve a ked to chcela jedna vzdať,tak ostatné ju podporovali,takže sa nám to podarilo .

mimma17
27. jan 2013

zajtra zacinam 6 den a drzim sa toho uplne presne.....a dole mam 5 kil a brucho padnute mozno keby nevidim vysledok uz to vzdam lebo tie prve tri dni su strasne tazke ale kedze yvsledok sa dostavuje za taku kratku dobu bojujem dalej v utotok koncim prvy tyzden a tym padom polovica za mnou do toho kocky 🙂

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea77
27. jan 2013

áno,ale hovorím, že to sme sa motivovali jedna druhú v robote, pri malom som pribrala 30 kg,ale touto dietou som to aj zhodila a teraz po malej mám zasa cca toľko na sebe..... a to podotým, že som cvičila len minimum,nakoľko som chodila do roboty a doma som bola s malým sama,tak žiadne fitko,alebo aerobik neprichádzal do úvahy-tak isto ani teraz,nakoľko máme už aj malú a tatino je celý týždne v Prahe,chodí domov len na víkendy.Ale na narodky som dostala orbitrek,už len cvičiť by som na ňom mala začať.......Tak budem rada,ked budem mať morúlnu podporu,takže držím palce nech vydržíme čo najdlhšie a od zajtra ideme teda na to.

zuzanat
27. jan 2013

@mimma17 to si fakt dala tolko uz dole? super vysledok? ja potrebujem dat dole este cca 5kg, ale tak predpokladam, ze dietu si budem musiet aspon dva krat este zopakovat

@andrea77 ako dlho si vtedy drzala dietu, ked si schudla 30kg?

andrea77
27. jan 2013

asi pol roka, išlo to pomalšie,ale tiež som nedodžiavala do bodky ten rozpis, kávu som pila každý den,síce bez cukru,ale dosť mlieka, tuniaka som mala v oleji,len som si ten olej zliala a jablčný ocot som mala tiež v tabletkách,lebo ináč ho neviem do seba dostať.

zuzanat
27. jan 2013

@andrea77 to si normalne fungovala pol roka tak, ze dva tyzdne dieta a tyzden volno, a tak dokola? sa uistujem, ci sa to moze moze aj tak dlhodobo. Ale aj tak si rychlo podla mna schudla 🙂

andrea77
27. jan 2013

áno,ale hovorím, že až úplne do bodky som to nedodžiavala, chodili sme z roboty aj na obed, dala som si aj polievku,ale len šťavu-mne už teplé polievky potom chýbali a aj ked som mala napísané kura a na obed bolo iné mäso,tak som si dala to mäso ,ale len so šalátom.....takže sa to dalo vydžať.

mimma17
27. jan 2013

zuzanat@ ano tolko len ja som mala aj nadvahu pri vyske 176 som mala 74 kil teraz mam 69 a chcem to dat na 65 a do leta na 60 dufam ze sa mi to podari toto je moja prva dieta v zivote.....preco dvakrat zopakovat?? ale ja to dodrziavam dobodky tu dietu tuniak len vo vlasnej stave jablcny oocot mam aj v tabletkach ale aj pijem tak cca 2 a pol deci vody a jedna polievkova lyzica octu da sa to vypit v pohode....zajtra na ranajky len caj s citronom :(

zuzanat
27. jan 2013

@mimma17 ja mam 161cm a 57kg, chcela by som mat aspon 52-53kg a kedze to ide tak pomaly, tak preto si to budem musiet zopakovat... Ale ja to dodrziavam asi tak ako andrea77, kavy mam dve, aj s cukrom, tuniaka mam len v rajc.omacke, iny mi nechuti a ocot mam v tabletkach.

mimma17
28. jan 2013

@zuzanat hmm tak to potom neviem ja sa toho drzim striktne aj v zatvorke na zaciatku je napisane ze aj maly prehresok je hotova katastrofa lebo touto dietou sa ti pretvara metabolizmus a asi treba naozaj dodrziavat ako je napisane a vsetko sa da zvladnut dnes rano nalacno 68,7 kg neveriiiiiiiiiiiiiiiiim

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondyblond
28. jan 2013

Mam druhy den,ten zaciatok je naozaj strasny,len dufam ze den co den to bude lepsie a ak pridu nejake vysledky tak ma to este viac nakopne.....Ked mam pocit strasneho hladu pridem sem pozrem na fotky tych co to dokazali a hlad je prec tak ta podpora urcite funguje...... 🙂 🙂 🙂

andrea77
28. jan 2013

@aktiz no jasné, ideme, ja som si zaliala dobre veľkú kávu,nech ju viem chlipkať do obeda,lepšie ako nič.

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blondyblond
30. jan 2013

Ja zatiaľ bez prehreškov. 🙂. Od tretieho dňa už necítim nejaký hlad ,žalúdok sa stiahol.Strava mi stačí ,len mi nejde vypiť 2-3 litre vody,vypijem tak 1,5 litra.Cez leto nemám problém toľko vypiť ,ale teraz mi je až na zvracanie keď mám žalúdok plný vody. ☹