Zaujímavá dvojtýždňová diéta

lusinda3
21. dec 2012

ahojte,
musím sa priznať mám aj Orbitrek aj som poskúšala všetky možné tablety - so zeleným čajom, Ali....
Potom mi známa odproručila dietu - keď si dáte do Googla zaujímavá dvojtýždňová dieta - nájdete ju.
KOnečne sa mi podarilo zhodiť nie 7-9 ako sa píše ale iba 3kg ale brucho a boky mám viditeľne menšie. Je zdravá - samá zelenina , oplatí sa vyskúšať

vvcielka
31. jan 2013

Ako vas citam,tak sa pridam aj ja. Uz som tu dietu drzala 2krat,ale nikdy som nepresla 4den,dufam ze sa mi to podary aspon teraz. Drzte palce 🙂

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vvcielka
1. feb 2013

@aktiz No to dufam ze zvladnem prejst cez prve dni. Chcem sa spytat kolko toho octu si davas,lebo som to raz skusala,ale bolel ma velmi zaludok a pritom som si ho davala minimalne.

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vvcielka
1. feb 2013

@aktiz tak to je super,krasne idu kg dole,drzim palce aby ta vaha bola aku chces cim skor. A zatial aj dietu zvladas vpohode?

zuzanat
1. feb 2013

@aktiz ja mam ocot v tabletkach, to nie je az take strasne. dnes mam 6den, ale sestry uz ma lanaria na 90dnovu dietu, ze by sme drzali rovnako vsetky tri, tak neviem, ci sa od pondelka na to nedam s nimi...

artemis29
2. feb 2013

Ahojte baby, neviete, či sa tá káva dá nahradiť niečím iným? Napr. zeleným čajom? V živote s nedokázala vypiť kávu 😖

anickaa2
4. feb 2013

Ja začínam druhý týždeň s touto diétou. Po týždni mám vyše 2kg dole. Uvidím ako to pôjde tento týždeň. Cvičím každý 2 deň aj na stacionárnom b. Potom si dám týždeň pauzu a skusim znova 2 týždne, aj ked si plánujem jedálniček troška obmeniť. Už som túto diétu držala pred 2 rokmi a schudla som za 2 týždne 7kg. Neopakovala som ju. A zabudla som na to, aké je to ťažké 🙂

anickaa2
4. feb 2013

Ale musím priznať, že ten jablčný ocot v tabletkách nemám a normálny dosť flákam piť :/

budulienka
12. feb 2013

@anickaa2 aj nme sa podarilo za prvý týždeň schudnuť 3 kg. vôbec sa necitim unavená. hlavne som schudla z brucha. Ja som si tento týždeň dala prestavku a na buduci týždeň pokračujem. je to super dieta

anickaa2
12. feb 2013

No ja mam teraz pauzu od tejto diety, začala som 28 dnovu očistnu , lebo je tam viac jedal. Tato mi už riadne krkom začala liezť :D ale držím palce 🙂

kikuska131
20. feb 2013

Ahojte kočky. Idem sa Vám pochváliť, a zároveň Vás motivovať .... Po pôrode som mala z pôvodných 67 kg, 72 kg a behom 2 mesiacov som sa dostala až na 79 kg. Vtedy som si povedala dosť. Vďaka Cambrige diete som schudla 9 kg. Potom som sa pustila do Dukanovej diety. Tam som behom 4 mesiacov schudla ďalších 8 kg, ale keďže som ju nedodržala až do konca,( nedodržala som 3 fazu) a prišli aj vianoce, pribrala som 10 kg naspäť. Tak som sa pustila opäť do boja ... Absolvovala som túto 2 týždňovú dietu až do konca, a po 5 týždňoch mám o 7 kg menej 🙂. Teraz mám 66 kg, i keď pri mojej výške 161 cm je aj toto dosť, ale pre mňa aj tak úspech. Prvé 2 dni tejto diety boli kritické, ale potom si telo tak nato zvyklo, že nemala som žiaden problém a tým, že som veľa pila nepocíťovala som hlad. Denne som vypila aj 4 litre. Jablčný ocot som si nedávala na šalát, pretože mi to nechutilo ale začala som ho piť nalačno 2 dcl vody a 2 lyžice. Musím sa Vám priznať, že 2 krát som neodolala a porušila som ju, pretože moja mamča robí neskutočne vynikajúce kapusné osušky. Ale tak dala som si namiesto obeda 2 malé osušky a večeru som mala už ako bolo napísané. Je pravda, že nebolo to pre mňa ťažke, pretože môj manžel pracuje v zahraničí a tak varila som si len sama pre seba. Keby bol doma bolo by to asi určite ťažšie. Teraz si chcem dať na mesiac pauzu a potom to absolvujem ešte raz. Budem sa snažiť papať každé 3 hodiny a po 18.00 už nejesť alebo len ovocie a zeleninu keď tak. Je to všetko len o pevnej vôli. Keď sa človek zatne, zvládne to 🙂. Držím Vám palčeky 🙂

sekynka20
10. mar 2013

Ahojte kocky 🙂 prosim Vas mozem sa opytat co papate pri tejto dietke na desiatu a olovrant ? Ci nic ? Len tak ako sa pise,ranajky,obed,vecera ?? Dakujem za odpoved 🙂

martinka2324
12. mar 2013

Ahoj sekynka20 ...ja ju držím len druhý deň, ale mamina ju už držala x-krát...a medzi raňajkami obedom a večerou ak bola hladná tak len pila tie čaje a vodu..nič viac...Ja mám ako inšpiráciu svoju súčasnú fotku v plavkách na chladničke a to ma vždy odradí ju otvoriť :D Držím palce

sekynka20
12. mar 2013

@martinka2324 ahoooj 🙂 som rada ze sa niekto ozval 🙂 a sme natom asi rovnako,lebo aj ja mam zasebou druhy den 🙂 citim sa fajn...len dufam ze to vydrzim :( lebo dneska pobede som skoro nevydrzala...taky hlad namna dosiel :D ale isla son cvicit tak ma to aj preslo 🙂 zapila som to :D tak nam drzim palcee 🙂

zucka
17. mar 2013

Ahojte, ja som túto dietu držala asi 5rokov dozadu a za tých 5 týždňov (dva týždne dieta, týždeň pauza a znovu dva týždne dieta) som schudla 8 kg. Od vtedy som ju pár krát držala, no nezvládla som to dokonca...no teraz by som šla do toho znova...no dúfam, že ma to po štyroch dňoch neprejde🙂

martinka2324
24. mar 2013

Ahojte, idem sa Vám pochváliť 🙂 dnes je posledný deň prvých dvoch týždňov a som maximálne spokojná...Celé dva týždne odopierania a cvičenia sa vyplatilo...
Moje miery: 1.3. a 24.3.
váha: 70 - 66 kg
prsia: 82 - 80 cm
pás: 82 - 76 cm
boky: 97 - 92 cm
zadok: 104 - 102 cm
stehno - 60 - 57 cm
Dúfam že ďalšie dva týždne budú ešte úspešnejšie...🙂 Peknú nedeľu

zuzanat
24. mar 2013

@martinka2324 super vysledky! si to drzala na 100%? Lebo ja som to po 2tyzdnoch vzdala, vysledky som nemala ziadne ☹

meggi0201
24. mar 2013

ahojte zienky, rada by som sa tu pridala, od zajtra idem na to! uz som ju raz drzala, za 2 tyzdne - 7kg, len potom som sa prezierala a je to spat aj s urokmi...kamoska co.ju vtedy drzala so mnou, vydrzala tych 5 tyzdnov, schudla 13 kg a drzi si vahu stale...

simanjelicek
25. mar 2013

aj mna ste ukecali, počas tehu som nepribrala ,ale potom ked som porodila a prestala kojit sa na mna začali strašne lepit všetky kila :( tak s tym musim niečo urobit a zda sa mi,že tato dieta nie je až taka strašna? pomohla vam?? a kolko ste priemerne schudli?

martinka2324
25. mar 2013

no držala som to asi na 95% 🙂 ale dosť som cvičila a to mi pomohlo najviac 🙂 hneď sa to lepšie drží keď vidíte výsledky...ale bavila som sa s kolegyňou čo to držala a hovorila že prvé dva týždne tiež neschudla že to je skôr taký odvodňovací rituál ale až tie druhé dva týždne schudla dosť...

martinka2324
26. mar 2013

Ano je to ona 🙂 pevné nervy držím palce 🙂

lindusha
1. apr 2013

Ahojte. Tak dnes začínam s 2 - týždňovou diétou, teda som veľmi zvedavá, aký bude finálny výsledok. Už som raz túto diétu držala, bez prehreškou a za štrnásť dní som chvudla 5 kíl. Snáď to opäť zaberie. Je tu ešte niekto, kto má s ňou skúsenosti?
Ďakujem a prajem pekné veľkonočné sviatky 🙂

budulienka
1. apr 2013

@lindusha ahoj ja začinam od zajtra.veľmi sa tešim že ju ešte niekto drži. ja som ju tiež už držala a schudla som 4,5 kg za 9 dni

love232
1. apr 2013

@vvcielka
@budulienka otaaazocka ...a kde najdem tu dietu ;))

love232
1. apr 2013

Uz vidiim ;))))

budulienka
1. apr 2013

@love232 tato dieta je super a po jej skončení som nepribrala

vikitino
2. apr 2013

Cawelko baby poradteten rezen noemalne vyprazany klasika v trojobale ci len kuracinka...čistá na masle alebo ako?a este sa chcem opytat ohľadom tabliet s jablcnym octom kolko ich mam denne zjesť?ďakujem

love232
2. apr 2013

@vikitino tablety s jablcnym octom to je co? A ak nhelubi rajciny moozem inu zeleninu???
@budulienka