Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

marianka123
29. apr 2014

@jazminn tiez ma taku skusenost s adipexom 😉 ale je stiahnuty na slovensku 😖

haanovajana
29. apr 2014

aj ja som mala kapsule a nič som neschudla,chcem poslat krabičku naspet,aby mi vratili peniaze.Ale pila som kavu a za 2 tyždne 3kg dole.

sgesprit
11. máj 2014

@33jarka33 Dobry den,Jarka. Mala by som zaujem presne o tuto kavu. Prosim, mohli by ste ma kontaktovat na info@sgesprit.sk? Dakujem velmi pekne.

lucinka2811
11. máj 2014

@marianka123 adipex by som neodporucala..lebo bol stiahnuty preto ze mal vela neziaducich ucinkov, kde bola aj postupna strata zraku ...

sgesprit
11. máj 2014

@sisela Ahoj, aj ja by som mala zaujem o slimming cofee. Mozem ta poprosit o kontakt, kde to mozem objednat? Dakujem velmi. Info@sgesprit.sk

emma215
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aduska169
19. máj 2014

@adka_8 mozem ta poprosit o viac informacii ako dlho si ju pila a kolko sa ti podarilo schudnut... a kde sa da ta kava zohnat :D

adka_8
19. máj 2014

@aduska169 3 balenia som pila-pije sa to 15 dni a potom mesiac pauza-25 kg za 3 mesiace,ale zmenila som aj stravu-z českej lekarni z aaaleky.cz som ju objednala v roku 2013 tam stala 7€ a tu 30€-10€ bolo postovne,objednali sme vaiacerí postovne sme si podelili

aduska169
21. máj 2014

@adka_8 vau...tak dakujem za infosku :D

emilya
25. máj 2014

Ahojte zienky .
Nemusím byt ani žiadny odborník ,aby som si bola istá tým, ze žiadna kura vamnepomoze schudnúť za týžden.. A uz vonkoncom nie bez pohybu!!! Takze ak si myslite, ze stačí piť kávu a nic nerobiť k tomu sa este večer prejedať , tak ste na omyle. Ja cvičím ti cca tri mesiace , pravidelne tri až štyrikrát do týždňa vo fitku plus dvakrát týždenne tabata a vo voľnom čase akýkoľvek šport a nepoužívam žiadne prípravky ..
Lenže ked som n fóre o zelenej káve , tak ja si ju teda zajtra pôjdem kúpiť a a po nejakom čase Vám dam vedieť ako toposobilo na mna .. A samozrejme, budem ju testovať popri mojom životnom štýle ,nie na gauči.
Držte palec 😉

ramka17
25. máj 2014

@33jarka33 dobrý večer , chcela by som sa opýtať či dokážete ešte zohnať tú kávu čo ste dali obrázok slimming coffe? Ďakujem za odpoveď.

lenickaab
28. máj 2014

objednávali ste si niektorá zo stránky thaiBam tú kávu slimming coffe

bozulik
30. máj 2014

vobec to nefunguje,neschudla som ani kilo.......skoda koruniek

angelinka13
31. máj 2014

Babenky, naozaj skoda vyhadzovat peniazky za taky dobry marketingovy tah :( Ja osobne co mozem poradit, ze pohyb a uprava jedalnicka...na zaciatok mi pomohli nastartovat telo chlorell a spirulina, ktr. zbavili maju super cistiace,detoxikacne ucinky.Ubytok vahy nastal po cca. 2-3tyzdnoch...Je dobre ich uzivat dlhodobo, najlepsie su tie kvalitnejsie v bio kvalite, ja odporucam tieto: http://www.nutrimas.sk/Zelene-potraviny-c1_0_1.htm

lubka2010
3. jún 2014

@nikulalala dobry vecer mala by s zaujem o kavu ked ju este mate dakujem

nikulalala
3. jún 2014

@lubka2010 napiste mi spravu

lulinka25
5. jún 2014

@sisela Dobry aj mne by ste mohli poradit kde to v KE da zohnat dakujem vopred :D 🙂

lulinka25
5. jún 2014

@niki252 ahoj aka je cena tych tabletiek???

sisela
9. jún 2014

@lulinka25 ahoj tak ja som si to kupila v Dubnici nad Vahom, aakurat som tu a v sobotu idem naspet do Kosic, tak mozem objednat ak chcete cena je28 e a niesuto tabletky ale kava, v jednom balicku je 15sacikou s kavou.

petra354_ba
12. jún 2014

ja pouzivam certifikovany vyrobok z UK, ziadne zazraky ako pisu niektore pochybne weby, ze schudnete 15kg.
kazdopadne mi to nastartovalo metabolizmus a spalujem viac, nezabudnite, ze na dosiahnutie vysledkou je potrebne viac faktorou a nie iba 1 tabletka denne 😉
tu je link. http://www.medicum.sk/kategoria/chudnutie/green...

okina257
8. júl 2014

Ak chce niekto kávu Slimming Coffee za 20€ tak nech mi napíše mail. Pekný deň. Anika

dancul18
18. júl 2014

Caute zienky. Kupila som si cez internet kapsule Green Coffee. Po tyzdni uzivania som ale zistila, ze som tehotna 🙂
Rada ich predam. Nema niekto zaujem?

lucinka10011
22. júl 2014

@poleva a v akej lekarni ste to kupila?? a zabrala to??

poleva
23. júl 2014

@lucinka10011 čosi nič...kúpila som ju v au parku...

petra354_ba
30. júl 2014

Akurat ju maju v akcii Green Coffee spolu s ACAI Berry, iba za 14,50 EUR / doprava zdarma.

Uz som od nich v minulosti mala tento vyrobok, bola som s nim spokojna.

Tu je weblink:
http://www.zlavadna.sk/zlava_91163_medicum-sk-a...

mirip
2. aug 2014

ahojte baby mám doma zvyšnú zelenú kávu kapsule kupované v lekárni v eurolekárni, nie od šarlatánov a z internetu, cena bola 20kapsulí za 17,95e, ja mám celé nenačaté balenie a tiež načaté kde chýbajú len 3 kapsule teda je tam 17ks, ak niektorá chcete dám za 20e už s poštovným záruku majú obe do 8/2015

mirip
2. aug 2014

ide o túto kávu

dusanplichta
13. aug 2014

@ivanatim
Dobry den, uplne s vami suhlasim. Kave sa venujem a mozno vas bude zaujímať moj članok
http://www.dusanplichta.com/blog/zelena-kava-a-....
Kava je skvely napoj, avsak musi byt bezchybna a to je na Slovensku problem. Vacsina kav je dost problematickych
http://www.dusanplichta.com/blog/pozor-80-kavy-....
Verim, ze informacie pomozu pri vytvoreni vlastneho usudku 🙂

sonicka73
19. aug 2014

Ahojte baby
Poviem vam moju skusenost so zelenou kavou:
Asi som bola na zaciatku naivna ked som si myslela ze existuje zazracna tabletka a ze sa vsetko samo spravi bez prace ;) ale omyl! skusila som vselico na chudnutie a zistila som toto:
1. tabletky nefunguju (ale to malokoho prekvapi)
2. zmena zivotospravy ano!!
Kupila som si zelenu kavu na stranke www.coffeetea.sk (odporucila mi to kamaratka ze tam pravidelne kupuje) , ale tam to nepredavaju ako nejake tabletky ale ako mletu alebo zrnkovu (brazilsku ako som zistila 🙂 ) zelenu kavu (mleta je na zaliatie a pitie, zrnkova na domace prazenie).
zacala som ju pit pravidelne 2-3 krat denne, a trosku som zacala sportovat a hlavne dlhsie prechadzky (bez toho pohybu to nema ucinok!!!), a po case som zhodila par tych kil, co som velmi rada 🙂 urcite to ucinok MA, len netreba sediet doma stale. citim sa lepsie, a mam kludnejsi spanok ako predtym

ak to niekomu pomoze pripojim link presne na to co ja kupujem, stoji to 10e (co je smiesna cena oproti inym) a je to v podstate na 50 davok verim, ze to niektorej z vas pomoze:
http://www.coffeetea.sk/Zelena-kava-500g-mleta-...

ja jem zelenú kávu vo forme tabletiek týždeň, 2 tbl. denne s upravenou stravou a zhodila som necelé 4 kilá.